The University of Mississippi - School of Law

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Mississippi School of Law se stal čtvrtým státem podporované právní škola v národě v roce 1854, téměř deset let poté, co univerzita otevřela své brány v roce 1848. Stát legislativa uznala potřebu formální práva výuky v Mississippi, a "Ústav práva", jak to bylo s názvem, byl založen.

V lednu 2011 se program zákon přestěhovala do nového domu s názvem pro Roberta C. Khayat, profesor práva, který sloužil jako kancléř univerzity od roku 1995 do roku 2009. Budova s ​​certifikací LEED se nachází na jižním konci areálu a je navržen s potřebami studentů v mysli, jeho architektura spojuje v dobře s krásou Ole slečny areálu.

Proč UM právo?

Příprava k procvičení

Náš profesionální dovedností Program Vám nabízí celé spektrum možností, takže si můžete navrhnout právní vzdělání, aby se vešly vaše budoucnost. Nabízíme následující součásti:

Středy a kliniky: sedm programy této školy poskytují praktické zkušenosti a akademické vzdělání v oblastech od obchodního práva na poskytování služeb potřebným.

Vydavatelství Příležitosti: Mississippi Law Journal, Journal of Space zákona a Sports Law Review poskytují příležitost zdokonalovat právní psaní. Národní Sea Grant Law Center se také nachází tři hlavní příležitostí pro publikování Student: písčině, voda log a Sea Grant právo a politika Journal.

Moot Court Stravování: zařadil do top 25 celonárodně pro poslední čtyři roky, Moot Court poskytuje intenzivní školení v odvolacím advokacii, posílání týmy Interscholastic soutěžích po celé zemi. Naše zkušební advokacie deska a vyjednávací tým oba nabízejí elitní příležitosti pro hospodářskou soutěž pro studenty se zájmem předstíraným soudu a alternativní řešení sporů. Náš tým Environmental Law Moot Court vyhrál národní soutěž dva roky v řadě!

Dovednosti Session: Nabízí intenzivní dovedností během prvních dvou týdnů každého jarním semestru na širokou škálu volitelných od Trial dovednosti, aby obchodní navrhování, transakční praxe a právní španělštině.

Externship Programy: Studenti jsou umístěny s výjimečnými právníky a získat podporu třídě instruktážní. Programy zahrnují Service externship Public, stíhání externship, soudní externship a obchodní regulační externship.

Pro Bono Iniciativa: se zaměřuje na budování služebníka vedení v advokacii a školení účastníků v jednotlivých právních dovedností. Nedávné projekty zahrnují poručnictví, modifikace dítě podpory, péče o děti a rozvoj programu daní pomoci.

Solo Cvičení Program: Tento program poskytuje studentům dovednosti a sebedůvěru k otevření advokátní kancelář ihned po dokončení studia. Kurzy, mentoři a pokračující podpora vybavit zainteresované studenty s nezbytné profesní dovednosti a obchodní prozíravostí uspět.

Vynikající Akademici: Naše studijní programy jsou navrženy tak, aby studentům odbytiště pro výzkum a psaní. Účast v malých skupinách seminářů a simulaci zkušeností zajišťuje, naši studenti jsou zapojeni a pochopit vývoj práva, právních institutů a etických otázek. Nabízíme Juris lékař, Juris Doktor / Master of Daně a Juris Doktor / Mistr účetnictví, stejně jako certifikát program v oblasti trestního práva. Prohlédněte si naši plnou učební plán.

Kariéra Služby: Kariérní Služby Office pomáhá studentům rozvíjet individuální kariérní plány, zajišťuje výuku na hledání zaměstnání dovednosti a usnadňuje přístup k zaměstnavateli a zdrojům zaměstnání, jakož i aktivně najímá advokátní kanceláře, soudci, vládní agentury, organizace veřejného zájmu a další budoucí právní zaměstnavatelé na rozhovor a pronájem našich absolventů. Absolventi se posléze soukromé praxe, a také zjistil, odměňující pracovních míst v NASA, Stennis Space Center, amerického Senátu, KPMG, daňový soud USA a okresů USA a Mississippi státních soudů.

Student Vedení: více než 20 studentských organizací, jako je například Law School studentského sboru asociace, americká ústava společnosti, Černý zákon asociace studentů a Ekologického právního Society, zajistit rovnováhu akademických, sociálních a servisních příležitostí, pomáhá rozvíjet vůdčí schopnosti na pomoc jste ve své advokacie.

Pohodě College Town

Pojmenoval Travel & Leisure časopis jako jeden z "top 10 nejlepších univerzitních měst v Americe," Oxford může pochlubit atrakcí, jako ty na Courthouse Square, Rowan Oak Williama Faulknera a roční Double Decker Arts Festival, aby to ideální kombinaci historické a hip. Pokud máte rádi venku, zjistíte, rybaření, kempování a vodní sporty na Sardis Lake. Máte-li rádi navštěvovat sportovní akce, pak tailgating v háji nelze porazit! Ve skutečnosti, Sports Illustrated ho hodnocené No. 3 z 100 co dělat dříve postupovat.

Velmi cenově

S cenově školné na rezidenty a nerezidenty Mississippi, absolventi z naší právnickou školu s nižším zatížením dluhu, než je celostátní průměr, což jim jít do veřejné služby či jiného sektoru praxi snadněji. Časopis PreLaw zařadil nás na páté místo v národě v jeho seznamu Best Value právnických fakult.

State-of-the-Art zařízení

Navrženo k vylepšení klinických zkušeností pro studenty, naše právní poradna je jediným LEED-Certifikovaná budova ve státě. Je vybaven studentský salonek a nádvoří, studentských organizací apartmá, skupina studoven, kariéra služby výslechové místnosti, Moot Court apartmá, kavárnu a jídelnu. Učebny s pokročilou technologií nabízejí vynikající učební prostředí pro naše studenty. Centrum také pořádá apartmá pro naše různými právními klinik, Mississippi Law Journal, a má přednáškový sál sezení 220 lidí.

Silné Absolventi Sítě

Naše téměř 7.000 žijící absolventi praktikují po celém světě, poskytuje solidní síťového systému pro studenty, kteří hledají práci, mentora, nebo zkušenosti z reálného světa. Pozoruhodné absoloventky zahrnují spisovatel John Grisham, Memphis starosta AC Wharton, američtí senátoři Roger proutí a Thad Cochran a asistent hlavního poradce pro NASA-Stennis Meredith Blasingame.

Fakulta: stipendium na real-svět zkušeností

Protože jejich zkušenosti jako právníci a jejich špičkového výzkumu, naše členy fakulty vynikají na přípravu studentů na právní praxi. Mají také různé zájmy a zkušenosti sloužit našim studentům a okolních obcí, stejně jako globální společenství. Za třídě, zákon škola fakulty je v popředí vznikajících stipendium v ​​řadě oborů.

Globální dosah

Nejen, že naši studenti získat skvělé pracovní příležitosti po celém jihu, mnoho našich absolventů se posléze k soukromé praxi a veřejné služby po celé zemi a ve světě. Naše působnost se táhne od východního pobřeží k západnímu pobřeží i mimo něj.

Pohostinný Kultura

Neustále slyšíme naše Právnická fakulta, správu, a studenti jsou některé z nejpřátelštější kolem. Jsme věnována úspěchu našich studentů, a s nízkým poměrem student-to-fakulty, studenti mají každý možnost získat pomoc a podporu, kterou potřebují. A náš nový objekt je navržen speciálně pro podporu interakci Společenství, jak mezi studenty, tak mezi studenty a fakulty.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Juris Doctor » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát Obchodní Právo

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Oxford

Business Law Institute na University of Mississippi School of Law nabízí program soustředění na obchodní právo pro studenty, kteří se snaží vyvinout speciální odborné znalosti v oblasti obchodního práva v průběhu své kariéry právnických fakult. [+]

Úvod

Business Law Institute na University of Mississippi School of Law nabízí program soustředění na obchodní právo pro studenty, kteří se snaží vyvinout speciální odborné znalosti v oblasti obchodního práva v průběhu své kariéry právnických fakult. Ve stále více konkurenčním trhu, koncentrace poskytuje výhodu pro studenty, kteří prokázali svůj závazek k a zájem o obchodní právo. Po dokončení požadavků koncentrace obchodní právo, budou studenti udělen certifikát dokončení je důkazem a zápis na jejich oficiálním přepisu. Koncentrace v obchodním právu je jedním z mnoha zajímavých příležitostí, jež aspirující právníci zákonem School Business Law Institute.... [-]


Certifikát Trestní Právo

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Oxford

Univerzita Mississippi školy práva, je hrdý na to, nabídnout trestního koncentraci práva. Prostřednictvím tohoto koncentrace kurzů, studenti se zájmem v oblasti trestního práva, jsou schopni ponořit se do oblasti trestního práva v průběhu jejich akademických studií. [+]

Úvod

Univerzita Mississippi školy práva, je hrdý na to, nabídnout trestního koncentraci práva. Prostřednictvím tohoto koncentrace kurzů, studenti se zájmem v oblasti trestního práva, jsou schopni ponořit se do oblasti trestního práva v průběhu jejich akademických studií. Po úspěšném dokončení požadavky soustředění trestního práva bude student udělen certifikát dokládající jejich dokončení požadavků na koncentraci. Studenti budou mít také notaci odrážející jejich úspěšné dokončení koncentrace trestní právo vyrobené v jejich úředním zákon školní přepisu.

Přehled programu

Koncentrace Trestní právo je určen pro studenty s širokou bázi vystavení pojmů, témat a dovednosti nezbytné pro praktikující trestního práva. Koncentrace Trestní právo připravuje studenty na kariéru v oblasti trestního práva jako místní, státní a federální zástupců, trestní obhájce, veřejných obránců a úrokových advokáti veřejných.... [-]


Dálkový Průzkum, Certifikát Vzduch A Prostor Zákon

Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Oxford

Národní centrum pro dálkový průzkum, letectví a kosmonautiky práva na univerzitě v Mississippi školy práva, je národ je vedoucí - a pouze - právnické fakulty pro studium obou ovzduší a kosmického práva. [+]

Úvod

Národní centrum pro dálkový průzkum, letectví a kosmonautiky práva na univerzitě v Mississippi školy práva, je národ je vedoucí - a pouze - právnické fakulty pro studium obou ovzduší a kosmického práva. Centrum nabízí certifikát v dálkového průzkumu Země, vzduch a kosmického práva. Pro studenty práv hledání takových specializované právní kurzů Tento certifikát poskytuje komplexní pochopení právních postupů upravujících vnitrostátní a mezinárodní vzdušný prostor aktivity. Studenti zapsaní do programu certifikátu obdrží výrazný, mezioborové odborné znalosti a zkušenosti, pro které je Center je světově proslulý.

Centrum nabízí unikátní vzdělávací program bohatý na právních otázkách, které vyplývají z nových technologií ve vesmíru, jako jsou údaje o právních předpisů a politik, duševní vlastnictví, soukromí, odpovědnosti, mezinárodní právo, využití metafor jako právní důkaz, otázky životního prostředí, výzkumu vesmíru práva, a licencování. Kromě toho centrum nabízí studium leteckého práva zabývající se vládní regulace leteckého průmyslu, mezinárodního leteckého práva veřejného a soukromého, financování letadel, ekonomické regulace vnitrostátních a mezinárodních leteckých tras a sazby, a práva životního prostředí v oblasti letectví.... [-]


Juris Doctor

Program Jd

Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Spojené státy americké Oxford

Program na University of Mississippi školy práva JD vás připraví skutečně praktikovat právo, a to nejen myslet jako právník. [+]

Program na University of Mississippi školy práva JD vás připraví skutečně praktikovat právo, a to nejen myslet jako právník. Protože věříme, že právníci přijít v tolika podobách, jako jsou studenti právnické fakulty, my vám s právním vzděláním, aby se vešly své budoucí kariéře. Věříme v maximalizaci své možnosti a volby spíše než v jeden-velikost-sedí-všichni přístup. Navíc jsme integrovat odborné znalosti v celé naší osnov.

Naše JD Program začíná pevné základy v těžce zkoušených advokátské zkoušky tématy, jako je přečinů, smluv, majetku, občanský soudní řád, trestní právo a ústavního práva. Naši studenti také těžit z celý rok právního výzkumu a psaní, kulminovat s appellate krátkém psaní a ústního vyjádření - s top první studenti ročníku vybrané pro členství na našem celonárodně-zařadil Moot Court rady. Naše první let mají také možnost učení soudní síni soudní spory dovedností prostřednictvím falešný zkušební dílny a soutěže pořádané naším Trial advokacie rady.... [-]


LLM

Master Of Laws (LL.M.) Program V Ovzduší A Kosmického Práva

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Spojené státy americké Oxford + 2 více

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby. [+]

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby.

To LL.M. studijní program je určen pro USA i absolventi zahraničních vyškolený právnických fakult se zájmem o přísné právní osnov v USA, mezinárodní a srovnávací vzduchu a kosmického práva. Je to první a jediný LL.M. program v USA nabízí v kombinaci vzduch a prostor práva postgraduální právnický titul na ABA akreditované právnické školy.

Aplikace Nepřijali na průběžně.

LL.M. Program Výhody Unikátní důraz v právu Spojených států Air and Space. Rozsáhlé odborné znalosti práva vzduchu a více než 45 let kosmického práva. On-Campus nebo Online, plný úvazek nebo na částečný úvazek. Hlavní, pokud kvalifikovaný, v Journal of kosmického práva. Komplexní vzduch a sběr kosmického práva. Přístup k University of Mississippi kosmického práva archivu. American Bar Association akreditován Law School. ... [-]

Videos

The History of the University of Mississippi School of Law