St. Thomas University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Právnické fakultě Univerzity sv. Tomáše

Společnost byla založena v roce 1984 a je plně akreditována Americkou advokátní komorou a je členem Asociace amerických právnických škol. Je součástí katolické univerzity a právnické fakulty, kde jsou důležité hodnoty.

St. Thomas Law trénuje a absolvuje právníky schopné aplikovat právní principy pro řešení a řešení problémů stále složitější a měnící se společnosti. Přísný akademický program právnické školy zdůrazňuje celoživotní učení a stipendium v ​​personalizovaném, pečlivém prostředí. Za tímto účelem jsme i nadále odhodláni vyniknout ve výuce, stipendiu a komunitním službám.

Zákon Sv. Tomáše nabízí rozsáhlé klinické, externshipové a stážové příležitosti k dalšímu zdokonalování právního vzdělávání našich studentů.

60476_pexels-photo-613508.jpeg

Fakta

Založený

Univerzita sv. Tomáše byla založena v roce 1961 jako Biscayne College na pořadí augustiniánských bratří. Když byl status univerzity dosažen, název instituce byl změněn na Univerzitu St. Thomas, aby odrážel jeho kubánské dědictví. Univerzita sleduje kořeny na Universidad de Santo Tomas de Villanueva, založený v roce 1946 v Havanu na Kubě, americkými Augustiniány s pomocí evropských Augustinů.

Právnická fakulta Univerzity sv. Tomáše je jednou ze dvou akreditovaných katolických právních škol jižně od fakulty právnické fakulty Georgetown University ve Washingtonu.

60477_justice-law-case-hearing-159832.jpeg

Poměr studentů a fakult

15 až 1

Student-run akademické časopisy

  • Recenze zákona svatého Tomáše
  • Interkulturní revize práva v oblasti lidských práv
  • Věstník komplexního soudního sporu (online)

Studentské organizace

Více než třicet studentských organizací je mnoho zapojeno do veřejných projektů.

Knihovna

Centrum právního informování je intelektuálním centrem Univerzity sv. Tomáše. Díky své renomované sbírce a nejmodernějším zdrojům, širokému spektru služeb a pozváním studijních prostor je Knihovna práv hluboce oddaná výzkumným a výukovým misím Právnické fakulty.

Místa

Miami Gardens

Adresa, 1. řádek
St. Thomas University School of Law
16401 NW 37th Ave, Miami Gardens, FL 33054

Miami Gardens, Florida, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium