Přečtěte si oficiální popis

Zavázat se k celoživotnímu globálnímu dopadu

Fletcherská škola práva a diplomacie se již více než 85 let snaží vzdělávat a připravovat jednotlivce na pozice národního a mezinárodního vedení a vlivu. Prostřednictvím hlubokého a mnohostranného porozumění nejnaléhavějším výzvám na světě a s hlavními zásadami vzájemného prospěchu, bezpečnosti a spravedlnosti se naše společenství snaží udržet stabilitu a prosperitu komplexní a stále více globální společnosti 21. století.

Tvarování budoucnosti společně

Studenti, fakulta a absolventi Fletcherovy školy pracují na tom, aby dále odkazovali na uzákonění trvalých a smysluplných změn ve světě. Zabývají se vládními, obchodními a mezinárodními organizacemi s globální perspektivou a snahou o spravedlivější a spravedlivější zítra.

Specializované dovednosti pro neustále se měnící svět

Fletcherovy programy a kurikula jsou kurátori a učitelé praktikujících mezinárodních vztahů s celoživotními zkušenostmi - nejen ve třídě, ale také v terénu. Vysoce interdisciplinární vysokoškolské vzdělání, které je založeno na poznatcích z terénu a je podporováno širokou škálou zkušenostních příležitostí, poskytuje studentům Fletcher nástroje a perspektivy, které potřebují k tomu, aby změnili i ty nejklidnější globální klima.

Investice do vašeho potenciálu

Kariéra na mezinárodní scéně a ve službě vyššímu prospěchu není malým podnikem - a ani Fletcherovým vzděláním. Ti, kteří jsou připraveni si svléknout rukávy a věnovat se přísným a pohlcujícím zkušenostem, však brzy zjistí, že prvotřídní vzdělání založené na dovednostech má výhody, které přesahují daleko za postgraduální titul; otevírá dveře novým příležitostem k trvalému celosvětovému dopadu po celou dobu života mimořádně smysluplných profesí.

Mise řízené vzdělávání

Svět se od doby, kdy The Fletcher School otevřela své brány v roce 1933, svět značně změnil. Také jsme se vyvinuli a rostli, ale naše hlavní poslání zůstává nezměněno: vzdělávat profesionály odhodlané udržovat stabilitu a prosperitu komplexního, náročného a stále globálnějšího společnost. Pokračujeme v přípravě studentů, aby vynikali na pozicích vlivu, prolomili nové místo v kariéře, kde slouží místním, národním a mezinárodním komunitám, a usilovali o spravedlivá a oboustranně prospěšná řešení některých z nejvíce nepřekonatelných problémů na světě.

Mise-řízený, student-vedl

Akademická filozofie společnosti Fletcher je založena na přesvědčení, že studenti jsou nejlépe vybaveni k určení toho, jaké konkrétní znalosti, dovednosti a kompetence potřebují k úspěchu. Individuální studijní program každého studenta je přizpůsoben konkrétním zájmům a profesním cílům.

Každý rok nabízí více než 175 kurzů a 22 studijních oborů (včetně možnosti vlastního návrhu), že studenti Fletcher zřídkakdy určují přesně stejnou akademickou cestu. Možnosti ve společnosti Fletcher jsou stejně rozmanité jako zájmy a ambice našich studentů.

Znát svět

Globální vzájemná závislost je základní realitou života v 21. století. Od rekonstrukce společností po konfliktu a podpory trhů v rozvíjejících se ekonomikách, po analýzu bezpečnostních hrozeb a prosazování lidských práv, výzvy naší doby překračují hranice a disciplíny. výzvy společné těmto problémům - jejich zkoumání ze všech úhlů globálního profesionálního prostředí.

Tvar budoucnosti

Ať už se jedná o řešení mezinárodních politických výzev, jako je změna klimatu, nebo o hlouběji zaměřené otázky, jako je dopad nadnárodní trestné činnosti na mírové procesy, Fletcherovo vzdělávání je zaměřeno na řešení skutečných problémů. To znamená zaujmout praktický přístup, který je založen na praktických znalostech a zkušenostech, ale také udělat krok zpět k reflexi a položení hlubších otázek.

Naše vzdělávací filozofie, i když je orientovaná na dopady, je více než jen nalezení řešení dobře definovaných problémů. Usilujeme také o to, abychom pochopili, proč tyto problémy existují a z jejichž pohledu se staly problémy. Na základě této hloubky porozumění a interdisciplinárního rámce si naši studenti vytvoří skutečně globální perspektivu, která jim umožní stát se odpovědnými a účinnými odborníky v mezinárodních záležitostech.

Rozmanitost a začlenění ve společnosti Fletcher

Připojte se ke komunitě, která oslavuje rozdíl

Rozmanitost a začlenění jsou v samém jádru zkušeností s Fletcherem a hrají zásadní roli při vybavování našich studentů globální perspektivou, kterou potřebují, aby mohli sloužit jako tvůrci změn a vedoucí postavení. Naše komunita je postavena na základech vzájemné podpory, úcty, začlenění a spolupráce a věříme, že aktivní vyhledávání perspektiv, kultur a zkušeností nad rámec našeho vlastního referenčního rámce je rozhodující pro skutečné pochopení problémů, kterým svět čelí.

Ve společnosti Fletcher jsme přesvědčeni, že naše rozdíly jsou posíleny a že tyto rozdíly mohou otevřít dveře novým příležitostem k vytvoření trvalých, smysluplných změn v celosvětovém měřítku.

Staňte se součástí konverzace

Po celý rok pořádáme řadu aktivit a akcí, abychom pomohli rozvíjet rozmanité hlasy a nápady napříč kampusem. Studentské a fakultní organizace poskytují příležitost k budování smysluplných spojení a vytvořili jsme zásady, které zajistí, že Fletcher je bezpečným místem pro každého člena naší komunity.119702_FletcherSchool_schoolprofilepageimage.jpg

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

The Fletcher School, Tufts University

Fletcher's Master of Laws (LL.M.) v mezinárodním právu je určen pro právníky, kteří mají zájem získat širokou odbornost v mezinárodním právu. Naše LL.M. odráží cíl Fletch ... [+]

Zaměření na mezinárodní právo

Fletcher's Master of Laws (LL.M.) v mezinárodním právu je určen pro právníky, kteří mají zájem získat širokou odbornost v mezinárodním právu.

Naše LL.M. odráží cíl Fletcherovy školy zvýšit mezinárodní porozumění a připravit studenty z celého světa na vedoucí pozice. Od tradičních právnických škol se liší, protože program je zaměřen výhradně na otázky mezinárodního práva veřejného a soukromého. Naše kurzy pokrývají spektrum mezinárodního práva a jsou vyučovány odborníky s akademickými zkušenostmi i rozsáhlými zkušenostmi v reálném světě.

Náš jedinečný interdisciplinární přístup... [-]
Spojené státy americké Medford
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

The Fletcher Advantage