Přečtěte si oficiální popis

UC Irvine School of Law otevřel své dveře studentům v srpnu 2009, první nová veřejnoprávní škola v Kalifornii za více než 40 let. Zákon UCI se snaží vytvořit ideální právnickou školu pro 21. století tím, že dělá nejlepší práci v oblasti vzdělávání právníků pro praxi práva na nejvyšší úrovni povolání. Přijímaný z prestižních škol, fakulta se v nedávné studii umístila na šestém místě v zemi. Studentský orgán má přiznání srovnatelnou s kvalitou studentských orgánů v 20 nejlepších školách. Inovativní učební plán školy zdůrazňuje praktické učení, interdisciplinární studium a veřejné služby.

Co je zvláštní o právu UCI


VÝBORNÁ FACULTY/>

Vycházeli z nejlepších právnických fakult, byla v nedávné studii za Yale, Harvard, Chicago, Stanford, NYU a Columbia zařazena na 7. místo v národě. Vynikající výuka je také vysokou prioritou a řada členů fakulty získala ocenění u svých předchozích institucí.

ŘEŠENÍ INOVACE

Založena v roce 2009, UC Irvine School of Law se snaží vytvořit ideální právnickou školu pro 21. století tím, že zdůrazní praktické učení, interdisciplinární studium a veřejné služby.

REAL-LIFE EXPERIENCE

Všichni studenti ve skutečnosti praktikují právo (pod pečlivým dohledem), zatímco na právu UCI začínají v kursu prvního ročníku Lawyering Skills - kde pořizují rozhovory v advokátní kanceláři nebo ve veřejných obhajobách - a vyvrcholou zásadním zastoupením klientů kliniky před maturitou.

VYUŽITÍ STUDENTŮ

Osmdesát osm procent stupňů UCI Law, kteří seděli na barové zkoušce v červenci 2012, v únoru 2013 nebo v červenci 2013, prošli barou nejméně v jedné jurisdikci. (K tomuto bodu jsme měli 134 absolventů absolvovat bar zkoušku a 118, nebo 88%, nyní prošly.) Právní řád, v němž naši absolventi absolvovali bar, jsou Aljaška, Kalifornie, Havaj, Massachusetts, Maryland, New Jersey, New York, Pennsylvania a Texas.

MALÉ TŘÍDY

Poměr student-fakulty je 10 až 1, což znamená, že třídy jsou menší a profesoři mají více času pro jednotlivé studenty.

PŘEDPISOVÉ MENTORY

Každému novému studentovi je přidělen zástupce právního zástupce místní právní komunity, který poskytuje poradenství v oblasti akademických a kariérních záležitostí.

ACTIVE PRO BONO

Více než 90% studentů se zapojilo do programu Pro Bono a zúčastnilo se na řadě projektů, v nichž poskytovaly právní služby pod dohledem advokáta. Studenti jsou vyzváni, aby se přihlásili 120 pro bono hodin za tři roky.

UŠETŘENÍ STUDENTŮ

Studie o studentské angažovanosti v právnické škole z roku 2016 ukazuje, že zákon o UCI daleko přesahuje celostátní průměr, pokud jde o spokojenost studentů. Asi 95% našich studentů ve všech třech třídách hodnotí jejich celkový zážitek v právu UCI jako vynikající nebo dobré a asi 95% říká, že by pravděpodobně znovu navštívili právo UCI, kdyby mohli začít znovu.

ÚSPĚŠNÁ PLÁNOVÁNÍ

Naši studenti v průběhu let strávili léto a začali svou kariéru v různých právních prostředích, včetně velkých, středních a malých advokátních kanceláří, vládních agentur, veřejných zájmových organizací, generálních advokátních kanceláří a další alternativní kariéry.

PRESTIGIOUS CLERKSHIPS

Soudci v řadě federálních okresních a odvolacích soudů a státních odvolacích a nejvyšších soudů najali studenty práva UCI, aby sloužili jako jejich postgraduální právníci. Tito clerkships span jak země a federální soudní systém.

NEPŘÍMOSTNÍ LOKALITA

Právnická škola se nachází v krásné, pobřežní jižní Kalifornii, 40 mil jižně od Los Angeles a 90 mil severně od San Diega.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of California, Irvine - School of Law

Daňový program pro absolventy na University of California, Irvine School of Law nabízí inovativní učební plán, který instiluje studenty jak doctrinal hloubku tak praktick ... [+]

O daňovém programu absolventů

Jedinečný, prakticky zaměřený program daňového práva.

Daňový program pro absolventy na University of California, Irvine School of Law nabízí inovativní učební plán, který instiluje studenty jak doctrinal hloubku tak praktické dovednosti potřebné k praxi daňové právo na nejvyšší úrovni, ve Spojených státech nebo v zahraničí.

Cílem diplomového programu je získat absolventy, kteří jsou připraveni na kariéru jako daňoví právníci, soudci, správci daní a advokáti v oblasti politiky, stejně jako výrazně zvýšit daňové dovednosti těch, kteří jsou již členy daňového povolání.

Při navrhování inovativních učebních osnov byla zakladatelská daňová fakulta programu konzultována s daňovými poradci, vládními správci, obhájci daňové politiky a dalšími odborníky z oblasti průmyslu, aby vytvořili světovou třídu vzdělávacích zkušeností na jedné z předních právnických škol ve Spojených státech. Středem učebních osnov je povinný požadavek na praktické daňové dovednosti, který je dokončen prostřednictvím daňových úřadů, daňových klinik nebo speciálně navržených daňových tříd. Náš program je ve Spojených státech jediným programem, který činí praktické daňové dovednosti neodmyslitelnou a povinnou součástí akademických učebních osnov.... [-]

Spojené státy americké Irvine
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of California, Irvine - School of Law

Master of Laws (LL.M.) studijního programu na University of California, Irvine School of Law nabízí prvotřídní právní vzdělání právníkům, soudcům, vládním činitelům a dal ... [+]

Master of Laws (LL.M.) studijního programu na University of California, Irvine School of Law nabízí prvotřídní právní vzdělání právníkům, soudcům, vládním činitelům a dalším, kteří se chtějí vzdělávat o právním systému a praxi práva ve Spojených státech. Nabízíme obecně LL.M. program, který může být přizpůsoben zájmům každého jednotlivce, a tak jedinečně vybavit studenty znalostmi a dovednostmi, které dokážou vyniknout v dnešní globální právní komunitě bez ohledu na jejich osobní a profesní cíle.

Program je jednoroční, 24 hodinový studijní studijní program s pokročilými právními tématy určený především pro právníky vyškolené mimo Spojené státy. Studenti jsou povinni absolvovat čtyři předměty: Úvod do amerického práva; Výzkum, analýza a psaní v americkém právu; Americká právní praxe v kontextu; a profesionální zodpovědnost, globalizace a právní profese ve Spojených státech. Po zbytek svých kurzů si studenti vybírají z široké škály kurzů v učebních osnovách vyšší úrovně. Vyčleněný personál je k dispozici studentům, kteří pomáhají studentům plánovat jejich studium a v případě potřeby zajišťují, aby studenti studijního programu splňovali požadavky na způsobilost Kalifornie, New Yorku nebo jiných státních bariér. ... [-]

Spojené státy americké Irvine
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
East Peltason Drive,401
92697 Irvine, Kalifornie, Spojené státy americké