Přečtěte si oficiální popis

University of Tulsa College of Law, soukromá instituce s celkovou zápisu méně než 400, nabízí možnosti vzdělávání legální JD, LLM, joint degree a kandidátů osvědčení, pro vedení a akademické kvality.

TU vysoká škola práva poskytuje akademicky přísné, ale příjemné prostředí, kde se studenti stanou prakticky připraven prostřednictvím účasti na pro bono programů, oceněných práva časopisů, studentské organizace, konkurenční diskutabilní soudních týmů, a na-školní areál právní klinika. TU vysoká škola práva se může pochlubit nízký poměr student-na-profesora, který nabízí studentům vysoce individuální vzdělávání a podporou rozvoje silných profesních sítí. Studenti mají také přístup k jednomu z nejlepších kanceláří profesní rozvoj v národě, jehož absolvent stáže ceny jsou trvale vyšší, než je celostátní průměr.

TU vysoká škola práva, je hrdý na to, hostit aktivně se zapojit absolventů společenství více než 6000, z nichž mnozí se vyvinula vysoce vážené povolání jako advokáti, soudci, zákonodárci, vedoucí podnikové rady a komunity. Absolventi se zabývají současnými studenty prostřednictvím řady programů, včetně programu mentoringu, poskytování stáží a externship příležitosti a prezentaci na-školní areál přednášky.

University of Tulsa College of Law nabízí:

10.5: 1 student-k-poměr fakulty Jeden z nejmenších právnických fakult na US News and World Report seznam Top 100 právnických fakultách Závazek ke službě prostřednictvím bono programů, studentských organizací, a právní kliniky Jeden z nejnižších vyučovacích sazeb v zemi, mezi soukromoprávních škol Garantované možnosti praktických zkušeností začínající v prvním roce Přední udržitelné energie a zákon zdrojů a Native programy amerického práva

Kariéra zrychlení je součástí kurzu na TU zákona. Úspěchy našich absolventů jsou unparalleled.Join nás! Tulsa právo nabídek 5 různých absolvent práva a politiky stupňů2 pro neprávníky (Master of Jurisprudence) a 3 pro právníky (LL.M):

Master of Laws (LLM) - osobně studium TU Law je absolvent LL.M kurikulum se zaměřuje na energii a právo přírodních zdrojů, ropy a zemního plynu právo, právo životního prostředí, kmenové hospodářský rozvoj, indické (Native American) sebeurčení, práva původních obyvatel, a na obranu domorodého suverenity.

Master of Jurisprudence - Online Study S 40 let zkušeností v indické, energie, přírodních zdrojů a životního prostředí, právního vzdělávání, University of energií a přírodních zdrojů práva osnov Tulsa inspiruje Master of Jurisprudence v energetický zákon (MJEL) Uchazeči zkoumat právní a politické přístupy k dosažení důležitých cílů energie spolehlivost, udržitelné dodávky přírodních zdrojů a zdravé životní prostředí.

Kariéra Strategie Mistr Candidate Kariéra Strategie

Úspěšní magisterské studium studentů se pro-aktivní přístup k vlastnímu rozvoji kariéry strategie. Na TU zákona, magisterské studium studenti jsou podporovány a vedeny následující programy, služby a prostředky, jak získat dovednosti, které potřebují k maximalizaci příležitostí pro profesní rozvoj během jejich působení u nás:

Kariéra Strategy Services, zdroje a programy pro studenty studia Po maturitě Energie a indické právo a politika Jobs (Celostátní)

Přijímací řízení Masters of Jurisprudence uzávěrky pro podání žádostí Jaro 2015: 08.12.2014 (Kurzy začínají 12.1.2015)

Léto 2015: 01.5.2015 (Kurzy začínají datum TBA)

LLM Termíny pro podání žádostí Jaro 2015: 31.října 2014

Podzim 2015: 01.04.2015

Existují tři různé LLM stupňů. Prosím, vyberte jaké míry máte zájem o příslušné přijímacího řízení:

LL.M. v zákoně energie a přírodních zdrojů LL.M. v amerických Indiánů a domorodé zákona LL.M. v americkém právu pro zahraniční právníky

Přijďte nás osobně! - Zkontrolujte Nábor Kalendář

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

College of Law - The University of Tulsa

LL.M v energetických a přírodních zdrojů programu právo se skládá z úplného studiu více než dva semestry od srpna do května každého roku. Studenti by měli být schopni dok ... [+]

LL.M v zákoně energie a přírodních zdrojů

LL.M v energetických a přírodních zdrojů programu právo se skládá z úplného studiu více než dva semestry od srpna do května každého roku. LLM Stupeň vyžaduje minimálně 24 kreditů s minimální kumulativní stupeň průměr bodu na 2,0 na 4-bodové stupnici. Studenti by měli být schopni dokončit kurzy na výzkum v oblasti energie, analýzu a psaní; Ropy a zemního plynu právo (základní a pokročilé); Životního prostředí nebo platné mezinárodní právo životního prostředí; Správní právo a změna klimatu.

Kromě toho budou studenti vybírat z dalších kurzů v College of Udržitelná energie a zdroje práva (SERL) osnov Law, jako jsou například nařízení energii; Vodního zákona; Mezinárodní energetické a přírodní zdroje právo; a přírodní zdroje a právo životního prostředí na spolkových zemí. Zahraniční vyškolený titul LLM kandidáti také zapsat do jednoho semestru určené k vysílání amerického práva.... [-]

Spojené státy americké Tulsa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Law - The University of Tulsa

LL.M v americkém zákoně o zahraničním absolventům programu se skládá z úplného průběhu studia během dvou semestrů. Pro splnění potřeb mezinárodního LLM student, vysoká šk ... [+]

LL.M v americkém zákoně o zahraničních právníků programu se skládá z úplného studiu více než dva semestry od srpna do květen. Pro splnění potřeb mezinárodního LLM student, vysoká škola práva nabízí specializované kurzy v USA právní vzdělání a právní Zápis nás, Analýza a metodika pro mezinárodní právníka.

Studenti budou absolvovat dalších šest až osm tříd a obdrží poradenství a pomoc při jejich výběru kurzu. Studenti si tak mohou vybrat z některého z mnoha volitelných předmětů nabízených TU College of Law a ostatními absolventy oddělení University of Tulsa.

Kromě toho program nabízí zahraničním advokátům možnost rozvíjet chápání amerického práva, stejně jako možnost specializovat se na určitou oblast práva, jako je mezinárodní obchodní právo. Studenti programu nabízí větší flexibilitu zaměstnanosti v jejich vlastních zemích, stejně jako možnost vykonávat advokacii ve státech, které umožňují zahraniční právníci sedět na baru vyšetření.... [-]

Spojené státy americké Tulsa
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
College of Law - The University of Tulsa

LL.M v indickém programu práva je flexibilní. Po konzultaci s fakulty, studenti mohou přizpůsobit pole studia, a to jen proto, aby indického práva obecně, ale na konkrétn ... [+]

LL.M v amerických Indiánů a domorodé zákona

LL.M v indickém programu práva je flexibilní. Po konzultaci s fakulty, studenti mohou přizpůsobit pole studia, a to jen proto, aby indického práva obecně, ale na konkrétních dílčích speciality, které si přejí rozvíjet. Program je k dispozici buď jako akademické dráze (s důrazem na práce v kurzu), nebo výzkumném stopy. Obě skladby vyžadují úspěšné dokončení minimálně 24 hodin úvěru od indického zákona osnov.

Studenti jsou vedeni, aby předběžný výběr, z nichž sledovat hodlají sledovat při vstupu do programu. Že předběžný výběr, však není závazné studenta. Fakulta se zavazuje pracovat individuálně s každým studentem, aby splňovalo konkrétní akademické potřeby.... [-]

Spojené státy americké Tulsa
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The University of Tulsa College of Law | US News Top 100