UNH Franklin Pierce School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společenství studentů a učitelů

Univerzitní New Hampshire Franklin Pierce School of Law praktický přístup k právnímu vzdělávání spolu s jeho rozsáhlým a inovativním studijním plánem zajišťuje, aby studenti absolvovali připravenost stát se vůdci ve svém oboru.

Například Mezinárodní institut pro transfer technologií poskytuje studentům praktické učení a příležitost přispívat k vědeckým průlomům po celém světě při spolupráci s organizacemi, jako je Světová banka, Světová organizace duševního vlastnictví, Ministerstvo obchodu Spojených států a Světová zdravotnická organizace. Studenti kliniky duševního vlastnictví a transakcí pomáhají klientům s obchodními aktivitami, včetně strategie a provádění IP, obchodních transakcí a licencování.

LL.M. a studenti magisterského studia jsou vyškoleni v technikách právního psaní a výzkumu, jaké se praktikují v USA, a mají plný přístup ke školnímu akademickému úspěšnému programu, včetně možnosti absolvovat předběžnou advokátní zkoušku - test, který musí všichni američtí právníci absolvovat v praxi - a specializovaný člen fakulty, který podporuje přípravu na právní třídu a na advokátní zkoušku.

UNH Franklin Pierce je malá velikost třídy zajistit LL.M. a studenti magisterského studia mají přístup ke svým profesorům a fakulta seznamuje každého studenta ve svých třídách. Tyto svazky vytvářejí výjimečnou akademickou zkušenost a zajišťují LL.M. studenti mohou vytvářet silné sociální a profesionální sítě, které se daří i po ukončení studia.

Po ukončení studia se studenti připojí k celosvětové síti absolventů z více než 80 zemí, kteří jsou vedoucími právníky a politikou v oblasti duševního vlastnictví v zemích, jako je Argentina, Nigérie a Tchaj-wan, a také pro globální technologické giganty, top advokátní kanceláře a národní kanceláře IP.

UNH Franklin Pierce School of Law nabízí štědré, částečné školné stipendia kvalifikovaným studentům v našich rezidenčních i distančních programech. Uchazeči jsou považováni za stipendia na základě přezkoumání jejich žádosti o přijetí. Neexistuje žádný oddělený proces podávání žádostí o stipendia, ale studenti by měli ve své žádosti uvést, že by chtěli být považováni za financování stipendií.

UNH Franklin Pierce School of Law akreditovaná americkou advokátní komorou, se nachází v Concordu v New Hampshiru, kde sídlí státní zákonodárství, státní úřady a také místní, státní a americké federální soudy. Concord je jen hodinu jízdy od Bostonu a my se nachází méně než hodinu od hor, jezer a Atlantského oceánu. Americké zprávy a světová zpráva řadí New Hampshire do stavu # 2, který žije, a nejbezpečnějšího stavu ve Spojených státech.

Odkaz na web: https://law.unh.edu/admissions/graduate-admissions

Místa

Svornost

UNH College of Law

Telefonní číslo
603-513-5300

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium