St. John’s University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zákon sv. Jana

St. John's Law je inkluzivní, přijímající a vítající komunita, která odráží bohatou rozmanitost našeho rodného města Queens v New Yorku „Světová čtvrť“. Od třídy po stáže a klinickou práci v terénu po studium v zahraničí naši studenti rozvíjejí právnické dovednosti, cílené odborné znalosti a profesní kontakty, které potřebují k absolvování praxe, a to vše za podpory naší vynikající fakulty, oddaných kariérových poradců a globální síť absolventů. Naše výsledky v oblasti zaměstnanosti a advokátních zkoušek nás neustále řadí mezi přední newyorské právnické školy. Ať už si vyberou jakoukoli profesní dráhu, naši studenti si s sebou nesou sv. Jan Vincentské hodnoty, protože chápou, že zákon je povolání, jehož prostřednictvím mohou žít spravedlivě a lépe svět.

132680_132520_www.stjohns.edu733AnitaStudentsHall20360x240.jpgUniverzita práva v St. John's University / Právnická fakulta univerzity v St. John's University

Mise

V souladu s Vincentiánskou misí St. John's University se St. Lawrence School of Law snaží: Dosáhnout akademické dokonalosti prostřednictvím přísného učení, vědeckého výzkumu a inovativního využití znalostí; Podporovat rozmanité společenství zdůrazňující dodržování práv a důstojnosti každého člověka; Zapojte studenty, aby hledali příčiny hospodářské a sociální nespravedlnosti a našli přizpůsobivá, účinná a konkrétní řešení; Poskytnout absolventům dovednosti a hodnoty potřebné pro úspěšnou účast v globální právnické profesi.

Naše historie

Univerzita právnická Univerzita sv. Jana otevřela své dveře 28. září 1925. Tato škola, založená 55 let po otevření univerzity sv. Jana Vincentskou komunitou, se původně věnovala výchově dětí jednotlivců, kterým byl odepřen přístup k ekonomice. a vzdělávací příležitosti. V prvním ročníku právnické fakulty se kurzy konaly v budově terminálu na 50 Court Street v Brooklynu. Třídy se naplnily tak rychle, že expanze byla nutná téměř okamžitě. V srpnu 1926 si škola pronajala další prostor v sousedních budovách. Brzy i oni přetékali a škola potřebovala nové zařízení, ve kterém rostla. Následně se přestěhoval do nové čtrnáctipodlažní budovy na 96 Schermerhorn Street v centru Brooklynu.

Když na konci šedesátých let prudce stoupaly univerzitní a postgraduální školní aplikace, celá univerzita se začala znovu cítit omezená. V roce 1970 uspořádala Právnická fakulta průkopnický ceremoniál pro svou novou budovu v areálu Queens Campus, kde dnes stojí většina univerzit. Škola práva se přestěhovala do svého nového domova v roce 1972 - našla prostor pro více učeben, rozsáhlou knihovnu práv a kanceláře pro rostoucí fakultu. Zákon sv. Jana se později opět rozrostl, díky štědrosti dobrodruha Leon Finley ʼ29, ʼ85HON, čímž vznikl Finley Hall. Díky velkoryse Jerome ʼ48, 84HON a Maxine ʼ98HON Belson byla starší budova renovována. Kombinované budovy, Belson a Finley Halls, poskytují atraktivní a prostorné zařízení pro právnickou školu.

132681_132522_www.stjohns.edu417jumphomepageslide.jpgUniverzita práva v St. John's University / Právnická fakulta univerzity v St. John's University

Právnická fakulta se v současné době může pochlubit více než 15 000 živými absolventy a přitahuje studenty z více než 200 vysokých škol po celém světě. Současný studentský orgán přibližně 800 zastupuje studenty z mnoha prostředí, z nichž všichni vynikali v vysokoškolských institucích a mnozí z nich byli zaměstnáni před zahájením studia práva.

St. John's Law poskytuje výjimečné vzdělání založené na základech právního uvažování, psaní, dovedností a etiky. Studenti získají zkušenosti prostřednictvím 19 středisek a klinik školy, osvojí si špičkové předměty, které jim pomohou uspět v dnešní globální a technologické profesi, studují v zahraničí na kampusech sv. Jana v Evropě a přispívají k produkci a šíření zákonného stipendia prostřednictvím časopisů a publikace, všechny jsou vedeny a vedeny specializovanou fakultou, správou a zaměstnanci.

Právnická fakulta se soustavně zaměřuje na výstupy, na nichž nejvíce záleží studentům, jejich rodinám a absolventům. St. John's je ve státě vysoko hodnocen za průchod barem a zaměstnání a absolventi velkoryse věnují svůj čas a zdroje na pomoc současným studentům. Na plný úvazek fakulta 43 publikuje v nejlepších časopisech země a má autorské knihy k různým tématům, to vše a zároveň získává ocenění od studentů za kvalitu jejich výuky a mentorování. Přídavná fakulta, která se skládá z více než 100 právníků a soudců, učí špičkové předměty a naplňuje učební plán dovednostmi.

Od svých skromných začátků v Brooklynu poskytuje St. John's School of Law nadále vzdělávací příležitosti a absolventy studentů se dobře hodí pro výzvy 21. století.

132682_132521_www.stjohns.edu59kimathi360x240.jpgUniverzita práva v St. John's University / Právnická fakulta univerzity v St. John's University

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
8000 Utopia Parkway
11439 New York, New York, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium