University of North Carolina School of Law

School of Law

Úvod

Read the Official Description

UNC School of Law byl založen v roce 1845 a je součástí University of North Carolina v Chapel Hill, národ je první státní podporou univerzity. Škola byla schválena americkou advokátní komory od roku 1928.

Carolina zákon připravuje vynikající právníci a představitelé sloužit lidem a institucím Severní Karolíny, národa a světa. Home četných center a iniciativ, škola nabízí silné odborné znalosti v oblasti občanských práv, bankovnictví, právo životního prostředí, duševního vlastnictví, podnikání a právo cenných papírů, kritických studií, bankrot a ústavní šetření.

UNC School of Law chce být velký veřejnoprávní škola. K tomuto účelu sleduje čtyřnásobný poslání:

Pro přípravu vynikajících právníků a vůdce k baru, lavice, všechna nastavení veřejných a soukromých práva a veřejné služby, Aby národní i mezinárodní úrovni významné právní a politické příspěvky prostřednictvím ambiciózního programu výzkumu a vzdělanosti, Vštípit celoživotní etických hodnot, oddanost pro věc spravedlnosti a trvalého závazku k pro bono a veřejné služby a Sloužit advokacii, lidé a instituce v Severní Karolíně, národa a světa.

Pro náročné, vysoké ráže studentů, UNC School of Law je často ideální volbou. Naši studenti narůstat nejnižší dluh mezi absolventy jakéhokoliv top-zařadil právnické fakulty - veřejné nebo soukromé povahy - a když opustí naši skvěle krásný areál, dělají tak, sebevědomé a principiální zastánce spravedlnosti.

Naši absolventi pracují s vyznamenáním po celém světě, a v Severní Karolíně, žádná škola má více absolventů na pozicích výtečnosti než Carolina zákona. Počítáme mnoho národně renomovaných právních odborníků a předních vědců mezi naší fakulty, kteří vědí, že hluboká, funkční a jemnými chápání práva musí být doprovázeno zvládnutí praktických dovedností lawyering.

Vzhledem k tomu jsme schopni Nabízíme několik 250 roční stipendiaV celkové výši přes 2 miliony $ doporučujeme všem potenciálním studentům zkoumat konkurenční prostředí právní vzdělání, a pro ty, kteří požadují doklad o výjimečnou příležitost, těšíme se, co naši věc a vaše sluchu.

Studium / poplatky: In-státu, 22.215 dolar a out-of-státu, 38,846dolar

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LL.M. Vzdělání V Oboru Práva Spojených Států

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok August 2018 Spojené státy americké Chapel Hill

Jednoroční LL.M. (Master of Laws) stupeň je pro zahraniční právníky, kteří již získali základní stupně práva na univerzitách v jejich domovských zemích. Program nabízí zahraničním advokátům možnost rozvíjet osvojování klíčových oblastí amerického práva v jedné z národa je vrchol právnických fakult. [+]

PŘEHLED Jednoroční LL.M. (Master of Laws) stupeň je pro zahraniční právníky, kteří již získali základní stupně práva na univerzitách v jejich domovských zemích. Program nabízí zahraničním advokátům možnost rozvíjet osvojování klíčových oblastí amerického práva v jedné z národa je vrchol právnických fakult. Program vychází z již existujících mezinárodních programů školy, které zahrnují výměnu, Studium v ​​zahraničí, a hostující profesor programy, kromě odborných znalostí fakulty v mezinárodním a amerického práva. LL.M. Studenti mohou získat právnické vzdělání v americkém právu přes UNC školy celostátně uznávaných center a oblastí akademické sílu zákona se v právních oblastech, které jsou ve vysoké poptávce po celém světě. LL.M. studenti se většina z jejich tříd spolu s UNC JD studentů a umožnit jim, aby se podělili o své mezinárodní pohled, když se učí americký zákon z UNC fakulty a spolužáky. Druhém a třetím ročníku JD studenti vybrali jako LL.M. Fellows děkana sloužit jako peer mentory a poradce pro LL.M. studentů. ... [-]

Contact
Adresa destinace
UNC School of Law
Van Hecke-Wettach Hall
160 Ridge Rd., CB #3380
Chapel Hill

Chapel Hill, Severní Karolína, NC, NC 27599 US
Social Media