Přečtěte si oficiální popis

O společnosti McGeorge

McGeorge vzdělává právníky pro velké a malé advokátní kanceláře, vládní agentury a korporační právní oddělení v Kalifornii, napříč Spojenými státy a po celém světě. To je náš punc od roku 1924 a je dnes pravdivější než kdy jindy.

Jak svět roste menší, ale komplexnější, McGeorge reaguje důsledným školením našich studentů na vedoucí pozice v globální ekonomice 21. století.

115337_115328_Capture.jpeg

Náš úspěch je postaven na významné fakultě, vysoce kvalitních studentů, angažovaných a zapojených absolventech a krásném, prostorném areálu s nejmodernějšími učebnami a studentskými zařízeními.

Je také postavena na vizi. McGeorge je instituce na cestách, dynamická právnická škola, která se mění a roste, aby splnila výzvy globální ekonomiky a vzdělávala právníky, kteří budou zítřky.

115336_115327_Edited20130623McGeorgeCampus011lr.jpg

Proč si vybrat McGeorge? Protože budete připraveni na úspěch:

Fakulta

  • 45 profesorů na plný úvazek a 50 profesorů na částečný úvazek, kteří ve svých oborech dosáhli národní a mezinárodní renomé.
  • Členové fakulty, kteří za posledních pět let vydali 30 knih, jeden z nejvyšších součtů mezi právnickými školami v národě.
  • Profesoři, kteří zastávali významné funkce ve vládě, předních advokátních kancelářích a všech segmentech průmyslu a kteří našim studentům předávají skutečné znalosti.
  • Inspirující přítomnost soudce Nejvyššího soudu Spojených států Anthonyho M. Kennedyho (Ret.), Našeho nejdéle průběžně sloužícího člena fakulty.

115340_115326_22504018074_9b3de6827a_o.jpg

Akademici

  • Nejlepší mezinárodní obchodní právo na Západě
  • Top-zařadil soud advokacie a programy řešení sporů
  • Proslulý Kalifornie a federální vládní zákon a politický program
  • Intenzita výuky, s 43% více hodin nad požadavky ABA pro stupeň JD
  • Důraz na psaní, s dvěma plnými roky psaní tříd.
  • Rovnováha mezi teoretickým a praktickým tréninkem.

Počet uchazečů s hodnocením LSAT v rozsahu 80% nebo vyšším se více než zdvojnásobil.115338_115324_McGeorgeCampus201498.jpg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of the Pacific, McGeorge School of Law

LLM v americkém právu a politice je určen speciálně pro mezinárodní právníky nebo absolventy práva, kteří hledají obecný úvod do práva Spojených států. Budete studovat zá ... [+]

LLM v americkém právu a politice je určen speciálně pro mezinárodní právníky nebo absolventy práva, kteří hledají obecný úvod do práva Spojených států. Budete studovat základy amerického práva a budete připraveni demonstrovat znalosti práva USA zaměstnancům a klientům.

Hlavní body programuZkušenosti s JD studenty umožňující přímé pozorování amerického vzdělávání právníkůSpolupracujte s ředitelem postgraduálního a mezinárodního programu a přizpůsobte si výběr kurzů, abyste se mohli kvalifikovat ke zkoušce v baruStudujte základy amerického práva, abyste byli připraveni demonstrovat znalosti práva USA pro zaměstnance a zákazníkyMají přístup k široké základně absolventů McGeorge z celého světaPřipojte se ke komunitě studentů práva, fakulty a absolventů a získejte speciální pomoc při přizpůsobování se studentskému životu ve Spojených státechOsnovy... [-]
Spojené státy americké Sacramento
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of the Pacific, McGeorge School of Law

LLM v nadnárodní obchodní praxi školí právníky k praxi v oblasti mezinárodního obchodního práva. Stupeň dále připravuje právníky na kariéru v globální ekonomice. ... [+]

LLM v nadnárodní obchodní praxi školí právníky k praxi v oblasti mezinárodního obchodního práva. Stupeň dále připravuje právníky na kariéru v globální ekonomice.

Vrcholem programu je přístup do globálního centra McGeorge pro podnikání

Hlavní body programuZískat praktické zkušenostiVychutnejte si kurzy se studenty JDVyužijte odborných znalostí v oblasti mezinárodního právaSpolupracujte s ředitelem postgraduálního studiaMít přístup k široké základně McGeorge absolventů, kteří pracují v mezinárodních advokátních kancelářích ve více než 40 zemíchPřipojte se ke komunitě studentů práv, fakulty McGeorge a absolventů a získejte speciální pomoc při přizpůsobování se studentskému životu ve Spojených státech.... [-]
Spojené státy americké Sacramento
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Elena Smirnova — Choosing the McGeorge LLM Program

Helmo Weiss Student

Thais Gomes Doki Student

Adresa, 1. řádek
Sacramento Campus, 3200 Fifth Ave.
CA 95817 Sacramento, California, Spojené státy americké