Polk State College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Polk State College

Polk State College, Založená v roce 1964, je multi-školní areál instituce slouží více než 20.000 studenty Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate v umění a Associate ve vědě stupňů, stejně jako širokou škálu možností a osvědčení o pracovní síly školení. Vysoká škola také provozuje tři charterové vysokých škol.

Výhody Polkova státu patří malé velikosti tříd; hands-on učení; vyhrazené fakulty; denní a noční tříd; Online možnosti; cenově školné; Vynikající finanční pomoc; různorodá komunita a pulzující život studenta, včetně možností výtvarných umění, klubů a meziuniverzitní atletiku.

Jsme ideálním místem pro stoupat. Jsme Polk.

Polk State College Mission Polk State College, kvalitní řízené instituce, transformuje život mocí vzdělávání tím, že poskytuje přístup k cenově dostupným přidružených a bakalářského stupně, profesních osvědčení a programů pracovní síly zaměstnanosti, vydané rozmanité, kvalifikované fakulty a zaměstnance.

Polk State College Vision Podporovat excelenci a žákem úspěšnosti prostřednictvím inovace, hodnoty a zapojení.

Polk State College základní hodnoty

Služba Integrity Znalost Rozmanitost vedení

Vstupné & Podpora Polk State College udržuje politiku "otevřených dveří" a může připustit jakýkoliv absolvent střední školy s držiteli osvědčení o kvalifikační diplom nebo GED. Studenti se mohou během jakéhokoli funkčního vstoupit Polk státu a škola také nabízí celou řadu inovativních a flexibilních alternativ k tradičním plánování, včetně on-line, víkendy, urychlených, shift-přátelské a mini-semestr možnosti. Nabízíme studentům celou řadu možností pro financování a placení na vysokou školu, včetně grantů, půjček a stipendií.

Místa

Lakeland

Polk State College - Lakeland Campus

Adresa, 1. řádek
3425 Winter Lake Rd, Lakeland, FL 33803
33803 Lakeland, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 863-297-1000