Přečtěte si oficiální popis

O UH Mānoa

Společnost byla založena v roce 1907 a univerzita v Hawai'i v Mānoa (UH Mānoa) je vlajkovým areálem univerzity Havajského systému. Cíl výběru, studenti a fakulty pocházejí z celého národa a světa, aby využili jedinečných možností výzkumu UH Mānoa, různorodého společenství, atletický program Divize I na celostátní úrovni a krásnou krajinu. Důsledně hodnocené "nejlepší hodnotou" mezi americkými vysokými školami a vysokými školami, naši studenti získají silné vzdělání za přijatelnou cenu.

O Honolulu, HI

Honolulu je největším městem ve státě Hawai'i a také domovem státu Capitol. Honolulu, což znamená "chráněný přístav" nebo "chráněný záliv", se předpokládá, že byl založen již před 2000 lety. Město bylo pevně založeno jako hlavní centrum pro havajské ostrovy do poloviny 1800s. Hawai'i se stal stát Aloha v roce 1959, kdy byl formálně přijat do Unie jako 50. stát.

Dnes je Honolulu jedním z nejbezpečnějších měst v Americe s mnoha jedinečnými rysy a charakteristikami. Je domovem jediného královského paláce v Americe a je známá svým tropickým klimatem, svěží zelení, rozmanitým obyvatelstvem a komunitním duchem známým jako aloha.

Naše mise

William S. Richardson School of Law je společné, multikulturní společenství, které připravuje studenty na dokonalost v praxi práva a související kariéry, které prosazují spravedlnost a právní stát.

Vyvíjíme vysoce kvalifikované, etické profesionály prostřednictvím špičkové kvality výuky, stipendií a veřejných služeb.

Rozvíjíme rozmanitost a hodnoty Hawai'i a uznáváme zvláštní zodpovědnost za náš stát a Tichomoří.

Vedeme v oblasti životního prostředí, native havajské právo a tichomořské a asijské právní studia.

Akreditace

Právnická fakulta William S. Richardson na univerzitě v Hawai'i v Mānoa byla od roku 1982 akreditována Radou odboru právního vzdělávání a přijímání v advokátní komoře Americké advokátní komory. Je možné kontaktovat sekci právního vzdělávání na adrese 321 North Clark Street, Chicago, IL 60610 nebo telefonicky na (312) 988-6738. Právnická fakulta je od roku 1989 členem Asociace amerických právnických škol (AALS).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Program LLM (Master of Laws) na University of Hawaii je jednoletý studijní program amerického právního systému. ... [+]

Program LLM (Master of Laws) na Právnické fakultě William S. Richardson je jednoletý studijní program amerického právního systému. Máte-li právnický titul, nebo brzy absolvujete právnický stupeň, můžete požádat o program. Program běží od srpna do poloviny května. Náš program pomůže zlepšit vaše právní angličtinu dovednosti a porozumění americké právní kultuře a současně vám poskytne příležitost každodenně komunikovat s vynikajícími americkými právníky a fakultou v teplém a přátelském prostředí.

Hlavní body programu:Specializace v oblasti obchodu, mezinárodního práva, práva životního prostředí a další.Příležitost převést do programu Juris DoctorateSíťování s nejvyššími právními a obchodními vůdciPersonalizovaná pozornost pro studenty LLMStrategické umístění Hawai'i do zemí Pacifiku RimHawai'i kultura, rekreaceŠkola práva Williama S. Richardsona... [-]
Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Na Právnické fakultě jsme odhodláni se učit jako společný podnik. Náš program vyzývá studenty k tomu, aby rozvíjely intelektuálně a profesionálně. ... [+]

Přehled

Na Právnické fakultě jsme odhodláni se učit jako společný podnik. Náš program vyzývá studenty k tomu, aby rozvíjely intelektuálně a profesionálně. Členové fakulty spolupracují se studenty jako partnery a slouží jako zdroje znalostí. Nejdůležitějším zájmem právnické fakulty je poskytnout pomoc při "učení, jak se učit". Studenti se připravují na náročný a obohacující profesní život vybavený dovednostmi v oblasti právního poradenství, advokacie a rozhodování. Studenti jsou povzbuzováni, aby studovali právo a právní instituce jako nedílné součásti větších sociálních, politických, ekonomických a ekologických systémů.

... [-]
Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Pokud jste profesionálem v střední kariéře, který má právnické vzdělání mimo Spojené státy a chcete pokračovat ve studiu práva na neúvěrovém a neúspěšném základě, vyzývám ... [+]

Program Hawai'i Visiting International Professionals (VIP) poskytuje zahraničním právnickým a obchodním odborníkům příležitost studovat americké a mezinárodní právo prostřednictvím programu kurzů, které jsou poskytovány na základě nekreditového, nezkreditovaného studia. VIP program je ideální pro profesionály středního věku, kteří chtějí studovat specializované právo, ale nehledají titul. Vítáme také absolventy LLM, kteří chtějí získat další vzdělání v americkém právu nebo se připravují na zkoušku amerického baru tím, že se zaměří na kurzy související s barem.

Celý VIP program začíná každý rok v srpnu a končí v květnu, ale žadatelé, kteří nemohou strávit celý akademický rok v Právnické fakultě, mohou požádat o účast na VIP programu pouze na jeden semestr. VIP účastníci se mohou přihlásit jako až do 17 kreditních hodin na semestr tříd jako auditor. Přestože VIP účastníci mohou volně absolvovat většinu kurzů Právnické fakulty, zapsání je podmíněno dostupností místa a schválením instruktora kurzu.... [-]

Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Pokročilý JD titul je dvouletý program JD, který umožňuje absolventům zahraničních právnických škol dokončit své studium práva v USA a získat titul JD v urychleném rozvrh ... [+]

Pokročilý JD titul je dvouletý program JD, který umožňuje absolventům zahraničních právnických škol dokončit své studium práva v USA a získat titul JD v urychleném rozvrhu. V rámci tohoto programu mohou být absolventi kvalifikovaných zahraničních práv přijati s pokročilým postavením a uděleni až 29 kreditů za jejich předchozí právní studium. Rozhodnutí o počtu kreditů, které mají být uděleny, bude provedeno při zvažování vaší žádosti a úspěšní žadatelé budou v době přijetí informováni, kolik kreditů obdrží pro své zahraniční studium.

Většina studentů přijatých do tohoto programu dokončí první ročník požadovaného kurikula JD v prvním ročníku studia a poté si ve druhém ročníku zvolí volitelný předmět. Spolupracujeme se všemi studenty, abychom navrhli individuální program přizpůsobený jejich zázemí a zájmům, včetně účasti v našich programech v oblasti životního prostředí, mezinárodního práva a práva obchodních společností.... [-]

Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

Program ekologické právní ochrany (ELP) Právnické fakulty byl založen v roce 1988 jako uznání zvláštních výzev, kterým čelí stát Hawai'i při rozvoji ekologicky udržitelné ... [+]

Program ekologické právní ochrany (ELP) Právnické fakulty byl založen v roce 1988 jako uznání zvláštních výzev, kterým čelí stát Hawai'i při rozvoji ekologicky udržitelné ekonomiky v jedinečném prostředí ostrova. ELP školí studenty, aby se stali budoucími právníky, tvůrci politik a odborníky v oblasti práva životního prostředí na místní, národní a mezinárodní úrovni.

ELP proto nabízí studentům z druhého a třetího roku značný počet kurzů, které jim umožní prozkoumat příležitosti a výzvy v této vznikající oblasti práva.

Studenti se také mohou rozhodnout získat certifikát v oblasti práva životního prostředí. Studenti, kteří chtějí dokončit certifikát ELP, absolvují základní řadu tříd a musí absolvovat řízené studium, externship, vypracovat vědecký článek nebo příspěvek nebo se účastnit jako člen environmentálních týmů Moot Court Law. Díky své specializované fakultě ELP získala národní uznání a v současné době patří k nejlepším environmentálním programům ve Spojených státech.... [-]

Spojené státy americké Honolulu
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

You Are Welcome in Hawaii

Hawaii's LLM Program

Adresa, 1. řádek
Dole Street,2515
96822 Honolulu, Havaj, Spojené státy americké