University of Pittsburgh - School of Law (PittLaw)

Úvod

Read the Official Description

Od té doby 1895, Univerzita Pittsburgh School of Law Připravuje studenty, aby se stali vynikajícími právníky a vůdci v právnické profesi a společnosti. Známé a respektované v celosvětovém měřítku pro naše stipendium, nabízíme kvalitní akademici, světovou třídu, nekonečné možnosti praktického učení a výjimečnou přípravu a umístění kariéry. Naše kurikulum je silné na základy a zahrnuje inovace se zaměřením na otázky od komercializace nových technologií až po řešení konfliktů a kybernetickou bezpečnost.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr práv (llm) pro zahraničně vyškolené právníky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2019 Spojené státy americké Pittsburgh + 1 více

Master of Laws (LLM) uděluje absolventům zahraničního práva kritické školení v běžném právním právním tradici a americkém právním systému během akademického roku na University of Pittsburgh, který se nachází v Pittsburghu je živé čtvrti Oakland. [+]

Master of Laws (LLM) uděluje absolventům zahraničního práva kritické školení v běžném právním právním tradici a americkém právním systému během akademického roku na University of Pittsburgh, který se nachází v Pittsburghu je živé čtvrti Oakland.

Program Pitt Law LLM poskytuje právníkům, kteří dokončili svůj právnický stupeň mimo Spojené státy, příležitost studovat společnou právní právní tradici a americký právní systém ve Spojených státech.

Struktura

Studenti musí absolvovat minimálně 24 kreditů. Program je dokončen v jednom akademickém roce od srpna do května. Přijímání na částečný úvazek se zvažuje případ od případu. Akademický ředitel společnosti CILE, výkonný ředitel a programový administrátor se aktivně podílí na osobním poradenství každého studenta LLM o výběru kurzu, který vám pomůže naplánovat studium, které je jedinečně přizpůsobeno vašim osobním potřebám.... [-]