Přečtěte si oficiální popis

Rozmanité, angažované, inspirativní - to je Southwestern Law School - historie veřejných služeb, inovační učitelé, brilantní učenci a absolvující absoloventi. Připravte se k úspěchu díky inovativnímu učebnímu plánu a zkušenostním zkušenostem. Zářící školní areál v centru města poskytuje ideální prostředí pro studium práva a podporuje důraz na komunitu, rozmanitost a veřejné služby.

Založená již před více než 100 lety, společnost Southwestern vytvořila pověst pro absolventy právníků, kteří jsou dobře zakulaceni, podnikatelští a jsou připraveni uspět.

Jihozápadní studenti mají silný smysl pro komunitu. Přicházejí z prakticky všech států, více než tucet zemí a zastupují přes 200 vysokoškolských institucí. V nejnovějąí třídě vstupují ženy 53 procent, zatímco menąiny tvoří 49 procent a studenti hlásí plynulost ve více neľ 20 cizích jazycích. Průměrný věk je 27 let, s rozsahem od 21 do více než 50 let. V posledních letech měl Southwestern nejvyšší zastoupení afro-amerických studentů a druhý nejvyšší z latinsko-hispánských studentů jakékoli kalifornské právnické školy. Studentská advokátní komora sponzoruje oceněné programy studentských blahobytu a komunitních programů a dohlíží na více než 50 studentských organizací, včetně právních svazů; menšinové, kulturní, politické a náboženské skupiny; a společnosti zaměřené na konkrétní oblasti práva.

Inspirativní akademické prostředí

Southwestern vytvořil v centru živého centra města Los Angeles okouzlující oázu zaměřenou na studenty a zahrnuje jednu z nejvýznamnějších historických památek města - kultovní budovu Bullocks Wilshire. Toto mistrovské dílo umění-dekor je v centru kampusu, který sedí ve středu koridoru veřejné služby v Los Angeles. Studenti na jihozápadu věnují každoročně více než 20 000 hodin pro bono službu v komunitě.

Trailblazing Alumni

Jihozápadní 15 000 absolventů zahrnovalo prominentní státní úředníky - od členů Kongresu až po starosty a přes 400 soudců - i zakladatelů velkých advokátních kanceláří a generálních rad nadnárodních korporací. Právnická škola má silné vazby na právní, obchodní a občanské sektory a její institut Biederman Entertainment and Media Law je úzce spjat s zábavním průmyslem v Hollywoodu i na mezinárodní scéně. Zatímco většina jihozápadních absolventů se rozhodne pro praxi v Kalifornii, absoloventi mohou být nalezeni prakticky ve všech státech, dvou územích a více než dvou desítkách zemí. Jihozápadní absoloventi sloužili jako členové amerického senátu a sněmovny reprezentantů, členové senátu a shromáždění Kalifornie a předseda shromáždění, státní ministr Kalifornie, státní pokladník Kalifornie a okresní zástupce okresu Los Angeles. Mezi nejsilnějšími absolventy Jihozápadu jsou nejdéle spravedlivá spravedlnost v historii nejvyššího soudu v Kalifornii, první americký africký americký starosta, první soudce čínsko-amerického okresního soudu v kontinentálních Spojených státech, první žena afroamerické odvolací soudní dvůr národ, první soudní soudce Latiny ve Spojených státech a první americký soudce v Kalifornii, mezi řadu dalších prvních.

Inovační právní vzdělávání

Southwestern je jediná právnická škola nabízející čtyři JD programy, které se liší jak v plánování, tak v instruktážním přístupu. Southwestern je lídrem v inovaci a odborných znalostech, zejména v oblasti zábavy a mediálního práva, mezinárodního práva, trestního práva a soudního obhajování. Požadovaný učební plán je obohacen o přibližně 200 předmětů, 150 exkurzí, 6 klinik a 4 cvičení. Vylepšení v horní divizi zahrnuje více než 50 kurzů odborných dovedností, kurzy v lednu, kurzy pro pokročilé a speciální krátkodobé kurzy vyučované mezinárodními právními odborníky.

Southwestern také založil tříleté a čtyřleté studijní programy JD / MBA s Drucker Graduate School of Management na univerzitě Claremont Graduate University. Programy BA / JD 3 3 jsou nabízeny ve spolupráci s Kalifornskou státní univerzitou, Northridge a Kalifornskou státní univerzitou, Dominguez Hills. Southwestern také nabízí programy LLM v individuálních právních studiích a zábavním a mediálním právu.

Southwestern byla první právnická škola, která založila centrum pro zábavu a mediální právo. Mezinárodně uznávaný institut Biederman Entertainment and Media Law pomáhá připravit studenty na praxi práva v tvůrčím průmyslu, jako je film, televize a hudba.

Právnická fakulta o vašich podmínkách

Naši studenti jsou přitahováni k nádhernému areálu Southwestern v centru kosmopolitního města, v blízkosti soudů, koridoru veřejné služby a zábavního průmyslu. Cítí se jako doma v naší inkluzivní komunitě a podporovány naší přístupnou fakultou. Chtějí následovat ve stopách našich absolventů absolvování výcviku a zároveň vytvářet vlastní zkušenosti se zákonem z vlastní školy. Podívejte se na video a dozvíte se, jak osm našich studentů zvolilo právnickou školu, která pro ně byla správná.

Southwestern je právnická fakulta LA

Southwestern je právnická škola v Los Angeles. Od našeho založení před více než 100 lety, k našemu umístění v srdci Los Angeles veřejného zájmu koridoru podél Wilshire Boulevard v Koreatown, k našim spojením do zábavního průmyslu a okresní zastupitelství, Southwestern má hluboké vazby na město andělů. Podívejte se na video a podívejte se na rychlé statistiky o našich absolventských absolventů, našich inovativních studijních a učebních plánech, našich exkurzích a klinikách a naší rozmanitosti.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Southwestern Law School

Účinné právnické studium po ukončení soudního řízení poskytuje příležitost hlouběji prozkoumat oblasti práva prostřednictvím přizpůsobených učebních osnov, které vedou př ... [+]

Účinné právnické studium po ukončení soudního řízení poskytuje příležitost hlouběji prozkoumat oblasti práva prostřednictvím přizpůsobených učebních osnov, které vedou přední odborníci v stimulačním akademickém prostředí. Na Southwestern Law School nabízíme vynikající program Master of Laws (LL.M.), který splňuje tento slib.

Flexibilní generální ředitel společnosti Southwestern LL.M. Program v individualizovaných studiích je určen pro studenty, kteří již získali titul právnické fakulty ve Spojených státech nebo v zahraničí, a chtěli by rozšířit své právní studie v souladu se svými osobními a profesními cíli.

Jako student v LL.M. program, můžete si vytvořit vlastní učební osnovy z výběru více než 150 kurzů zaměřených na oblast práva, které budou pro vás nejvíce prospěšné. Více než čtvrtina naší fakulty má mezinárodní zkušenosti. LL.M. stupeň vyžaduje 24 kreditních hodin po kursu po JD a může být dokončen buď na plný nebo částečný úvazek a může začít na podzim nebo na jaře.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Law School

Southwestern Law School vyzývá zahraniční advokátní kanceláře a individuální mezinárodní odborníky v oblasti technologií, zábavy a duševního vlastnictví, na specializovan ... [+]

Southwestern Law School vyzývá zahraniční advokátní kanceláře a individuální mezinárodní odborníky v oblasti technologií, zábavy a duševního vlastnictví, na specializované výcvikové návrhy vedoucí k udělení titulu LL.M.

Ve věku zrychleném informování a komunikaci se praxe práva stává stále globálnější. Southwestern Law School , která se nachází v nejvíce kulturně rozmanitém městě v USA a je centrem zábavního a technologického průmyslu, nabízí individuální odborné znalosti a znalosti specifické pro danou oblast v těchto a dalších oblastech. Kromě základních kurzů v oblasti duševního vlastnictví a smluvního práva nabízí společnost Southwestern největší počet volitelných předmětů v oblasti práva v oblasti zábavy a technologie, což umožňuje přizpůsobení specializací pro praktické lékaře. Jaký bude dopad obnovených obchodních dohod mezi USA a jejími sousedy? Kdo jsou vítězi a poražení v diskusi o neutralitě sítí v USA? Jak bude zákon o ochraně osobních údajů EU ovlivňovat inovace a hospodářskou soutěž? Jaké je vyvíjející se postavení Číny v oblasti obchodního tajemství? Jak Hollywood spolupracuje s mezinárodním filmovým průmyslem v Číně, Indii, Nigérii (a naposledy v Saúdské Arábii)? Ve světě, kde se otázky mění tak rychle, jako odpovědi, jihozápadní trénuje své studenty, aby zvládli základní právní koncepce i odvětvově specifické obchodní praktiky a poskytly jim příslušný kontext a dovednosti pro navigaci na vznikající potřeby svých zaměstnavatelů a klientů.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Southwestern Law School

Southwestern nabízí nejkomplexnější studijní program post-JD vedoucí k magisterskému právu (LL.M.) v oboru Zábava a právo médií v zemi. Pod záštitou právnické školy Donal ... [+]

Southwestern nabízí nejkomplexnější studijní program post-JD vedoucí k magisterskému právu (LL.M.) v oboru Zábava a právo médií v zemi. Pod záštitou právnické školy Donalda E. Biedermana pro zábavu a mediální právo Institute, Southwestern připravuje současné advokáty a nové právníky absolventy pro praxi v tvůrčích odvětvích, jako je film, televize, hudba, divadlo, reklama, sport a zpravodajská média. Tento LL.M.

Funkce programu:

osm profesorů na plný úvazek s rozsáhlými zkušenostmi z oboru a seznam nadřízených fakult, který čte jako "Kdo je kdo" z mediálního právního řádubohatý a pestrý učební plán včetně více než 45 kurzů, od základních předmětů až po rozsáhlé škály specializovaných tématkomplexní externí program s umístěním ve více než 50 nastaveních, jako jsou studie, cechy, agentury, advokátní kanceláře atd.Právnická klinika Zábava a umění, kde studenti poskytují obchodní a právní služby nezávislým filmařům a dalším tvůrcůmZábava Law Firm Practicumprestižní výkonná rada a síť absolventůmezinárodní zábavní letní program v Londýně v Angliivěstník Mezinárodního práva pro média a zábavaoceněný zábavní zákon blogPožadavky na program... [-]
Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině