Thomas Jefferson School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte

Naším posláním je poskytovat vynikající právní vzdělání mezinárodnímu rozmanitému studentskému orgánu. Zatímco náš rezidenční program JD existuje již celá desetiletí, naše online magisterské programy jsou jedním z nejdelších stálých magisterských programů právnické školy na světě. Jsme online od roku 2008.

O NÁS

Postgraduální programy Thomas Jefferson School of Law byly zařazeny mezi šest nejlepších online obchodněprávních programů onlinemasters.com a usilují o nejvyšší excelenci. Thomas Jefferson je proslulý naší vysoce přístupnou fakultou světové úrovně. Zavádíme také nejnáročnější online výukové metody dostupné kdekoli na trhu.

AKADEMIE

Intelektuální, rozlišovací, komplexní a různorodý akademický program Inovativní online magisterské programy Thomas Jefferson School of Law [Master of Law (LLM) a Master of Science (MSL)] mají některé z následujících funkcí:

  1. Soustřeďte se na jednu z následujících oblastí: Daně, finanční služby a správa majetku nebo řízení dodržování předpisů a rizik
  2. Kompletní za jeden rok
  3. 100% online, vhodné pro váš rozvrh
  4. Nabízený přes Kalifornie akreditoval právnickou školu, se souhlasem ke všem magisterským programům kalifornským výborem advokátů
  5. K dispozici pro právníky i jiné právníky

Místa

San Diego

Adresa, 1. řádek
Thomas Jefferson School of Law,
1155 Island Avenue

CA 92101 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké