Polk State College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na Polk State College

Polk State College, Založená v roce 1964, je multi-školní areál instituce slouží více než 20.000 studenty Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate v umění a Associate ve vědě stupňů, stejně jako širokou škálu možností a osvědčení o pracovní síly školení. Vysoká škola také provozuje tři charterové vysokých škol.

Výhody Polkova státu patří malé velikosti tříd; hands-on učení; vyhrazené fakulty; denní a noční tříd; Online možnosti; cenově školné; Vynikající finanční pomoc; různorodá komunita a pulzující život studenta, včetně možností výtvarných umění, klubů a meziuniverzitní atletiku.

Jsme ideálním místem pro stoupat. Jsme Polk.

Polk State College Mission Polk State College, kvalitní řízené instituce, transformuje život mocí vzdělávání tím, že poskytuje přístup k cenově dostupným přidružených a bakalářského stupně, profesních osvědčení a programů pracovní síly zaměstnanosti, vydané rozmanité, kvalifikované fakulty a zaměstnance.

Polk State College Vision Podporovat excelenci a žákem úspěšnosti prostřednictvím inovace, hodnoty a zapojení.

Polk State College základní hodnoty

Služba Integrity Znalost Rozmanitost vedení

Vstupné & Podpora Polk State College udržuje politiku "otevřených dveří" a může připustit jakýkoliv absolvent střední školy s držiteli osvědčení o kvalifikační diplom nebo GED. Studenti se mohou během jakéhokoli funkčního vstoupit Polk státu a škola také nabízí celou řadu inovativních a flexibilních alternativ k tradičním plánování, včetně on-line, víkendy, urychlených, shift-přátelské a mini-semestr možnosti. Nabízíme studentům celou řadu možností pro financování a placení na vysokou školu, včetně grantů, půjček a stipendií.

Místa

Lakeland

Polk State College - Lakeland Campus

Adresa, 1. řádek
3425 Winter Lake Rd, Lakeland, FL 33803
33803 Lakeland, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 863-297-1000

Bartow

Adresa, 1. řádek
Bartow, Florida, Spojené státy americké

Lake Wales

Adresa, 1. řádek
Lake Wales, Florida, Spojené státy americké

Winter Haven

Adresa, 1. řádek
Winter Haven, Florida, Spojené státy americké