Texas Tech University School of Law

Úvod

Read the Official Description

Texas Tech University School of Law se může pochlubit bohatou historii trvat déle než 45 let. V roce 1930, Alvin R. Allison, self-popisoval "země právník z Levelland," nemohl dovolit navštěvovat jeden ze tří American Bar Association akreditované právnické fakulty v Texasu. Místo toho, aby navštěvovat právnickou školu, získal jeho právnickou licenci, apprenticing v rámci místního advokáta na dva roky a absolvování Texas advokátní zkoušku v roce 1934.

Jeho boj se stát právníkem inspiroval jeho úkol založit právnickou fakultu v západním Texasu u jeho alma mater, Texas technologický College. Texas Tech Představenstvo najal Richard B. amandes jako School of Law prvním děkanem v roce 1966, av roce 1967, první třída, která se skládá z 72 studentů, se zapsal na Texas Tech zákona. ABA (321 North Clark St., Chicago, 60.654 - 7598 (312) 988 - 5000) udělena akreditace do školy v srpnu 1970, který následoval akreditaci od Nejvyššího soudu Texasu v roce 1968. V roce 1969, Texas Tech zákon stala členem Asociace amerického zákona škol (1614 20th Street, NW, Washington DC 20009-1001, (202) 296-8851).

Vzhledem k tomu, otevření, School of Law absolvoval tisíce studentů, včetně první ženy do čela hlavní federální policii a armáda je nejvyšší-zařadil vojenského právníka, a některé z národa je vrchol advokáti.

Texas Tech Law nabízí robustní klinického programu tři akademická střediska, devět dual-studijní programy, tři koncentrační programy, regionální externship programu, uznávaná programové právní praxe a konkurenční advokacie program, který má získal 31 národních i mezinárodních šampionátů.

Umístila na druhém místě ve studentském předchozích mezi námi právnických fakultách a šestinásobný zařadil "Best Value Law School" tím, Národní JuristJe to žádným překvapením, že Texas Tech zákon přitahuje profesory, kteří jsou nadšení pro výuku. Ve skutečnosti, Texas Tech profesoři práva získaly University je resortním vysokou kvalitu výuky ocenění ve dvou z posledních čtyř let a pět profesoři byly uznány s předsedy vysokou kvalitu výuky Cenu od roku 2010. Princeton Review jmenoval Texas Tech profesoři práva mezi národ je nejvíce přístupné, a po dobu tří po sobě jdoucích let, Texas Tech zákon byl uveden v top-25 právnických škol pro hispánských studentů podle Hispanic Outlook v časopise Higher Education, S kvalitními studenty, talentovaný fakulty, a oddaný personál, škola práva pokračuje ve výrobě nadané právníci, kteří pracují v rámci státu, regionu a země.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Juris Doctor »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Juris Doctor

Videos

Students from around the world at Texas Tech School of Law

Students from around the world at Texas Tech School of Law

Students from around the world at Texas Tech School of Law