UNH Franklin Pierce School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společenství studentů a učitelů

University of New Hampshire School of Law je intimní, inovativní právnická škola, která se zaměřuje na rozvoj studentů, kteří mají náročný dialog od prvních okamžiků orientace, obejmou praktické učení a jsou připraveni se připojit k řadám absolventů, kteří jsou globálními vůdci v oblasti duševního vlastnictví, obecné praxe, veřejného zájmu a sociální spravedlnosti, obchodu a technologie.

Program našeho právního pobytu umožňuje studentům pracovat ve svých oborech zájmu až do úplného semestru při získávání kreditů a náš Daniel Webster Scholar program je jediná praxe-založená bar zkouška alternativa v národě. Naše umístění v Concordu, hlavním městě New Hampshire, a naše postavení jako jediné právnické fakulty státu nabízejí také mnoho zkušeností pro bono , externship a Federal Work Study. Zákon UNH neustále aktualizuje své technologie a programy, aby zajistil, že absolventi budou připraveni uplatňovat dnešní zákon.

Naše fakulta se skládá z praktiků, kteří mají zkušenosti se svými oblastmi zájmu. Poměr malého studenta / fakulty podporuje spolupráci a kolegiality. Od svého založení v roce 1973 je právnické centrum Franklin Pierce, nyní Právnická fakulta Univerzity New Hampshire, globálním lídrem v inovativním právním vzdělávání. Naše oblasti zaměření vám pomohou utvářet vaši budoucí praxi: Duševní vlastnictví se může pochlubit největší fakultou na plný úvazek v oboru a naše IP knihovna je největší v národě; Obchod a technologie zahrnují ostré hrany na e-zákonu; zatímco veřejný zájem a sociální spravedlnost školí studenty při poskytování právních služeb všem lidem ze všech oblastí života.

Studenti studují v blízkém, kooperativním prostředí. Kurikulum zdůrazňuje intenzivní přístup založený na praxi, který zahrnuje mnoho příležitostí pro praktické učení. Naše rozsáhlá síť absolventů po celých Spojených státech a po celém světě nabízí neomezené možnosti pro absolventy, kteří hledají zaměstnání.

Akreditovaný Americkou advokátní komorou, zákon UNH se nachází v Concord v New Hampshire, kde sídlí zákonodárná moc státu, státní úřady, místní, státní a americké federální soudy. Concord je jen hodinu jízdy od Bostonu a nacházíme se necelých hodinu od hor, jezer a Atlantského oceánu.

Místa

Svornost

UNH College of Law

Telefonní číslo
603-513-5300