University of Southern California Gould School of Law

Úvod

Read the Official Description

O University of Southern California

The University of Southern California je jedním z předních světových soukromých výzkumných univerzit. Kotva instituce v Los Angeles a globální centrum pro umění, technologie a mezinárodní obchod, USC je jedním z lídrů v zápisu zahraničních studentů, a nabízí rozsáhlé možnosti pro stáže a studium v ​​zahraničí. Se silnou tradicí integrace liberální a odborné vzdělání, USC podporuje živou kulturu veřejné služby a podporuje studenty k překročení akademické, stejně jako geografické hranice v jejich snaze o poznání.

O USC Gould School of Law

USC Gould School of Law nabízí premier inter-odborné vzdělání pro vysoce motivované studenty, kteří se připravují na kariéru, která bude probíhat v příštích desetiletích. Vzhledem k tomu, právnické profese, dále vyvíjet, žádná škola je lépe připravena poskytnout vzdělání, které bude platformou pro příští generace právníků, kteří se cvičí na celosvětové scéně. Advokacie je dynamická a USC Law byla vždy hrdá na přizpůsobení jeho metody poskytnout právní vzdělání šité na míru potřebám současného životního prostředí, při zachování své silné jádro závazky.

Vítejte na jediný stupeň svého druhu na pojistná mezinárodními právními odborníky a absolventy práv.

USC je první právnická škola nabízející titul on-line Master of Laws (LL.M.) s možností získání absolventského certifikátu v oblasti obchodního práva, dodržování právních předpisů nebo práva v oblasti práva a průmyslu; Oba tyto kvalifikace mohou být dokončeny online pouze za tři semestry. Zapsat do USC a dozvědět se o právním systému Spojených států od svého koutů světa.

hero04

Top 5 důvodů, proč si zvolit USC pro svůj LL.M. Nebo certifikát

Rozhodování o tom, kde se sledují svůj LL.M. může být jedním z nejdůležitějších rozhodnutí své kariéry. Vzhledem k tomu, advokacie se stává stále více globalizovaném světě, vydělávat americký Master of Laws stupně od USC dokazuje, že můžete vyniknout ve vícejazyčném prostředí. Za pevné návratnosti investic, které vážený USC kvalifikace byla známa nabídnout, doporučujeme zvážit následující faktory:

 1. Global Law School Reputation
  Díky dobré 100-letou dědictví vedení a skvělých výkonů, USC Gould School of Law je známo, že jsou vysoce selektivní a uznáván jako jeden z nejlepších právnických fakult na světě.
 2. Zdroje pro zahraniční studenty
  Absolventa a mezinárodních programů (G & IP) Office se může pochlubit plnou tým specializovaných pracovníků, kteří poskytují služby mezinárodní studenty s one-on-one pomoc týkající se registrace Předmět, akademický podporu, kariérového rozvoje advisement a další.
 3. Stimulující Learning Environment
  Naše kurzy budou výzvou, abyste být lepší myslitel, i když si můžete vychutnat kamarádství a vzájemné ambice s některými z nejjasnějších studentů mysli scházejí z různých zemí, jako je Kuvajt, Brazílie, Itálie, Francie, Salvador, na Filipínách, na Novém Zélandu, Guatemala, Jordánsko, Mexiko, Uganda, Velká Británie a Čína.
 4. Letní Law & English Program
  USC nabízí volitelnou, obohacující čtyřtýdenní letní program na akademické půdě, která poskytuje vynikající příprava na LL.M. Tento program poskytuje úvod do právního systému USA a zároveň zlepšit vaši anglickou plynulost a dodává nezapomenutelnou životní zkušenost.
 5. Celosvětově Trojan Family
  USC právo absolventi celkem více než 10,000 celém světě. USC má silnou globální přítomnost, a je to vidět v tom, že naši studenti práva pocházejí z nejlepších univerzitách po celém světě s působivou pověření. Každý rok více než 8000 zahraničních studentů připojit USC z více než 100 různých zemí. Přibližně 25% našich absolventů jsou zahraniční studenti.

Kde USC Právo grady funguje?

Naši absolventi pracují po celém světě v soukromých právnických firem, vládních agentur, zájmových firem veřejných a korporací. Oni jsou:

 • Lídři v oblasti obchodu, práva a vládu
 • Partneři v největších světových advokátních kanceláří
 • Generální ředitelé a prezidenti multibillion-dolarové společnosti
 • Vedoucí představitelé hnutí za lidská práva

USC Gould School of Law a naši studenti mají celosvětový dosah.

uscmap

Žebříčky

zařadil # 19 Nejlepší Law School
USC se řadí mezi Top 25 "Národní univerzity" ve Spojených státech
USC má místo jeden z nejlepších univerzit for International Student Zápis

This school offers programs in:
 • Angličtina

Akreditace

USC is regionally accredited by the Western Association of Schools and Colleges (WASC).
USC Gould School of Law is accredited by the American Bar Association (ABA).

Vidět Law Certifikáty » Vidět Law LLM » Vidět Online Certifikáty » Vidět Health Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

On-line obchodní právo certifikát

Online forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Vzestup globálního obchodu se rychle dělat zákony USA mezinárodní obchodní jazyk. Vydělávat tento exkluzivní USC pověření může zvýšit prodejnost studenta se špičkovými nadnárodních zaměstnavatelů, kteří hledají pro tuto jedinečnou specializaci. Tento certifikát je pro USA i mezinárodními právními odborníky k dispozici. [+]

On-line Obchodní právo Certificate USC je otevřena pro mezinárodní studenty a absolventy domácích JD, kteří mohou využívat obchodní právo ve své kariéře.

Tento program certifikát může být dokončen jako samostatný program nebo zahrnuto v LL.M. Požadované celoroční specializovat si titul.

Když získáte certifikát Vystudoval obchodní právo on-line z USC, znamená to, zaměstnavatelům, že máte znalosti a dovednosti-z organizačních a finančních aspektů při řešení tvorby a vyjednání smluv důležitý poskytovat prvotřídní právní poradenství v obchodním kontextu.

Vzestup globálního obchodu se rychle dělat zákony USA mezinárodní obchodní jazyk. Vydělávat tento exkluzivní USC pověření může zvýšit prodejnost studenta se špičkovými nadnárodních zaměstnavatelů, kteří hledají pro tuto jedinečnou specializaci. Tento certifikát je pro USA i mezinárodními právními odborníky k dispozici.... [-]


Online certifikát shody

Online forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Osvědčení o dodržování předpisů online USC je otevřeno jak pro zahraniční studenty, tak pro domácí absolventy JD zaměřené na kariéru v souladu. Může být dokončen jako samostatný program nebo ve spojení s programem LL.M. studium na specializaci svého oboru. [+]

USC on-line certifikát v souladu může poskytnout mezinárodní studenti a domácí JD absolventy s pokročilými znalostmi souladu, který je připraven k použití v různých oblastech.

Může být dokončen jako samostatný program nebo ve spojení s programem LL.M. studium na specializaci svého oboru.

Program je navržen tak, aby poskytoval studentům pokročilé znalosti zákonů a problémů v oblasti dodržování předpisů, zejména v oblasti zdravotní péče, lidských zdrojů a dodržování předpisů. Získání osvědčeného osvědčení od USC Gould School of Law vám může zvýhodňovat profesionální pracovníky a pomůže vám vstoupit v řadách v tomto rozvíjejícím se průmyslu.... [-]


Online zákon o zábavě a průmyslový certifikát

Online forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Osvědčení USC pro online zábavu a průmyslové osvědčení je otevřeno jak pro zahraniční studenty, tak i pro domácí absolventy JD, kteří chtějí vykonávat kariéru v rychle se rozvíjejícím zábavním průmyslu. [+]

USC on-line certifikát v oblasti práva a průmyslu pro zábavu je určen pro domácí JD absolventy a zahraniční studenty, kteří chtějí vykonávat právní kariéru v zábavním průmyslu.

Certifikační program lze dokončit jako samostatný program nebo ve spojení s programem LL.M. studium na specializaci svého oboru.

Se svými kořeny v Los Angeles, hlavním městě zábavy světa, je certifikát zákona o zábavy navržen tak, aby vám poskytoval právnické odborné znalosti na vysoké úrovni, které vám pomohou prosperovat ve filmu, televizi nebo médiích.

Osnovy Osvědčení o právu a průmyslu pro zábavu Požadované předměty (12 kreditů) Kurs Hodiny úvěru LAW 603 obchodní organizace 4 ZÁKON 710: Návrh smlouvy 2 PRÁVO 527: Duševní vlastnictví: autorská práva 2 PRÁVO 551: Duševní vlastnictví: ochranná známka 2 Zákon 522: Zábava a průmysl 2 ... [-]

LLM

Online Masters of Law (LLM)

Online forma Denní studium 3 semestry September 2019 Spojené státy americké Los Angeles

[+]

1 PRÁVO 520 Úvod do amerického právního systému

[-]

Contact
Adresa destinace
University of Southern California Gould School of Law
699 Exposition Blvd

Los Angeles, California, 90089 US