University of Illinois at Urbana-Champaign

Úvod

Přečtěte si oficiální popis


Proč Illinois?

US News and World Report hodnotí College of Engineering na University of Illinois at Urbana-Champaign jako šestý nejlepší program pro postgraduální studium a College of Business je hodnocen jako třináctý nejlepší program pro vysokoškolské studium ve Spojených státech.

University of Illinois byla právě zařazena # 1 pro veřejné univerzity na Středozápadě pro nejlepší návratnost investic

Za ta léta, 13 členů fakulty a jedenáct členů absolventů na University of Illinois at Urbana-Champaign obdrželo Nobelovu cenu za vědu a ekonomiku. Deset výherců Pulitzerovy ceny pochází z fakulty a absolventů této univerzity. Více než osmdesát členů současné fakulty je na Národní akademii věd a asi padesát členů Národní akademie inženýrství je na fakultě na University of Illinois at Urbana-Champaign .

Univerzitní knihovna je jednou z největších veřejných univerzitních sbírek na světě, kde sídlí více než 10 500 000 svazků, více než 6 000 000 rukopisů, periodik a dalších netištěných materiálů a více než 65 000 časopisů. Kromě hlavní knihovny, tam je více než 37 oddělení knihoven a divizí skrz školní areál, včetně největší americké technické knihovny, state-of-the-art zemědělské knihovny, a svět-proslulý Rare Book a rukopis knihovna.

Centrum Krannert for Performing Arts, které navrhl architekt Lincolnova centra v New Yorku, absolvent Max Abramovitz, hostí každý rok více než 350 představení. Univerzita také podporuje dvě hlavní muzea: Krannert muzeum umění a Kinkead pavilon zařadit sekundu jediný k institutu umění Chicaga mezi Illinois veřejná umělecká muzea ubytovat přes 9,000 uměleckých děl v jeho trvalé sbírce; a muzeum Spurlock, muzeum světových dějin a kultury, které ve svých sbírkách drží přibližně 46 000 artefaktů z různých kultur a různých historických časových období.

Od ředitele magisterského oboru finančního inženýrství [MSFE]

Pozdravy,

Program MSFE v Illinois je jedním z nejlepších programů FE v zemi. TFE Times se umístila na 5. místě.

To, co odlišuje, je, že je navržen tak, aby produkoval „Finanční inženýry pro skutečný svět“. To je vysoká objednávka, protože skutečný svět finančního inženýrství je spojen s nejdynamičtějšími trhy světa - finančními trhy.

Studenti samozřejmě musí znát základy, ale musí také aplikovat tyto základy v souvislostech, s nimiž se dříve nemuseli setkat. Data Analytics a Machine Learning jsou na jedné straně revolucí ve způsobu, jakým vidíme finanční trhy a finanční produkty či služby. Na druhém konci spektra může Blockchain radikálně změnit způsob zpracování, zaznamenávání a analýzy transakcí.

MSFE v Illinois je navržen tak, aby vštípil základy a přijal změnu.

Studenti se musí zapojit alespoň do jednoho firemního sponzorovaného „Practicum“, které trvá jeden semestr - zdokonaluje své dovednosti v oblasti analýzy - ale také zdokonaluje své komunikační a prezentační dovednosti.

Současně si mohou sami vybrat sadu volitelných kurzů, aby mohli přímo sledovat své vlastní zájmy. Mohou získat MSFE s transkriptovatelnou koncentrací ve službě Data Analytics nebo si mohou vybrat sadu volitelných předmětů, které se soustředí na provádění s nízkou latencí.

Doufám, že zvážíte vážně připojení k MSFE v Illinois.

Jsem si jistý, že to oceníte jak vzrušující, tak odměňující.

Morton N. Lane, Ph.D.
MS Finanční inženýrství, ředitel
University of Illinois at Urbana-Champaign

Místa

Champaign

Adresa, 1. řádek
University of Illinois
Champaign, Illinois, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: