SMU Dedman School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Společnost SMU Dedman School of Law byla založena v roce 1925 a je špičkovou soukromou právnickou školou, která se nachází v Dallasu v Texasu a nachází se v sousedství lemovaném stromy, jen pár minut od centra města. Postavené v roce 1949, programy právnické školy postgraduální právnické programy hrály důležitou roli při školení některých z předních vůdců po celém světě. Jsme hrdí na naši globální síť absolventů - více než 2000 absolventů z 80 zemí, kteří zastávají významné pozice ve státní správě, v právní praxi, v podnikání, v soudnictví a v právním vzdělávání po celém světě. SMU Dedman Alumni Network foto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Výjimečné programy postgraduálního studia

SMU Dedman School of Law nabízí vysokoškolské studijní programy jak pro americké, tak pro zahraniční odborníky. LL.M. a programy SJD rozšiřují kariéru v soukromé praxi v oblasti práva, výuky a veřejné služby tím, že učí analýzu a řešení problémů pro splnění složitých požadavků našeho světa. Programy zvyšují pochopení právnické teorie a politiky studenta, rozšiřují právní horizonty studenta a povzbuzují rozvoj právního výzkumu a psaní.

Studium v ​​vibrujícím Dallasu v Texasu

SMU Dedman Law nabízí mezinárodní studentům příležitost stát se součástí živé, rozmanité, vědecké komunity s výhodou studovat v Dallasu - nejen mezinárodní obchodní centrum, ale dynamické kulturní centrum se nachází uprostřed mezi východním a západním pobřežím Spojených států Státy v regionu známém pro své mírné, slunečné klima. Dallas je deváté největší město a Dallas / Ft. Metroplex stojí za čtvrté největší metropolitní oblast ve Spojených státech. Je to sofistikované město s prosperujícím trhem práce, vysokou životní úrovní a relativně nízkými náklady na bydlení. Je to skvělé místo pro život a studium!

Globálně uznávaná fakulta

Fakulta zahrnuje učence a inovátory v různých oborech, včetně ústavního práva, práva obchodních společností, trestního práva, práva životního prostředí, zdravotního práva, duševního vlastnictví, národního bezpečnostního práva, ropy a plynu, veřejného zájmu a daňového práva. Tito vědci pravidelně zapojují svět tím, že vystupují před kongresovými výbory, spolupracují se státními a federálními regulačními agenturami, hájí se před státními a federálními soudy, pracují s vedoucími pracovníky a neziskovými organizacemi a pravidelně se objevují v médiích, aby přeložili svůj výzkum nebo poskytli komentář k důležitým příběhům dne. Studium práva na SMU poskytuje studentům přístup k výjimečné fakultě zapojené do včasného a špičkového výzkumu, který je často informován roky zkušeností. 21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg foto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Zkušenosti s učením

Vedle našeho rozmanitého učebního plánu jsou studenti vyzváni, aby využili mnoho aktivit mimo učebnu. Na SMU Dedman Law bude vaše obohacení o vzdělávací zkušenosti obohaceno celoročními mezinárodními konferencemi a přednáškami, které představí významné mezinárodní osobnosti v areálu, aby diskutovali o současných globálních právních otázkách. Mezinárodní LL.M. studenti absolvují kurzy s americkými studenty JD a účastní se programu Inns of Court Program - programu, který je zaveden během orientace, kdy se studenti v malých skupinách spojují s spolužáky, fakultami, studentskými vedoucími, poradci v oblasti kariéry a absolventy, na SMU Dedman School of Law . Člen fakulty bude sloužit jako váš osobní akademický poradce. Pracovníci právníků z oddělení Dallas Bar Association International Law také slouží jako mentor pro naše studenty.

Mezinárodně prominentní absolventi

Mezinárodní absolventi SMU Dedman School of Law mají vliv na celém světě. Naše mezinárodní síť absolventů zahrnuje více než 2000 absolventů ve více než 80 zemích. Tito odborníci se nacházejí na nejvyšších úrovních vlády, právní praxe a podnikání. Mezinárodní absolventy SMU představují široké spektrum právních systémů, včetně těch ze střední a jižní Ameriky, Mexika, Kanady, Evropy, Afriky, Indie, jihovýchodní Asie, Číny, Středního východu a Pacifiku. Usilujeme o globální geografickou rozmanitost našich studentských zápisů a poskytujeme každému zahraničnímu studentovi vysokou míru individuální pozornosti a podpory.

 • Sobchok Sukharomna '81 Nejvyšší soudní předseda, Thajsko
 • Shen Shiaoming '81 Mezinárodní právní konzultant pro Mackenzie a Albritton LLP
 • Vážený ministr zahraničních věcí pro Indii, SM Krishna '59 (2009–2012)
 • Siriporn Chaiyasuta '85 General Counsel, Chevron Europe, Eurasia and Middle East Exploration & Production Limited
 • Moath Alhussain '11 Doc. Counsel, Saudi Basic Industries Corporation
 • Antonio M. Garza '83 Bývalý velvyslanec USA v Mexiku
 • Helmut Sohmen '66 předseda a prezident skupiny BW
 • Dr. Hassan Okour '07 Bývalý děkan, Katarská právnická škola
 • Jinsung Lee '88 Prezident, Korejský ústavní soud
 • Yukio Horigome '71 Spravedlnost Nejvyššího soudu Japonska
 • Hans Heppe '97 mezinárodní partner, Locke Lord LLP čestný německý konzul

Studentský život

Právnická škola se nachází na severozápadním rohu hlavního kampusu SMU - s budovami v učebnách, administrativní budovou a právnickou knihovnou tvořící to, co se nazývá Law Quad. Tato ideální poloha umožňuje snadný přístup k mnoha nádherným studentským zdrojům SMU, včetně jídelní služby, přední fitness centrum a centrum zdravotních služeb.

Zkušební řádová zkouška

Mezinárodní studenti, kteří chtějí vykonávat právní praxi ve Spojených státech a kvalifikovat se pro vstup do advokátní komory v některém ze států nebo okresu Columbia, by se měli seznámit s požadavky na přijímání advokátů v příslušné jurisdikci, v níž mají v úmyslu vykonávat praxi. Požadavky na přijetí do baru se v jednotlivých státech liší. Některé státy vyžadují, aby uchazeči měli titul JD, a jiné budou vyžadovat pouze určitý počet kreditů za studium na právnické fakultě v této zemi. Texas nyní umožňuje kvalifikované zahraniční vzdělané právníky, kteří dokončili LL.M. stupně na zkoušku Texas Bar. KNIHOVNA PODNIKOVÉHO PRÁCE obsahuje největší sbírku soukromého práva na jihozápadě. Mezi významné absolventy práv ALUMNI SMU patří soudci nejvyššího soudu v Texasu, členové amerického kongresu, velvyslanec, guvernér, ministři zahraničních věcí a členové nejvyšších soudů po celém světě, jakož i partneři v předních advokátních kancelářích a generální poradci ve velkých korporacích. Jako první právnická škola v DALLASu máme štěstí, že jsme ve městě s prosperující ekonomikou, mnoha firemními centrály a vynikající právní komunitou. SMU Dedman School of Law pokračuje ve snaze rozvíjet další století vůdců. 21430_28439363.jpg foto s laskavým svolením SMU Dedman School of Law

Místa

Dallas

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Adresa, 1. řádek
3315 Daniel Avenue
75205 Dallas, Texas, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 214-768-2658

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium