Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející .

Na této stránce si můžete vyhledat Vysoké školy Vysoké školy a obchodní školy, která nabízí bakalářské tituly v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v zde. Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled bakalářského nabízených programů.

Hledat bakalářské univerzity v a procházet jejich bakalářských programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých bakalářských studijních možností v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

1 Výsledky v Uzbekistán

Westminster International University in Tashkent

LLB Uzbekistán Taškent September 2018

o WIUT Westminster International University v Taškentu (WIUT) ​​byl založen dne 16. ledna 2002 ve spolupráci s University of Westminster (Velká Británie, Londýn) a UMID Foundation prezidenta Republiky Uzbekistán a stal se prvním International University of Uzbekistánu. WIUT poskytuje mezinárodně uznávané vysokoškolské vzdělání u vysokoškoláka a postgraduální úrovni. Všechny programy a kurzy WIUT jsou navrženy ve spolupráci s University of Westminster a podléhají stejným zajišťová… [+] ní kvality a regulacemi, jako jsou vyučovány ve Velké Británii. Třídy na WIUT jsou vyučovány v angličtině, požadavků na vstup a všechny studijní certifikáty splňují mezinárodní standardy. Fakulta a zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci z Uzbekistánu, Velké Británii, USA, Evropě a dalších zemích. The University of Westminster poskytuje podporu pro rozvoj zaměstnanců, systémů a řízení univerzity. Strategie univerzity je posílit a udržet kvalitu světové úrovně vysokoškolského vzdělávání v partnerství s dalšími mezinárodními institucemi a organizacemi. Přijímací řízení Přijetí do kurzů na WIUT bude vycházet ze schválených kritérií pro přijetí na University of Westminster (UK Londýn). Prvořadou zásadou, na nichž jsou založeny rozhodnutí o přijetí je, že žadatelé by měli být pravděpodobné, že prospěch z, a uspět na hřišti. Kteří mají v úmyslu studenti budou muset splňovat věk, anglický jazyk, matematika, vzdělání a další požadavky. [-]