Keystone logo

1 Zákon Programy v Právo Občanské právo Zranění třetí osobou 2024

Filtry

Filtry

  • Právo
  • Občanské právo
  • Zranění třetí osobou
Studijní obory
  • Právo (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Zákon Programy v Právo Občanské právo Zranění třetí osobou

Co je zákon o úrazu na zdraví?
Zákon o úrazech osob se zaměřuje na zákon, který se týká případů fyzického a duševního zranění. Může zahrnovat škody způsobené motorovými vozidly, zanedbání lékařské péče, odpovědnost za výrobek, vadnou stavbu (budovy), odpovědnost za prostory (zranění na veřejných místech) nebo nedbalost organizace nebo jednotlivce.

Kariéra práva na zdraví
Jako student práva o úrazech, budete mít příležitost specializovat se na řadu oblastí, počítaje v to: Zákon o zanedbání lékařské péče, Zákon o odpovědnosti za produkt, Úrazy při práci nebo na veřejných místech (odpovědnost za provozovny), Pojistné náhrady za zranění způsobená jinou stranou.

Co budu studovat během studia práva na osobní újmy?
Během studia práva na újmu na zdraví se budete učit o řadě aktuálních otázek, počítaje v to: povaha a příčina zranění, právní odpovědnost za zranění a systémy odškodnění. Budete také studovat řadu předmětů souvisejících se zákonem o újmě, například: deliktní právo, trestní právo, ústavní právo a důkazní právo.
Jaké jsou výhody studia zákona o úrazech osob?
Studium zákona o úrazech osob má mnoho výhod. Zjevnou výhodou je, že nabízí vysokou úroveň jistoty zaměstnání, přičemž počet pracovních míst v oblasti právních úrazů se předpokládá, že se v nadcházejících letech výrazně zvýší. Jako absolvent práva o úrazech, často najdete práci ve firmách specializujících se na právo o úrazech osob, stejně jako velké pojišťovny.