SMU Dedman School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O

Založena v roce 1925, SMU Dedman School of Law je nejlépe hodnocená třída-jedna soukromá právnická škola se nachází v Dallasu, Texas, a je situován v lemované stromy okolí, jen pár minut od centra města. Vznikl v roce 1949, programy právnické fakulty na úrovni absolventů práva hrály důležitou roli při výcviku některých nejvýznamnějších vůdců po celém světě. Jsme hrdí na naši globální síť absolventů - více než 2 000 absolventů z 80 zemí, kteří zastávají významné postavení ve vládě, právnické praxi, obchodu, soudnictví a právnické vzdělávání na celém světě. SMU Dedman Alumni Network

Výjimečné programy postgraduálního studia

SMU Dedman School of Law nabízí vysokoškolské studijní programy jak pro americké, tak pro zahraniční odborníky. LL.M. a programy SJD rozšiřují kariéru v soukromé praxi v oblasti práva, výuky a veřejné služby tím, že učí analýzu a řešení problémů pro splnění složitých požadavků našeho světa. Programy zvyšují pochopení právnické teorie a politiky studenta, rozšiřují právní horizonty studenta a povzbuzují rozvoj právního výzkumu a psaní.

Studium v ​​vibrujícím Dallasu v Texasu

SMU Dedman Law nabízí mezinárodní studentům příležitost stát se součástí živé, rozmanité, vědecké komunity s výhodou studovat v Dallasu - nejen mezinárodní obchodní centrum, ale dynamické kulturní centrum se nachází uprostřed mezi východním a západním pobřežím Spojených států Státy v regionu známém pro své mírné, slunečné klima. Dallas je deváté největší město a Dallas / Ft. Metroplex stojí za čtvrté největší metropolitní oblast ve Spojených státech. Je to sofistikované město s prosperujícím trhem práce, vysokou životní úrovní a relativně nízkými náklady na bydlení. Je to skvělé místo pro život a studium!

Globálně uznávaná fakulta

Fakulta zahrnuje učence a inovátory v různých oblastech, včetně ústavního práva, práva obchodních společností, trestního práva, práva životního prostředí, zákona o ochraně zdraví, duševního vlastnictví, národního bezpečnostního práva, práva v oblasti ropy a plynu, práva veřejného zájmu a daňového práva. Tito učenci se pravidelně zapojí do světa tím, že se objeví před kongresovými výbory, pracuje se státními a federálními regulačními agenturami, hájí před státními a federálními soudy, pracuje s manažery a neziskovými organizacemi a pravidelně se objevuje v médiích, aby překládali svůj výzkum nebo nabízeli komentář k důležitým příběhům dne. Studium práva na SMU dává studentům přístup k výjimečné fakultě zabývající se včasným a špičkovým výzkumem, který je často informován dlouholetými zkušenostmi.

Zkušenosti s učením

Vedle našeho rozmanitého učebního plánu jsou studenti vyzváni, aby využili mnoho aktivit mimo učebnu. Na SMU Dedman Law bude vaše obohacení o vzdělávací zkušenosti obohaceno celoročními mezinárodními konferencemi a přednáškami, které představí významné mezinárodní osobnosti v areálu, aby diskutovali o současných globálních právních otázkách. Mezinárodní LL.M. studenti absolvují kurzy s americkými studenty JD a účastní se programu Inns of Court Program - programu, který je zaveden během orientace, kdy se studenti v malých skupinách spojují s spolužáky, fakultami, studentskými vedoucími, poradci v oblasti kariéry a absolventy, na SMU Dedman School of Law . Člen fakulty bude sloužit jako váš osobní akademický poradce. Pracovníci právníků z oddělení Dallas Bar Association International Law také slouží jako mentor pro naše studenty.

Mezinárodně prominentní absolventi

Mezinárodní absolventi SMU Dedman School of Law mají vliv na celém světě. Naše mezinárodní síť absolventů zahrnuje více než 2000 absolventů ve více než 80 zemích. Tito odborníci se nacházejí na nejvyšších úrovních vlády, právní praxe a podnikání. Mezinárodní absolventy SMU představují široké spektrum právních systémů, včetně těch ze střední a jižní Ameriky, Mexika, Kanady, Evropy, Afriky, Indie, jihovýchodní Asie, Číny, Středního východu a Pacifiku. Usilujeme o globální geografickou rozmanitost našich studentských zápisů a poskytujeme každému zahraničnímu studentovi vysokou míru individuální pozornosti a podpory. Sobchok Sukharomna '81 Předseda Nejvyššího soudu, Thajsko Dr. Shen Shiaoming '81 Mezinárodní právní poradce pro Mackenzie

Studentský život

Právnická škola se nachází na severozápadním rohu hlavního kampusu SMU - s budovami v učebnách, administrativní budovou a právnickou knihovnou tvořící to, co se nazývá Law Quad. Tato ideální poloha umožňuje snadný přístup k mnoha nádherným studentským zdrojům SMU, včetně jídelní služby, přední fitness centrum a centrum zdravotních služeb.

Zkušební řádová zkouška

Mezinárodní studenti, kteří chtějí pracovat se zákonem ve Spojených státech a mají nárok na přijetí do baru v některém ze států nebo okresu Columbia, by se měli seznámit s požadavky na přijetí barů v konkrétní jurisdikci, kde hodlají praktikovat. Požadavky na přijetí barů se liší od státu ke státu. Některé státy vyžadují, aby žadatelé měli titul JD a jiní budou vyžadovat pouze určitý počet kreditních kreditů od právnické školy v této zemi. Texas nyní povoluje kvalifikované zahraniční-vzdělané právníky, kteří dokončili LL.M. stupně, abys seděl na zkoušku Texas Bar. Knihovna UNDERWOOD LAW obsahuje největší soukromoprávní sbírku na jihozápadě. Významní absolventi práv ALUMNI SMU zahrnují soudce Nejvyššího soudu Texasu, členy Kongresu USA, velvyslankyně, guvernéra, ministry zahraničí a členy nejvyšších soudů po celém světě, stejně jako partneři ve vedoucích advokátních kancelářích a generální poradci ve velkých společnostech. Jako první právnická škola v DALLASu máme štěstí, že jsme v městě s prosperující ekonomikou, řadou firemních velitelství a vynikající právní komunitou. SMU Dedman School of Law nadále snaží rozvíjet další století vůdců.

Místa

Dallas

Bobbye Heine, Assistant Director for Graduate Legal Programs, Email: bheine@smu.edu

Adresa, 1. řádek
3315 Daniel Avenue


75205 Dallas, Texas, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 214-768-2658