Walden University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Walden University

Dopad svůj svět na titul Walden. Začněte dnes! Program Walden a certifikační programy jsou určeny pro profesionální pracovníky. Odesláním formuláře vpravo se dozvíte, jak můžete provést změnu a posunout svou kariéru. Walden University , akreditovaná instituce, již více než 40 let pomohla pracujícím odborníkům dosáhnout svých vzdělávacích cílů. Program Walden a certifikační programy jsou navrženy tak, aby pomohly studentům prozkoumat současné tržní trendy, získat relevantní dovednosti, které lze okamžitě aplikovat v reálném světě a vytvářet pozitivní společenské změny v jejich životech a komunitách. Studenti jsou vyučováni členy fakulty, kteří jsou oba učenci a praktici, přinášející akademickou perspektivu a praktické zkušenosti do online učebny.

Proč si vybrat Walden?

 • Možnosti: Walden v současné době nabízí více než 80 stupňů programů, více než 370 specializací a koncentrací a více než 50 certifikátů, takže můžete najít program nebo oblast studia, kterou potřebujete.
 • Síť peerů: V komunitě Walden, která se skládá z více než 127 600 studentů a absolventů, máte síť vrstevníků, kteří vás mohou podporovat na vaší cestě.
 • Mnoho pohledů: Waldenovo rozmanité studentské tělo pochází ze všech 50 amerických států a více než 150 zemí.
 • Expertní fakulta: Walden je více než 3000 členů fakulty jsou odborníky ve svých oborech, kteří přinášejí skutečné zkušenosti s jejich kurzy.
 • Spokojenost studentů: 91% absolventů společnosti Walden, kteří reagovali na průzkum Walden 2013, uvedlo, že je velmi spokojeno nebo spokojeno s jejich alma mater. *

* Zdroj: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Vstupné

Walden University požadavky na přijetí se liší podle úrovně programu a stupně. Walden poradci při zápisu jsou k dispozici, aby vám pomohli s každým krokem online procesu podávání žádostí, abyste mohli rozhodnout, který program je vhodný pro vás, abyste požádali o finanční pomoc. Zástupci poradců mohou také vysvětlit Waldenův převod úvěrových politik za minulé vzdělávací zkušenosti.

Výuka a finanční pomoc

Zaplacení za vaše vzdělávání může být výzvou, ale Walden vám pomůže identifikovat mnoho možností financování, které máte k dispozici, včetně stipendií, grantů a federálních a soukromých půjček. Můžete se také obrátit na svého zaměstnavatele, aby zjistil, zda nabízí školné náhradu za vaše kurzy. Walden poradce při registraci vám může pomoci zjistit, které možnosti financování máte k dispozici. Kromě toho můžete ušetřit čas a peníze přesunutím kreditů získaných dříve. Většina programů Walden absolventa vám umožní převést až 50% požadovaných kreditů.

Podporujte svůj úspěch

Cílem Waldena je pomoci vám oslovit vaše. Od vašeho prvního šetření v každém kroku studia můžete využít širokou škálu služeb podpory studentů, které vám pomohou uspět ve vaší vzdělávací cestě. Walden poskytuje studentům následující služby: Osobní poradci: Získejte osobní pozornost od poradců v oblasti registrace, finanční pomoci, akademických pracovníků a dalších podpůrných služeb, abyste mohli co nejlépe využít online program. Technická pomoc: Zkoušejte bezstarostné vědomí, máte-li 24 hodin denně přístup k technické podpoře společnosti Walden. Zákaznická podpora pro studenty online: K dispozici je kdekoliv s přístupem na internet, Waldenova online knihovna obsahuje více než 64 000 fulltextových časopisů, více než 100 databází a více než 3 miliony dizertačních prací. Různé služby jsou přizpůsobeny speciálně pro on-line studenty doktorského studia, včetně adresáře odborných znalostí fakulty a pomoc při disertačním výzkumu a ústní obhajobě. Psací centrum: Zvyšte své dovednosti psaní s podporou Walden Writing Center, které nabízí zdroje a online doučování profesionálními redaktory a tutory na plný úvazek. Akademická místa pobytu: síť s fakultou, zaměstnanci a vrstevníky v rezidencích v osobním vlastnictví, která vám poskytne další podporu výzkumu a psaní pro vaše magisterské nebo doktorské studium. Kariérové ​​služby: Walden's Career Services Center nabízí individuální poradenství a on-line portfolia zdrojů, které vám pomohou s kritickými úkoly, jako je psaní résumé, vyhledávání práce a strategie rozhovorů.

Online učení

Waldenova flexibilita a podpora dávají vzdělání na dosah. Budete mít prospěch z komplexní on-line vzdělávací zkušenosti, která zahrnuje:

 • Praktické termíny startu po celý rok.
 • Orientace, která vás připravuje k úspěchu v online prostředí.
 • Schopnost dokončit kurzy, kdy a kde je pro vás výhodné.
 • Přístup ke kurzům a materiálům ve smartphonu nebo tabletu.
 • Multimediální zdroje určené ke zvýšení učení studentů: videa, případové studie, simulace, články, časopisy a diskusní témata.
 • Globální online komunita fakulty, studentů a absolventů.

Walden kurzy se zaměřují na praktické dovednosti a strategie, které můžete okamžitě aplikovat na pracovišti. Budete vyzváni k tomu, abyste využili toho, co se naučíte, aby zvážila inovativní řešení problémů v reálném světě, a mnoho programů nabízí příležitost aplikovat to, co jste se naučili praktickou zkušeností. Kurzy zohledňují současný výzkum a případové studie ke zvýšení kritického myšlení. Náš on-line formát podporuje spolupráci a diskusi, abyste se mohli učit od jiných odborníků ve svém oboru.

Fakulta

Walden členové fakulty jsou zaměřeni na váš úspěch. Naše odborná fakulta zahrnuje učence, vědce a významné vůdce, kteří jsou vybráni pro své akademické a průmyslové pověření i pro své vyučovací schopnosti. Pracují jako poradci a poradci a podporují prostředí podporující a inkluzivní. Zde jsou čísla: 86% Waldenových členů fakulty má alespoň jeden doktorský titul a společně získalo více než 900 ocenění za své profesní úspěchy a vynikající příspěvky do svých oborů. Waldenská fakulta také zahrnuje 26 Fulbrightových odborníků nebo odborníků. Mají širokou škálu zkušeností a kulturního zázemí a vynikají tím, že integrují své odborné znalosti do učebny.

Komunita absolventů

Walden University má více než 79 800 absolventů ve 135 zemích po celém světě. Naši absolventi jsou podporováni aktivní asociace absolventů, která udržuje absolventy spojená se studenty, fakulty a kolegy absolventy větší Walden komunity. Absolventi se účastní regionálních aktivit a nadále se zabývají programem Velvyslanec absolventů, portálem myWaldenAlumni - náš absolventský portál a podpisem univerzity, časopisem Walden, který zdvojnásobuje úspěchy našich absolventů dvakrát ročně.

Akreditace

Walden University je akreditována Higher Learning Commission a členkou North Central Association, www.ncahlc.org. Walden je hrdý na to, že získal specializované akreditace od těchto organizací:

 • Národní rada pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE)
 • Akreditační rada pro obchodní školy a programy (ACBSP)
 • Komise pro kolektivní ošetřovatelskou výchovu (CCNE)
 • Rada pro akreditaci poradenství a souvisejících vzdělávacích programů (CACREP)
 • Projektový managementový institut (PMI) ® Globální akreditační centrum (GAC) pro vzdělávací programy pro řízení projektů
 • Akreditační rada pro inženýrství a technologie, as (ABET)

Akreditace potvrzuje, že univerzita a její programy jsou vysoce kvalitní a nabízejí relevantní obsah. Akreditace společnosti Walden University znamená:

 • Programy a kurzy jsou vysoce kvalitní.
 • Studenti, kteří mají kvalifikaci, mají přístup k federální podpoře studentů.
 • Získané kredity jsou jednodušší, než kredity získané v neakreditovaných institucích.

Při hodnocení pověření zaměstnavatelé a univerzity často hledají uchazeče, kteří získali titul z akreditované univerzity. Informace o nákladech, druzích zaměstnání, mírách dokončení a středním úvěrovém dluhu naleznete na http://www.waldenu.edu/programdata.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Law PhD » Vidět Online DBA » Vidět Online PhD » Vidět Online MBA » Vidět Online MSc » Vidět Online Magistr » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

PhD

PhD v trestním soudnictví

Online forma Denní studium Kombinované 4 - 8 let August 2019 Spojené státy americké USA Online + 1 více

Ať už se snažíte být vůdcem nebo učitelem v oblasti trestního soudnictví, Walden University v programu Trestní soudnictví vám může připravit dovednosti, které potřebujete pro kariérní postup. Využijte odborných znalostí zkušené doktorské úrovně vyučovací fakulty, jak prozkoumáte současnou teorii a praxi v oblasti trestní justice, stejně jako nejnovější trendy a problémy, které dnes čelí oblasti. [+]

Ať už se snažíte být vůdcem nebo učitelem v oblasti trestního soudnictví, Walden University v programu Trestní soudnictví vám může připravit dovednosti, které potřebujete pro kariérní postup. Využijte odborných znalostí zkušené doktorské úrovně vyučovací fakulty, jak prozkoumáte současnou teorii a praxi v oblasti trestní justice, stejně jako nejnovější trendy a problémy, které dnes čelí oblasti. Vyberte si ze škály specializací, abyste přizpůsobili studijní program vašim profesním cílům. Dosáhněte významného milníku ve své kariéře, když získáte jeden z nejvíce respektovaných titulů v profesi trestní justice a připravte se na vedení změn v komunitách a organizacích, kterým sloužíte.... [-]


Videos

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education

Contact
Social Media