Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Mississippi School of Law se stal čtvrtým státem podporované právní škola v národě v roce 1854, téměř deset let poté, co univerzita otevřela své brány v roce 1848. Stát legislativa uznala potřebu formální práva výuky v Mississippi, a "Ústav práva", jak to bylo s názvem, byl založen.

V lednu 2011 se program zákon přestěhovala do nového domu s názvem pro Roberta C. Khayat, profesor práva, který sloužil jako kancléř univerzity od roku 1995 do roku 2009. Budova s ​​certifikací LEED se nachází na jižním konci areálu a je navržen s potřebami studentů v mysli, jeho architektura spojuje v dobře s krásou Ole slečny areálu.

Proč UM právo?

Příprava k procvičení

Náš profesionální dovedností Program Vám nabízí celé spektrum možností, takže si můžete navrhnout právní vzdělání, aby se vešly vaše budoucnost. Nabízíme následující součásti:

Středy a kliniky: sedm programy této školy poskytují praktické zkušenosti a akademické vzdělání v oblastech od obchodního práva na poskytování služeb potřebným.

Vydavatelství Příležitosti: Mississippi Law Journal, Journal of Space zákona a Sports Law Review poskytují příležitost zdokonalovat právní psaní. Národní Sea Grant Law Center se také nachází tři hlavní příležitostí pro publikování Student: písčině, voda log a Sea Grant právo a politika Journal.

Moot Court Stravování: zařadil do top 25 celonárodně pro poslední čtyři roky, Moot Court poskytuje intenzivní školení v odvolacím advokacii, posílání týmy Interscholastic soutěžích po celé zemi. Naše zkušební advokacie deska a vyjednávací tým oba nabízejí elitní příležitosti pro hospodářskou soutěž pro studenty se zájmem předstíraným soudu a alternativní řešení sporů. Náš tým Environmental Law Moot Court vyhrál národní soutěž dva roky v řadě!

Dovednosti Session: Nabízí intenzivní dovedností během prvních dvou týdnů každého jarním semestru na širokou škálu volitelných od Trial dovednosti, aby obchodní navrhování, transakční praxe a právní španělštině.

Externship Programy: Studenti jsou umístěny s výjimečnými právníky a získat podporu třídě instruktážní. Programy zahrnují Service externship Public, stíhání externship, soudní externship a obchodní regulační externship.

Pro Bono Iniciativa: se zaměřuje na budování služebníka vedení v advokacii a školení účastníků v jednotlivých právních dovedností. Nedávné projekty zahrnují poručnictví, modifikace dítě podpory, péče o děti a rozvoj programu daní pomoci.

Solo Cvičení Program: Tento program poskytuje studentům dovednosti a sebedůvěru k otevření advokátní kancelář ihned po dokončení studia. Kurzy, mentoři a pokračující podpora vybavit zainteresované studenty s nezbytné profesní dovednosti a obchodní prozíravostí uspět.

Vynikající Akademici: Naše studijní programy jsou navrženy tak, aby studentům odbytiště pro výzkum a psaní. Účast v malých skupinách seminářů a simulaci zkušeností zajišťuje, naši studenti jsou zapojeni a pochopit vývoj práva, právních institutů a etických otázek. Nabízíme Juris lékař, Juris Doktor / Master of Daně a Juris Doktor / Mistr účetnictví, stejně jako certifikát program v oblasti trestního práva. Prohlédněte si naši plnou učební plán.

Kariéra Služby: Kariérní Služby Office pomáhá studentům rozvíjet individuální kariérní plány, zajišťuje výuku na hledání zaměstnání dovednosti a usnadňuje přístup k zaměstnavateli a zdrojům zaměstnání, jakož i aktivně najímá advokátní kanceláře, soudci, vládní agentury, organizace veřejného zájmu a další budoucí právní zaměstnavatelé na rozhovor a pronájem našich absolventů. Absolventi se posléze soukromé praxe, a také zjistil, odměňující pracovních míst v NASA, Stennis Space Center, amerického Senátu, KPMG, daňový soud USA a okresů USA a Mississippi státních soudů.

Student Vedení: více než 20 studentských organizací, jako je například Law School studentského sboru asociace, americká ústava společnosti, Černý zákon asociace studentů a Ekologického právního Society, zajistit rovnováhu akademických, sociálních a servisních příležitostí, pomáhá rozvíjet vůdčí schopnosti na pomoc jste ve své advokacie.

Pohodě College Town

Pojmenoval Travel & Leisure časopis jako jeden z "top 10 nejlepších univerzitních měst v Americe," Oxford může pochlubit atrakcí, jako ty na Courthouse Square, Rowan Oak Williama Faulknera a roční Double Decker Arts Festival, aby to ideální kombinaci historické a hip. Pokud máte rádi venku, zjistíte, rybaření, kempování a vodní sporty na Sardis Lake. Máte-li rádi navštěvovat sportovní akce, pak tailgating v háji nelze porazit! Ve skutečnosti, Sports Illustrated ho hodnocené No. 3 z 100 co dělat dříve postupovat.

Velmi cenově

S cenově školné na rezidenty a nerezidenty Mississippi, absolventi z naší právnickou školu s nižším zatížením dluhu, než je celostátní průměr, což jim jít do veřejné služby či jiného sektoru praxi snadněji. Časopis PreLaw zařadil nás na páté místo v národě v jeho seznamu Best Value právnických fakult.

State-of-the-Art zařízení

Navrženo k vylepšení klinických zkušeností pro studenty, naše právní poradna je jediným LEED-Certifikovaná budova ve státě. Je vybaven studentský salonek a nádvoří, studentských organizací apartmá, skupina studoven, kariéra služby výslechové místnosti, Moot Court apartmá, kavárnu a jídelnu. Učebny s pokročilou technologií nabízejí vynikající učební prostředí pro naše studenty. Centrum také pořádá apartmá pro naše různými právními klinik, Mississippi Law Journal, a má přednáškový sál sezení 220 lidí.

Silné Absolventi Sítě

Naše téměř 7.000 žijící absolventi praktikují po celém světě, poskytuje solidní síťového systému pro studenty, kteří hledají práci, mentora, nebo zkušenosti z reálného světa. Pozoruhodné absoloventky zahrnují spisovatel John Grisham, Memphis starosta AC Wharton, američtí senátoři Roger proutí a Thad Cochran a asistent hlavního poradce pro NASA-Stennis Meredith Blasingame.

Fakulta: stipendium na real-svět zkušeností

Protože jejich zkušenosti jako právníci a jejich špičkového výzkumu, naše členy fakulty vynikají na přípravu studentů na právní praxi. Mají také různé zájmy a zkušenosti sloužit našim studentům a okolních obcí, stejně jako globální společenství. Za třídě, zákon škola fakulty je v popředí vznikajících stipendium v ​​řadě oborů.

Globální dosah

Nejen, že naši studenti získat skvělé pracovní příležitosti po celém jihu, mnoho našich absolventů se posléze k soukromé praxi a veřejné služby po celé zemi a ve světě. Naše působnost se táhne od východního pobřeží k západnímu pobřeží i mimo něj.

Pohostinný Kultura

Neustále slyšíme naše Právnická fakulta, správu, a studenti jsou některé z nejpřátelštější kolem. Jsme věnována úspěchu našich studentů, a s nízkým poměrem student-to-fakulty, studenti mají každý možnost získat pomoc a podporu, kterou potřebují. A náš nový objekt je navržen speciálně pro podporu interakci Společenství, jak mezi studenty, tak mezi studenty a fakulty.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

The University of Mississippi - School of Law

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby. ... [+]

Univerzita Mississippi školy práva je světovým lídrem v oblasti letecké a prostor právního vzdělávání, výzkumu a veřejné služby.

To LL.M. studijní program je určen pro USA i absolventi zahraničních vyškolený právnických fakult se zájmem o přísné právní osnov v USA, mezinárodní a srovnávací vzduchu a kosmického práva. Je to první a jediný LL.M. program v USA nabízí v kombinaci vzduch a prostor práva postgraduální právnický titul na ABA akreditované právnické školy.

Aplikace Nepřijali na průběžně.

LL.M. Program Výhody Unikátní důraz v právu Spojených států Air and Space. Rozsáhlé odborné znalosti práva vzduchu a více než 45 let kosmického práva. On-Campus nebo Online, plný úvazek nebo na částečný úvazek. Hlavní, pokud kvalifikovaný, v Journal of kosmického práva. Komplexní vzduch a sběr kosmického práva. Přístup k University of Mississippi kosmického práva archivu. American Bar Association akreditován Law School. ... [-]
Spojené státy americké Oxford
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

The History of the University of Mississippi School of Law