University of Miami School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita v Miami, pozoruhodná cesta z malých počátků k jedné z předních škol v zemi je jedním z fascinujících příběhů právnické výchovy. Škola práva začala s malou třídou absolventů čtrnácti studentů před více než třemi čtvrtěmi stoletími. Ale jeho ambice byly vždy velké a jeho úspěch odpovídal těmto ambicím.

Dnes Miami Law je jednou z předních institucí právnické výchovy. Členové fakulty jsou lídry ve svých odborných a odborných oborech, které těží z vysoce talentovaného a rozmanitého studentského subjektu prostřednictvím bohatých a náročných učebních osnov a širokého spektra možností odborné přípravy. Více než 17 000 absolventů, kteří absolvují praxi v celých Spojených státech a v téměř osmdesáti zemích světa - ve všech oblastech praxe, od firemních záležitostí až po veřejné zájmy, ve velkých firmách, soukromých praxích, vládních službách nebo jako jediní praktici - dokazují vynikající kvalitu vzdělání, které obdrželi.

Úspěch v Miami Law je posílen svou polohou v Miami, branou do Ameriky. Kurikulum je obohaceno příspěvky od advokátů, kteří se zabývají druhem sofistikované právní praxe, kterou požaduje velká městská oblast, která poskytuje vzrušující příležitosti pro aktivní zapojení fakult a studentů prostřednictvím pro bono aktivit a klinických umístění v rámci místní komunity. Imigrace, podnikatelská etika, rasové vztahy a hospodářský rozvoj v globální ekonomice patří mezi současné problémy fakulty UM pracuje se studenty na řešení.

Navíc jedinečná rasová, etnická a jazyková rozmanitost Miami nabízí další výhody, které nejsou k dispozici v jiných oblastech. Metropolitní oblast ztělesňuje druh pluralistického prostředí, které by mohlo v příštích letech charakterizovat hodně USA. Jeho místní ekonomika a společenský život jsou pevně spojeny s mezinárodním obchodem, přistěhovalectvím a cestovním ruchem, čímž zmatená linie mezi místním a mezinárodním způsobem symbolizuje globalizovaný svět. Globalizace Miami má výrazné vymezení sever-jih, ale jeho obchod - podobně jako v Latinské Americe a Karibiku - je spojen s ekonomikami Kanady, Evropy a Asie.

Díky řadě sociálních a vzdělávacích výhod poskytuje Univerzita Miami School of Law nesrovnatelné prostředí pro přípravu studentů na odbornou praxi.

Místa

Tampa

Adresa, 1. řádek
1311 Miller Rd, Coral Gables,
33146 Tampa, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium