UConn School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UConn škola práva je jedním z předních veřejnoprávní škol v zemi. Jeho školní areál, uvedené na národním registru historických míst, je pravděpodobně nejkrásnější o každém právním školy ve Spojených státech. Law Library je jedním z největších na světě, a byl nedávno jmenován mezi 50 nejkrásnějších univerzitní knihovny na světě Nejlepší magisterské programy. Dvě míle od centra Hartford, Law School se nachází v sousedství velkých viktoriánských domů, kde mnoho studentů, zaměstnanců a schopnost žít.

Společnost byla založena v roce 1921, Law School je akreditován American Bar Association a je členem Asociace amerických právnických fakultách. Nabízí odborné vzdělání v nejvyšší kvalitě, která připravuje své absolventy pro život plnění služby v každém povolání si zvolí, včetně bar, vláda, podnikání a vzdělávání. Program Škola klade důraz na duševní disciplínu a rozvoj odborných analytické dovednosti potřebné účinně reagovat na výzvu pokračující změny v zákoně a ve společnosti, které slouží.

Právní vzdělání UConn Law odráží přesvědčení, že život mysli je nejlépe stimulován vysokou kvalitou občanské diskurzu mezi studenty a fakulty prováděných v malém měřítku. Učební osnovy jsou bohaté na kurzy, Ale třídy samy o sobě jsou poměrně malé. Každý student má možnost prozkoumat právní teorie a v atmosféře, které podporuje ducha spolupráce a spolupráce. Intelektuálně ambiciózní, UConn právo studenti využívat výhod osobní kompromis a odběru se spolužáky a schopnost umožnila malých skupinách.

Škola připravuje své studenty vykonávat advokacii v jakékoli jurisdikci, s žádným zvláštním důrazem na Connecticut práva. Různorodé pozadí, speciality a intelektuální přístupy fakulta zajistit širokou škálu učebních stylů a formátů, včetně klinického výcviku, nácvik dovedností, mezioborové práce a kurzů a workshopů, které zaměstnávají metody problém. Law School přijala Akademická plán, kterým se naše strategie pro nadcházející roky a zdůrazňuje jak naše síly a naše plány pro posílení a budování své oblasti největšího rozdílu.

K dispozici jsou čtyři vědecké časopisy na akademické půdě, z nichž každá se podařilo, editoval a publikoval studentů. Jsou Connecticut Law Review, Connecticut Insurance Law Journal, Connecticut věstník mezinárodního práva, a Connecticut Public Interest Law Journal.

Areál se nachází jen pár minut od State Capitol, soudy a agentur a kanceláří Hartford advokátních kanceláří a korporací. Studenti mají volný přístup ke všem z těchto institucí za účelem studia, externships, klinické vzdělávání a praxe, a zaměstnanost.

Místa

Hartford

University of Connecticut School of Law

Adresa, 1. řádek
University of Connecticut School of Law
55 Elizabeth Street

CT 06105-2290 Hartford, Connecticut, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 860-570-5172

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium