Přečtěte si oficiální popis

USC Gould je elitní právnická fakulta, která se zavázala k akademické excelence. Náš úspěch se skládá z fakulty světové třídy, úzkého a rozmanitého studentského subjektu, dobře situovaného areálu, interdisciplinárního vzdělávacího programu a podpůrné sítě absolventů.

Fakulta je uznávaná na národní úrovni pro své stipendium v mnoha oborech, pro interdisciplinární zaměření, veřejnou službu a vedení v profesi. Naše malá třídní třída a nízké poměry profesorů ke studentům vytvářejí intimní a kolegiální učební prostředí.

Společnost byla založena v roce 1900 a USC Gould byla první právnickou školou v jižní Kalifornii. Od prvních škol jsme zapsali ženy a studenty barev. Dnes udržujeme jednu z nejrozmanitějších národních studentských populací a zapisujeme nejvíce zahraničních studentů. To vytváří prostředí, které podporuje širokou škálu perspektiv a zkušeností.

Naše umístění v Los Angeles nabízí studentům obrovské příležitosti na jednom z nejlepších legálních trhů a nejrušnějších soudů v národě. Z Silicon Beach do centra LA, USC Gould nabízí přístup k clerkships, externships a možnosti kariéry s právními a obchodními firmami, veřejnými záležitostmi agentury a zábavy, médii a technologických firem. Umístění právnické školy na univerzitním univerzitním kampusu USC podporuje řadu příležitostí pro interdisciplinární vzdělávání a výzkum mezi mnoha renomovanými školami.

USC propagovala pojetí interdisciplinární a klinické právní výchovy. První moderní program právní pomoci vyrostl z klinice USC Gould, založené v roce 1929. A v roce 1965 jsme se stali jednou z prvních škol, která přinesla interdisciplinární zaměření na studium práva. Dnes jsou naše učební osnovy doplněny kurzy na křižovatce nejrůznějších klíčových oborů a nabízíme 15 programů dvojího stupně. Prostřednictvím četných klinik, praktických cvičení a exkurzí získávají studenti praktické školení v praxi práva a pracují s reálnými klienty.

Právnická škola se může pochlubit podporou a úzkostlivou populací absolventů více než 10 000 odborníků po celém světě. Trojská rodina je silně loajální a silná síť hluboce oddaná úspěchu absolventů USC. Naši absolventi jsou partnery v největších světových advokátních kancelářích, vedou hlavní mezinárodní společnosti a zastávají vedoucí postavení ve vládních a veřejných organizacích. Více než 500 USC Gould absoloventi sloužili jako státní nebo federální soudci.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of Southern California USC Gould School of Law

Dvouletý rozšířený Master of Laws (LLM) v USC Gould vám umožní strávit jeden rok učení o americkém právním systému a osvojení si právní angličtiny předtím, než se přihlás ... [+]

Dvouletý rozšířený magisterský titul (LLM)

Dvouletý rozšířený Master of Laws (LLM) v USC Gould umožňuje strávit jeden rok učením základních prvků amerického právního systému a zvládnutí právní angličtiny před rokem studia LLM.

Během prvního ročníku obdržíte akademické školení v oblasti právního čtení a porozumění, případného briefingu, právní analýzy a dalšího zlepšení jazykových dovedností. Malé, personalizované třídy vám dávají příležitost přizpůsobit se životu v USA a navštěvovat USC.

Po úspěšném dokončení prvního ročníku obdržíte certifikát v amerických právních studiích a budete zapsáni do programu LLM společnosti USC Gould.... [-]

Spojené státy americké South Los Angeles
September 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southern California USC Gould School of Law

Pro jednotlivce, kteří získali první titul v oboru práva mimo území Spojených států, získali základní znalosti amerického práva s naší 1-letou LLM. Studenti mohou dokonči ... [+]

Master of Laws (LLM) Titul

Naše Master of Laws (LLM) se zaměřuje na americký právní systém pro mezinárodní odborníky. Jednoroční LLM na plný úvazek vám poskytuje základy dovedností a znalostí, které jsou okamžitě použitelné pro praxi v reálném světě.

LLM je ideální pro mezinárodní:

advokátysoudcůvládní představiteléprokurátoryprávní poradenstvíbankéřinejnovější absolventi právaProč zvolit titul LLM u USC Gould?

Program LLM, který je uznáván jako jeden z "Top 10 programů LLM v Kalifornii", uznává naše učební osnovy LLM a kromě toho nabízí důkladné zakotvení v americkém právu.

Když se připojíte ke společnosti USC Gould, stanete se součástí dynamické a rozmanité komunity právnické školy, buďte podporováni světovou třídou a akademickou podporou, zapojíte se do malých a kolegiálních tříd a připojíte se do globální sítě Trojské rodiny.... [-]

Spojené státy americké South Los Angeles
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině