The University of Cincinnati College of Law LLM

Úvod

Read the Official Description

Skvělá americká právnická škola ve velkém americkém městě

University of Cincinnati College of Law je vzácným zdrojem. Cenné právní vzdělání v energetickém městském prostředí. Malá a podporující komunita právních škol se zavázala k vašemu profesionálnímu úspěchu. Akademický podnik, který se pyšní svým:

Formativní učení

Cincinnati Law přináší inovativní učební plán vyučovaný vynikající fakultou a velkou skupinou pomocných profesorů, kteří přinášejí své cenné zkušenosti do učebny. S absolventy, kteří vás radou a radí, jak vyvíjíte svou profesní identitu.

Zaměřte se na zkušenost

Cincinnati Law se může pochlubit bohatým sortimentem externích lodí, stáží, klinik a dalších příležitostí, které maximalizují propojení studentů se skutečným světem a praktickými schopnostmi.

Partnerství Společenství

V zákoně UC zdůrazňujeme důkladnou angažovanost v komunitě Cincinnati - právnické profese, soudy, vládu, podnikání - a využíváme spolupráce a partnerství s těmi, kdo dělají zákony, praktické právo, uplatňují zákony a záleží na zákonu.

Globální připojení

UC Law je opravdu globální právnická škola s příležitostmi pro studenty studovat v zahraničí a získat cenné pracovní zkušenosti v jiných zemích, mezinárodní studenti se dozvědět o právu USA a navštívit právníky pro výzkum a práci vedle sebe s naší fakultou . V současné době máme příležitosti pro uchazeče o LLM z Německa, univerzitu v Trentu v Itálii a další, aby požádali o stipendium partnerů. Zašlete nám e-mail na adresu uclawllm@ucmail.uc.edu.

Mise a vize

Naše poslání Posláním Univerzity Cincinnati College of Law je vzdělávat a inspirovat vůdce, kteří prosazují spravedlnost a prosazují úlohu práva ve společnosti. Naše vize Jsme komunita studentů, vedená fakultou, která se věnuje vynikajícímu učení, stipendiu a službě. Usilujeme o vytvoření učebního prostředí, které by inspirovalo úsilí o spravedlnost, kultivuje různorodé a inovativní myšlenky o zákonu ve společnosti, podporuje vztahy spolupráce a dává znalosti, hodnoty a kompetence potřebné k vyniknutí v měnícím se světě.

Rychlá fakta

Naše škola

 • 8,4 až 1 poměr studenta / fakulty
 • 5 Časopisy
 • 7 středisek a institucí

Profil JD Admissions (třída 2018)

 • Zadání velikosti třídy: 101
 • Medián LSAT: 155
 • Medián UGPA: 3,59
 • Věková skupina: 20-47
 • Majors: 30
 • Univerzity: 64

LLM profil zápisu (třída 2018)

 • Zadání velikosti třídy: 18
 • Z 13 různých zemí
 • Studenti se zaměřují na lidská práva, obchodní právo, trestní právo
 • 80% získalo UC právnické stipendium

Barová zkouška

 • Příprava barů je k dispozici

Dějiny práva

 • Založena v roce 1833 - UC právo je 4. nejstarší právní škola v zemi a jediná právnická fakulta v Ohiu až do roku 1885.
 • Jeden z 32 charterových členů Asociace amerických právnických škol, založený v roce 1900.
 • Jsme nejmodernější právnická škola v USA s jedním z nejnižších škol, abychom mohli přiznat různorodou skupinu studentů z více zemí.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM magisterské právo v americkém právním systému

Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2019 Spojené státy americké Cincinnati

Program LLM je navržen tak, aby do právního systému Spojených států zaváděli mezinárodně vyškolené právníky, a zároveň poskytoval každému studentovi příležitost navrhnout studijní obor v právu UC, který nejlépe napomáhá jeho profesnímu programu. Studenti, kteří dokončí program, jsou schopni lépe reprezentovat americké klienty a lépe se připravit na jednání a vedení sporů se stranami v USA. Zvolíte si oblast zaostření! [+]

Univerzita Cincinnati College of Law s potěšením nabízí studijní program o americkém právním systému praktickým advokátům a absolventům právnické školy, kteří získali své právní vzdělání mimo Spojené státy.

Program LLM je navržen tak, aby do právního systému Spojených států zaváděli mezinárodně vyškolené právníky, a zároveň poskytoval každému studentovi příležitost navrhnout studijní obor v právu UC, který nejlépe napomáhá jeho profesnímu programu. Studenti, kteří dokončí program, jsou schopni lépe reprezentovat americké klienty a lépe se připravit na jednání a vedení sporů se stranami v USA.

LLM program může být dokončen za pouhých 9 měsíců, ačkoli někteří studenti se rozhodnou strávit až dva akademické roky v programu.... [-]


Contact

University of Cincinnati

Adresa, 1. řádek Cincinnati, Ohio, Spojené státy americké
Website https://www.law.uc.edu/admissions/llm
Telefonní číslo +1 513-556-6805