Pepperdine University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Díky celonárodně uznaným fakultám a programům a skutečně inspirujícímu umístění je studium práva na univerzitě Pepperdine jedinečným zážitkem. Zjistěte, proč vás Pepperdine připravuje na kariéru v oblasti práva tak, jak žádná jiná škola nemůže zkoumat naše jedinečné atributy.

Experimentální učení

Naučíme vás nejen "myslet jako právník", ale procvičovat jako jeden. Pořadí 8. místo v zemi (2. nejvyšší hodnocení v Kalifornii), které vykonal National Jurist pro zážitkové učení, Pepperdine nereaguje na obyčejný názor, že právnické školy musí učit základní dovednosti; aktivně pomáháme vedení poplatku prohloubit právní vzdělání.

Osobní pozornost

Práce v praxi dnes vyžaduje komunikační dovednosti, etické standardy a vytrvalost, že se studenti prvního ročníku často ještě nerozvinuli.

Náš nový, milionový dolarový Institut pro profesionální formování společnosti Parris začíná vyhodnocovat a vybavovat studenty jako profesionály prvního dne v areálu.

Mentoring a výuka kvality

Naši profesoři mají dvojí výzkumné / výukové zaměření. Princetonská recenze nedávno zařadila naši schopnost 6. nejlepší v zemi s nejvyšším možným skóre pro přístupnost.

Národně uznávaní odborníci

Díky nízkému poměru studentů a fakult se naši studenti dostávají praktické pokyny od odborníků a odborníků v oboru.

Programy určené pro praxi

Nabízíme širokou škálu studijních programů a specializovaných oblastí zájmu pro splnění osobních a profesních cílů. Naše společné studijní programy jsou nabízeny ve spolupráci s nejvyššími školami Pepperdine University pro podnikání, božství a veřejnou politiku.

 • 1 magisterský titul
 • 3 Juris Možnosti lékaře
 • 7 možností LLM stupně
 • 5 ústavů
 • 5 Certifikační programy
 • 5 Společné nabídky
 • 10 Kliniky v domě

Institut Straus pro řešení sporů

Vzhledem k tomu, že zprostředkování, rozhodčí řízení a vyjednávání nadále vybuchují v popularitě v soudních sporech a mezinárodních záležitostech, institut Pepperdine Straus pro řešení sporů oslavil bezprecedentní třináctý rok jako nejvyšší zařazený program pro řešení sporů v zemi tím, že zahájil novou koncentraci LLM v mezinárodní arbitráži.

Inspirované místo ke studiu

Užijte si vzrušení rychlého města spolu s klidným prostředím Malibu. Nachází se pouhých 35 kilometrů severozápadně od Los Angeles - prosperující centrum pro právní praxi a mezinárodní kulturu - náš školní areál o rozloze 830 akrů nabízí úchvatné výhledy a knihovnu o rozloze 40 000 čtverečních stop.

Místo víry

Pepperdine oslavuje své křesťanské dědictví a skutečnost, že takový základ může spíše otevřít dialog než ukončit. Naše fakulta zahrnuje praktikování členů z víry.

Glazerův institut židovských studií aktivně rozšiřuje diskusi o judaismu o konference a zámořské programy.

Naše zaměření na veterány

Pepperdine nejen ctí ty, kteří sloužili, ale aktivně přijímá tyto osoby za svůj pocit občanské zodpovědnosti, angažovanosti a profesionality. Pepperdine's Yellow Ribbon Program poskytuje veteránům bezplatnou výuku.

Pro akademický rok 2018-2019 je zapsáno 32 veteránů se 6 veterány, kteří právě začali svůj 1L rok.

Společenství, které zvyšuje zkušenost

V Pepperdine School of Law sestavujeme různorodou třídu vstupů, která odráží naši vizi náročného a úspěšného studia. Pepperdine Law je místo, kde vaši kolegové vás vyzývají a podporují.

 • Celkový zápis JD: 482
 • Ženy: 52%
 • Rozmanitost: 33%

LLM, MDR a certifikačních programů

Pepperdine LLM a magisterské programy pro řešení sporů (MDR) přitahují studenty z celého světa. Studenti se liší od nejnovějších absolventů až po zkušené advokáty a soudce, kteří navštěvovali nebo přeměňovali program z Číny, Koreje, Ruska, Řecka, Moldavska, Španělska, Pákistánu, Jordánska, Spojeného království, Německa, Švédska a dalších.

Pepperdine přilákala vědce z prestižních organizací jako Fulbright, Muskie, Organizace amerických států a Rotary Foundation.

Investice do hodnoty

Zákon Pepperdine stále stoupá ve vnímání veřejnosti - tři z našich absolventů jsou v posledních dvou letech potvrzováni jako federální soudci a my jsme jednou ze 13 právních škol, které v loňském roce zaznamenaly nárůst počtu žádostí; ve skutečnosti pouze čtyři další právnické školy zvýšily žádosti o vyšší míru.

Náš školní areál

Umístil v pobřežní komunitě Malibu, Kalifornie, univerzita Pepperdine University o rozloze 830 akrů byla zařazena mezi nejkrásnější kampus v národě The Princeton Review.

Pepperdine Law se nachází na univerzitním univerzitním kampusu a může se pochlubit právnickou knihovnou o velikosti 40 000 čtverečních stop s výhledem na oceán, stejně jako konferenční místnosti, učebny, jídelnu, rozsáhlé technologické služby a bydlení v areálu univerzity.

Blízkost Los Angeles je dalším přínosem. S jednou z nejsilnějších právnických obcí na světě nabízí město přístup k praktickým příležitostem k učení a stáží v různých oblastech praxe - nemovitostí, mezinárodním právu, zábavě a sportu. Malibu i Los Angeles nabízejí kulturní, stravovací a rekreační aktivity, které podporují zdravý životní styl poblíž jednoho z nejkrásnějších pobřeží na světě.

Zkušenost Pepperdine zákona

Vítáme a povzbuzujeme potenciální studenty, aby navštívili náš areál, aby zjistili, co Pepperdine právo nabízí. Mezi naše každodenní návštěvy patří:

 • Naučte se o četných programech Pepperdine Law a silné komunitě tím, že provedete turné vedené současným studentem
 • Zkušenosti s intimním učebním prostředím tím, že sedíme v praxi prvního ročníku, kterou vyučuje jeden z našich významných členů fakulty
 • Setkání jednoho s jedním s poradcem pro přijímání, aby jste dostali odpovědi na vaše přihlášky a přijetí
 • Zjistěte, jak vám pomůže určitý stupeň z Pepperdine Law ve vašem budoucím úsilí

Místa

Malibu

Adresa, 1. řádek
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Malibu, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium