The University of Mississippi - School of Law

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Mississippi School of Law se stal čtvrtým státem podporované právní škola v národě v roce 1854, téměř deset let poté, co univerzita otevřela své brány v roce 1848. Stát legislativa uznala potřebu formální práva výuky v Mississippi, a "Ústav práva", jak to bylo s názvem, byl založen.

V lednu 2011 se program zákon přestěhovala do nového domu s názvem pro Roberta C. Khayat, profesor práva, který sloužil jako kancléř univerzity od roku 1995 do roku 2009. Budova s ​​certifikací LEED se nachází na jižním konci areálu a je navržen s potřebami studentů v mysli, jeho architektura spojuje v dobře s krásou Ole slečny areálu.

Proč UM právo?

Příprava k procvičení

Náš profesionální dovedností Program Vám nabízí celé spektrum možností, takže si můžete navrhnout právní vzdělání, aby se vešly vaše budoucnost. Nabízíme následující součásti:

 • Středy a kliniky: sedm programy této školy poskytují praktické zkušenosti a akademické vzdělání v oblastech od obchodního práva na poskytování služeb potřebným.
 • Vydavatelství Příležitosti: Mississippi Law Journal, Journal of Space zákona a Sports Law Review poskytují příležitost zdokonalovat právní psaní. Národní Sea Grant Law Center se také nachází tři hlavní příležitostí pro publikování Student: písčině, voda log a Sea Grant právo a politika Journal.
 • Moot Court Stravování: zařadil do top 25 celonárodně pro poslední čtyři roky, Moot Court poskytuje intenzivní školení v odvolacím advokacii, posílání týmy Interscholastic soutěžích po celé zemi. Naše zkušební advokacie deska a vyjednávací tým oba nabízejí elitní příležitosti pro hospodářskou soutěž pro studenty se zájmem předstíraným soudu a alternativní řešení sporů. Náš tým Environmental Law Moot Court vyhrál národní soutěž dva roky v řadě!
 • Dovednosti Session: Nabízí intenzivní dovedností během prvních dvou týdnů každého jarním semestru na širokou škálu volitelných od Trial dovednosti, aby obchodní navrhování, transakční praxe a právní španělštině.
 • Externship Programy: Studenti jsou umístěny s výjimečnými právníky a získat podporu třídě instruktážní. Programy zahrnují Service externship Public, stíhání externship, soudní externship a obchodní regulační externship.
 • Pro Bono Iniciativa: se zaměřuje na budování služebníka vedení v advokacii a školení účastníků v jednotlivých právních dovedností. Nedávné projekty zahrnují poručnictví, modifikace dítě podpory, péče o děti a rozvoj programu daní pomoci.
 • Solo Cvičení Program: Tento program poskytuje studentům dovednosti a sebedůvěru k otevření advokátní kancelář ihned po dokončení studia. Kurzy, mentoři a pokračující podpora vybavit zainteresované studenty s nezbytné profesní dovednosti a obchodní prozíravostí uspět.
 • Vynikající Akademici: Naše studijní programy jsou navrženy tak, aby studentům odbytiště pro výzkum a psaní. Účast v malých skupinách seminářů a simulaci zkušeností zajišťuje, naši studenti jsou zapojeni a pochopit vývoj práva, právních institutů a etických otázek. Nabízíme Juris lékař, Juris Doktor / Master of Daně a Juris Doktor / Mistr účetnictví, stejně jako certifikát program v oblasti trestního práva. Prohlédněte si naši plnou učební plán.
 • Kariéra Služby: Kariérní Služby Office pomáhá studentům rozvíjet individuální kariérní plány, zajišťuje výuku na hledání zaměstnání dovednosti a usnadňuje přístup k zaměstnavateli a zdrojům zaměstnání, jakož i aktivně najímá advokátní kanceláře, soudci, vládní agentury, organizace veřejného zájmu a další budoucí právní zaměstnavatelé na rozhovor a pronájem našich absolventů. Absolventi se posléze soukromé praxe, a také zjistil, odměňující pracovních míst v NASA, Stennis Space Center, amerického Senátu, KPMG, daňový soud USA a okresů USA a Mississippi státních soudů.
 • Student Vedení: více než 20 studentských organizací, jako je například Law School studentského sboru asociace, americká ústava společnosti, Černý zákon asociace studentů a Ekologického právního Society, zajistit rovnováhu akademických, sociálních a servisních příležitostí, pomáhá rozvíjet vůdčí schopnosti na pomoc jste ve své advokacie.

Pohodě College Town

Pojmenoval Travel & Leisure časopis jako jeden z "top 10 nejlepších univerzitních měst v Americe," Oxford může pochlubit atrakcí, jako ty na Courthouse Square, Rowan Oak Williama Faulknera a roční Double Decker Arts Festival, aby to ideální kombinaci historické a hip. Pokud máte rádi venku, zjistíte, rybaření, kempování a vodní sporty na Sardis Lake. Máte-li rádi navštěvovat sportovní akce, pak tailgating v háji nelze porazit! Ve skutečnosti, Sports Illustrated ho hodnocené No. 3 z 100 co dělat dříve postupovat.

Velmi cenově

S cenově školné na rezidenty a nerezidenty Mississippi, absolventi z naší právnickou školu s nižším zatížením dluhu, než je celostátní průměr, což jim jít do veřejné služby či jiného sektoru praxi snadněji. Časopis PreLaw zařadil nás na páté místo v národě v jeho seznamu Best Value právnických fakult.

State-of-the-Art zařízení

Navrženo k vylepšení klinických zkušeností pro studenty, naše právní poradna je jediným LEED-Certifikovaná budova ve státě. Je vybaven studentský salonek a nádvoří, studentských organizací apartmá, skupina studoven, kariéra služby výslechové místnosti, Moot Court apartmá, kavárnu a jídelnu. Učebny s pokročilou technologií nabízejí vynikající učební prostředí pro naše studenty. Centrum také pořádá apartmá pro naše různými právními klinik, Mississippi Law Journal, a má přednáškový sál sezení 220 lidí.

Silné Absolventi Sítě

Naše téměř 7.000 žijící absolventi praktikují po celém světě, poskytuje solidní síťového systému pro studenty, kteří hledají práci, mentora, nebo zkušenosti z reálného světa. Pozoruhodné absoloventky zahrnují spisovatel John Grisham, Memphis starosta AC Wharton, američtí senátoři Roger proutí a Thad Cochran a asistent hlavního poradce pro NASA-Stennis Meredith Blasingame.

Fakulta: stipendium na real-svět zkušeností

Protože jejich zkušenosti jako právníci a jejich špičkového výzkumu, naše členy fakulty vynikají na přípravu studentů na právní praxi. Mají také různé zájmy a zkušenosti sloužit našim studentům a okolních obcí, stejně jako globální společenství. Za třídě, zákon škola fakulty je v popředí vznikajících stipendium v ​​řadě oborů.

Globální dosah

Nejen, že naši studenti získat skvělé pracovní příležitosti po celém jihu, mnoho našich absolventů se posléze k soukromé praxi a veřejné služby po celé zemi a ve světě. Naše působnost se táhne od východního pobřeží k západnímu pobřeží i mimo něj.

Pohostinný Kultura

Neustále slyšíme naše Právnická fakulta, správu, a studenti jsou některé z nejpřátelštější kolem. Jsme věnována úspěchu našich studentů, a s nízkým poměrem student-to-fakulty, studenti mají každý možnost získat pomoc a podporu, kterou potřebují. A náš nový objekt je navržen speciálně pro podporu interakci Společenství, jak mezi studenty, tak mezi studenty a fakulty.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Juris Doctor » Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Master Of Laws (LL.M.) Program V Ovzduší A Kosmického Práva

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené státy americké Oxford + 1 více

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby. [+]

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby. To LL.M. studijní program je určen pro USA i absolventi zahraničních vyškolený právnických fakult se zájmem o přísné právní osnov v USA, mezinárodní a srovnávací vzduchu a kosmického práva. Je to první a jediný LL.M. program v USA nabízí v kombinaci vzduch a prostor práva postgraduální právnický titul na ABA akreditované právnické školy. Aplikace Nepřijali na průběžně. LL.M. Program Výhody Unikátní důraz v právu Spojených států Air and Space. Rozsáhlé odborné znalosti práva vzduchu a více než 45 let kosmického práva. On-Campus nebo Online, plný úvazek nebo na částečný úvazek. Hlavní, pokud kvalifikovaný, v Journal of kosmického práva. Komplexní vzduch a sběr kosmického práva. Přístup k University of Mississippi kosmického práva archivu. American Bar Association akreditován Law School. Všechny LL.M. Studenti budou muset úspěšně absolvovat šest základních-kurzy: Srovnávací National Space právo, mezinárodní kosmického práva, Private International Air právo, veřejné International Air Law, letecké právo USA a US kosmického práva. Kromě toho, LL.M. Studenti budou muset absolvovat tři práce se psaní kurzy, a produkují tezi o kvalitě vhodné ke zveřejnění. Studenti budou mít také možnost vzít volitelných předmětů namísto standardních základních kurzech. Osnovy Program práce (26 kreditních hodin) Podzim US National Aviation právo 3 US National Space právo 3 Public International Air právo 3 Diplomová práce I (Poradce) 1 (Volitelný: Space Security Law 3) Kreditů semestr 10 Jaro Mezinárodní vesmírná právo 3 Private International Air právo 3 Srovnávací National Space právo 3 Diplomová práce II (Poradce) 1 (Volitelný: International Aviation Finance a leasing Právo 3) (Volitelný: Mezinárodní telekomunikační právo 3) (Volitelný: Remote Sensing právo 3) Kreditů semestr 10 Léto Diplomová práce III (Poradce) 6 Kreditů semestr 6 Celkem 26 kreditů Part-Time - Master of Laws (LL.M.) program v letectví a vesmír zákona Program Vstupné Part-time LL.M. Air and Space zákona je ideální pro nácvik advokátů, kteří chtějí tu výhodu, LL.M. ale kdo raději pokračovat v práci a zároveň vydělávat míru. Požadavky na přijetí na částečný úvazek programu jsou stejné jako pro plný úvazek programu. V návaznosti na přijetí, změna stavu (tj, na částečný úvazek na plný pracovní úvazek), vyžaduje souhlas ředitele. Titul Požadavky Part-time studenti musí splňovat stejné požadavky kurzu jako studenty denního studia s cílem získat titul LL.M. stupeň. Všichni studenti musí úspěšně absolvovat minimálně 26 hodin úvěru. Výběr Kurz Part-time studenti budou pracovat s ředitelem navrhnout plán kurzu, který vyhovuje potřebám každého studenta. To je zásadní, protože část-time studenti nebudou mít stejný počet kurzů za semestr na plný úvazek studentů. Tento zvyk plán má usnadnit každého studenta úspěšné dokončení LL.M. Program za dva roky. On-line režimu - Master of Laws (LL.M.) program v letectví a vesmír zákona Program Vstupné S možností on-line, může praktikující absolvovat kurzy kdykoliv a kdekoliv bez omezení času a zeměpisných potřebné k účasti na-školní areál kurzy. Požadavky na přijetí na částečný úvazek programu jsou stejné jako pro plný úvazek programu. V návaznosti na přijetí, změna stavu (tj, on-line, aby na-školní areál) vyžaduje souhlas ředitele. Titul Požadavky On-line studenti musí splňovat stejné požadavky jako kurz studenty na akademické půdě s cílem získat titul LL.M. stupeň. Všichni studenti musí úspěšně absolvovat minimálně 26 hodin úvěru. Kurz materiály, termíny a normy klasifikace bude stejná pro on-line a on-kampusu studentů. Jediný rozdíl mezi nimi je, kde se nachází student. On-line Student Experience Požadavky na on-line jsou shodné s požadavky na-školní areál. Obě možnosti jsou přesně stejné, pokud jde o učebním plánu, požadavky na práce, zkoušky, a účasti studentů. On-line studenti mohou zúčastnit všechny LL.M. přednášky živě (synchronní), jestliže student on-line připojení v době, kdy kurzy jsou nabízeny. Když studenti jsou on-line moci zúčastnit živě, bude student on-line mít možnost podílet se na třídě zkušenosti s on-kampusu studentů a dalších on-line studenty žijí. Všichni studenti a profesoři budou moci vidět a slyšet studenty on-line, a vice-a-versa. Případně, pokud se on-line student nemůže zúčastnit živé třídy, student on-line se zúčastní na jeho nebo její vlastní pohodlí stažením Přednášky / PowerPoint on-line (na počítači nebo mobilním telefonem), a účast na úkoly třídě, diskuzní fóra, a zkoušky / doklady. Všichni studenti, bez ohledu na to, zda na-školní areál, nebo on-line, bude mít přístup kurzy kdykoli odkudkoli s počítačem nebo telefonu s připojením k Internetu. Budeme také používat Tabule, která umožní profesoři, abyste mohl psát informace kursu, jako je jejich osnovách, PowerPoint, přednáškové materiály, poznámky, úkoly, testy, oznámení, a diskuzní fóra. Diskusních fórech umožní všechny studenty a profesory post otázky, odpovědi a připomínky 24/7 a z libovolného místa po celém světě. Požadavky na způsobilost Chcete-li být považován za LL.M. Program Air and Space zákona, žadatel musí mít titul JD (Juris Doctor) od akreditované právnické školy nebo první mírou práva (JD, LL.B., a Bachelor of Laws) ze zahraniční právnické škole v USA. Chcete-li zobrazit seznam minimálních studijních požadavků pro získání právnického titulu podle zemí, navštivte webové stránky Požadavky LSAC minimální úroveň. KRITÉRIA přijímacího řízení Při hodnocení žádostí, přijímací komisi bere v úvahu stupně a hodnosti žalobce ve své právnické vzdělání a dalších univerzitních studií, doporučující dopisy, oblastí zájmu, navrhovaného tématu disertační práce a profesní a osobní úspěchy. Anglický jazyk Požadavek Univerzita Mississippi školy práva vyžaduje oficiální výsledkové zprávy pro Test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL) nebo Mezinárodní anglického jazyka testování systému (IELTS) před přijetí uchazeče, jehož hlavním jazykem není angličtina. Minimální požadovaný počet bodů je 100 na zkoušku TOEFL Internet-založený, 600 na papírových testu TOEFL, nebo 7.0 na IELTS. [-]

Juris Doctor

Program Jd

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené státy americké Oxford

Program na University of Mississippi školy práva JD vás připraví skutečně praktikovat právo, a to nejen myslet jako právník. [+]

Program na University of Mississippi školy práva JD vás připraví skutečně praktikovat právo, a to nejen myslet jako právník. Protože věříme, že právníci přijít v tolika podobách, jako jsou studenti právnické fakulty, my vám s právním vzděláním, aby se vešly své budoucí kariéře. Věříme v maximalizaci své možnosti a volby spíše než v jeden-velikost-sedí-všichni přístup. Navíc jsme integrovat odborné znalosti v celé naší osnov. Naše JD Program začíná pevné základy v těžce zkoušených advokátské zkoušky tématy, jako je přečinů, smluv, majetku, občanský soudní řád, trestní právo a ústavního práva. Naši studenti také těžit z celý rok právního výzkumu a psaní, kulminovat s appellate krátkém psaní a ústního vyjádření - s top první studenti ročníku vybrané pro členství na našem celonárodně-zařadil Moot Court rady. Naše první let mají také možnost učení soudní síni soudní spory dovedností prostřednictvím falešný zkušební dílny a soutěže pořádané naším Trial advokacie rady. Naše inovativní Skill Session věnuje během prvních dvou týdnů každého jarním semestru na intenzivní kurz dovedností. Všichni první studenti ročníku zapsat do vyjednání smluv a navrhování, kurz, který staví na třídě pokrytí smluvního práva v zimním semestru se každého studenta, který se účastní simulacích smluvních jednání a práci přeměně těchto rozhovorů do robustních dokumentů. Komponenta vyjednávání kurzu kanály výběr několika prvních let našeho vyjednávacího týmu později v jarním semestru. Náš druhý rok a třetím ročníku si studenti volí mezi dvacet Skill Session kurzy od zkušební praxe a Small Business Drafting na Právní španělsky a právní podnikání. Dostupnost plného spektra nabídky umožňuje našim studentům horní úrovni, aby se zaměřují na vedení sporu, transakční práce nebo služby lawyering veřejnosti, a libovolný počet věcných oblastí, včetně plánování majetku, nemovitost, sportovního práva, právo zábavy a duševního vlastnictví. V návaznosti na zasedání Skill, nabízíme sedm různých klinických programů: Innocence Project, trestní odvolání Street Law, Dítě advokacii, ve Transakční právo, právo staršího, a nízkopříjmové bytové výstavby. Každý z těchto programů zaručuje obrovskou individuální pozornost, protože jsme se omezit zápis do nejvýše osmi studentů na klinice každý semestr. Naše klinické studenti obdrží dočasný vstup do baru a představují skutečné klienty. Klinické programy poskytnout studentům možnost nejen skutečně vykonávat advokacii, ale dělat tak s blízkou podporu a vedení klinických profesorů a dohled nad právníky. Naše čtyři externship programy - Public Service, trestní stíhání, soudní a obchodní nařízení - doručit příležitosti, aby učinily krok od třídě do advokátní kanceláře, to vše a přitom poskytuje podporu instrukce třídě a mentorship klinického profesora. Tento osvědčených postupů a přístup k externships zajišťuje produktivní zážitek. Náš nový Solo Practice Program bude poskytovat kurzy, mentory a inkubátorů výhody pro studenty, kteří chtějí otevřít své vlastní právnickou praxi přímo z právnické fakulty. Kurzy jako advokátní kanceláři Management, Lawyering dovedností Workshop Solo, praxe a účetnictví pro právníky studenty vybavit potřebnými dovednostmi. Naši učitelé, oba čerství absolventi a veterán právníci, poskytuje praktické rady jak před, tak i po ukončení studia. Naše sólo praxe inkubátor bude dovolit našim absolventům s podporou, jak pracují založit vlastní advokátní kanceláře. Kromě tradiční třídě, naše Pro Bono Iniciativa staví kulturu služebníka vedení, prostřednictvím řešení konkrétních projektů dovednosti na bázi, jako je opatrovnictví, modifikace podporu dítěte, péče o děti a low-daně z příjmu pomoci. Samozřejmě jsme také poskytují celou paletu pravidelných kurzů, ze kterých naši studenti se rozhodnou program výuky, potřebují pouze ke splnění požadavku pokročilé psaní semináře a právní etiky třídy. Naše fakulta se může pochlubit odborníků v mimořádném rozsahu předmětů, včetně regulace cenných papírů, daně, konkursu, vyrovnání pracovníků, deliktů, herní právo, pojistné právo, občanský soudní řád, zákon a náboženství, sportovní právo, trestní právo, trestní řízení, trestu smrti zákonem, mezinárodních lidských práv, práva životního prostředí, domorodý Američan právo, právo péče o zdraví, právní etiky, důkazy, děti a zákon, právo a medicína, ústavní právo a teorie, nejvyšší soudní praxi, a rodinné právo. Osnovy První rok Povinné předměty Zákon 503 Občanský soudní řád I (3 kredity, jeden semestr) Právo 507 Ústavní právo I (3 kredity, jeden semestr) Právo 501 Smlouvy (4 kredity, dva semestry) Právo 568 Trestní právo (3 kredity, jeden semestr) Právo 514 a 515 právního výzkumu a psaní I & II (6 kreditů, dva semestry) Law 504 Nemovitosti (4 kredity, jeden semestr) Právo 502 přečiny (4 kreditů, dva semestry) Tři hodiny volitelný, jak je stanoveno Právnická fakulta Určené ledna Skill Session hřiště Druhá a třetí rok Povinné předměty Právní profese 603 (3) Dovednosti Požadavek: Ty musí úspěšně absolvovat tři dovednosti kurzy. Normálně, student splňuje požadavek se třemi hřišť v požadovaném lednu Skill zasedání. Pro každý jarním semestru v rezidenci, musíte absolvovat kurz dovedností v požadované lednu Skill zasedání. Pokud nejste schopni úspěšně dokončit tři leden Skill relace kurzy, musíte získat povolení od proděkan pro akademické záležitosti, aby nahradit určený dovedností kurz pro každý leden Skill relace samozřejmě nebyla dokončena. Tajemník bude seznam na každém semestru plánu tyto kurzy označené jako dovednosti kurzy. Psaní Požadavek: Během druhého nebo třetího ročníku studia práva, musí být každý student vybrat a absolvovat jeden kurz ze seznamu psaní kurzů určených každoročně Curriculum výborem. Kurzy a semináře každý vyžadují podstatnou složku psaní, týkající se aplikace znalostí a dovedností získaných z několika oblastí právní studie, nebo in-podrobný výzkum a analýzu právních otázkách ve specializované fi poli práva. Kumulativní stupeň-průměr bodu na 2,00 (C) nebo lepší, musí být získány v pořadí pro studenta, aby byly způsobilé k absolvování. Chcete-li dokončit 90-credit-hodin požadavek na dokončení studia, student dostane široký výběr volitelných předmětů v průběhu druhého a třetího let. Doporučené kurzy: Studenti plánují vzít Mississippi advokátní zkoušky, by měli kontaktovat Mississippi odvolacímu Bar Přijímací řízení pro informace o oblastech práva na něž se vztahuje zkouškou. [-]

Videos

The History of the University of Mississippi School of Law