Villanova University Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Villanova School of Business je přední vzdělávací instituce, která nabízí vysokoškolské, postgraduální a výkonné vzdělávací programy. Společnost VSB, která byla založena v roce 1922, je známá akademickou rigorózností, kreativitou a inovací, praktickými příležitostmi a službami, pevným základem etiky a aplikovaným vzděláním, které připravuje studenty, aby se stali vynikajícími vůdci a globálními občany v neustále se měnícím, rychle se rozvíjejícím světem podnikání.two people handshaking above table with laptoprawpixel / Unsplash

O univerzitě Villanova

Univerzita Villanova, spoluvzdělávací římsko-katolická instituce, byla založena v roce 1842 v Římě sv. Augustina ve Villanově v Pensylvánii. Přední instituce vysokoškolského vzdělávání, Villanova poskytuje komplexní vzdělání zakořeněné v liberálním umění; společná angažovanost Augustiniánských ideálů pravdy, jednoty a lásky; a komunita věnovaná službě ostatním.

Široká škála vysokoškolských, postgraduálních a odborných programů je nabízena prostřednictvím šesti vysokých škol: Vysoké školy liberálních umění a věd, Villanova School of Business, College of Engineering, College of Nursing, College of Professional Studies, as stejně jako univerzita Villanova University Charles Widger School of Law. S celkovým zápisem, který překoná 10 000 vysokoškoláků, absolventů a právníků, je Villanova nejstarší a největší katolická univerzita v Pensylvánském společenství.

Místa

Villanova

Adresa, 1. řádek
19085 Villanova, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: