Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející .

Na této stránce si můžete vyhledat Vysoké školy Vysoké školy a obchodní školy, která nabízí bakalářské tituly v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v zde. Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled bakalářského nabízených programů.

Hledat bakalářské univerzity v a procházet jejich bakalářských programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých bakalářských studijních možností v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Uzbekistán

Westminster International University in Tashkent

LLB Uzbekistán Taškent September 2018

O NÁSWestminster International University in Tashkent je vynikající příležitostí pro zahraniční studenty, aby studovali v dynamickém a rozmanitém vzdělávacím prostředí. Být výhradním nadnárodním vzdělávacím partnerem s University of Westminster (UoW), WUIT vám poskytuje přístup k globálně uznávané britské kvalifikaci. Připojte se k naší prosperující komunitě ambiciózních jednotlivců, vedené inspirativními a vysoce kvalifikovanými učiteli. U společnosti WIUT je naší hlavní … [+] prioritou uspokojovat vaše očekávání v oblasti vzdělávání tím, že dodáváme kvalitní kurzy zaměřené na kariéru.Chcete-li co nejlépe využít svůj čas, máme spoustu způsobů, jak vám poskytnout podporu a pomoc, kterou potřebujete. Naše letiště Meet and Greet servisní tým přivítá srdečné přivítání nových zahraničních studentů přijíždějících na mezinárodní letiště v Taškentu a v 1. roce je zaručeno bezplatné ubytování. Studentský tým podpory je zaměřen na to, aby se naši zahraniční studenti usadili a cítili se doma.VstupnéVstup na kurzy na WIUT bude založen na schválených kritériích přijetí pro University of Westminster (UK Londýn). Převažující princip, na kterém jsou založeny rozhodnutí o přijetí, je to, že žadatelé by měli mít pravděpodobně prospěch z kurzu a uspět ho. Intenzivní studenti budou muset splňovat věk, angličtinu, matematiku, vzdělávací zázemí a další požadavky. [-]