Pepperdine University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Díky celonárodně uznaným fakultám a programům a skutečně inspirujícímu umístění je studium práva na univerzitě Pepperdine jedinečným zážitkem. Zjistěte, proč vás Pepperdine připravuje na kariéru v oblasti práva tak, jak žádná jiná škola nemůže zkoumat naše jedinečné atributy.

Experimentální učení

Naučíme vás nejen "myslet jako právník", ale procvičovat jako jeden. Pořadí 8. místo v zemi (2. nejvyšší hodnocení v Kalifornii), které vykonal National Jurist pro zážitkové učení, Pepperdine nereaguje na obyčejný názor, že právnické školy musí učit základní dovednosti; aktivně pomáháme vedení poplatku prohloubit právní vzdělání.

Osobní pozornost

Práce v praxi dnes vyžaduje komunikační dovednosti, etické standardy a vytrvalost, že se studenti prvního ročníku často ještě nerozvinuli.

Náš nový, milionový dolarový Institut pro profesionální formování společnosti Parris začíná vyhodnocovat a vybavovat studenty jako profesionály prvního dne v areálu.

Mentoring a výuka kvality

Naši profesoři mají dvojí výzkumné / výukové zaměření. Princetonská recenze nedávno zařadila naši schopnost 6. nejlepší v zemi s nejvyšším možným skóre pro přístupnost.

Národně uznávaní odborníci

Díky nízkému poměru studentů a fakult se naši studenti dostávají praktické pokyny od odborníků a odborníků v oboru.

Programy určené pro praxi

Nabízíme širokou škálu studijních programů a specializovaných oblastí zájmu pro splnění osobních a profesních cílů. Naše společné studijní programy jsou nabízeny ve spolupráci s nejvyššími školami Pepperdine University pro podnikání, božství a veřejnou politiku.

 • 1 magisterský titul
 • 3 Juris Možnosti lékaře
 • 7 možností LLM stupně
 • 5 ústavů
 • 5 Certifikační programy
 • 5 Společné nabídky
 • 10 Kliniky v domě

Institut Straus pro řešení sporů

Vzhledem k tomu, že zprostředkování, rozhodčí řízení a vyjednávání nadále vybuchují v popularitě v soudních sporech a mezinárodních záležitostech, institut Pepperdine Straus pro řešení sporů oslavil bezprecedentní třináctý rok jako nejvyšší zařazený program pro řešení sporů v zemi tím, že zahájil novou koncentraci LLM v mezinárodní arbitráži.

Inspirované místo ke studiu

Užijte si vzrušení rychlého města spolu s klidným prostředím Malibu. Nachází se pouhých 35 kilometrů severozápadně od Los Angeles - prosperující centrum pro právní praxi a mezinárodní kulturu - náš školní areál o rozloze 830 akrů nabízí úchvatné výhledy a knihovnu o rozloze 40 000 čtverečních stop.

Místo víry

Pepperdine oslavuje své křesťanské dědictví a skutečnost, že takový základ může spíše otevřít dialog než ukončit. Naše fakulta zahrnuje praktikování členů z víry.

Glazerův institut židovských studií aktivně rozšiřuje diskusi o judaismu o konference a zámořské programy.

Naše zaměření na veterány

Pepperdine nejen ctí ty, kteří sloužili, ale aktivně přijímá tyto osoby za svůj pocit občanské zodpovědnosti, angažovanosti a profesionality. Pepperdine's Yellow Ribbon Program poskytuje veteránům bezplatnou výuku.

Pro akademický rok 2018-2019 je zapsáno 32 veteránů se 6 veterány, kteří právě začali svůj 1L rok.

Společenství, které zvyšuje zkušenost

V Pepperdine School of Law sestavujeme různorodou třídu vstupů, která odráží naši vizi náročného a úspěšného studia. Pepperdine Law je místo, kde vaši kolegové vás vyzývají a podporují.

 • Celkový zápis JD: 482
 • Ženy: 52%
 • Rozmanitost: 33%

LLM, MDR a certifikačních programů

Pepperdine LLM a magisterské programy pro řešení sporů (MDR) přitahují studenty z celého světa. Studenti se liší od nejnovějších absolventů až po zkušené advokáty a soudce, kteří navštěvovali nebo přeměňovali program z Číny, Koreje, Ruska, Řecka, Moldavska, Španělska, Pákistánu, Jordánska, Spojeného království, Německa, Švédska a dalších.

Pepperdine přilákala vědce z prestižních organizací jako Fulbright, Muskie, Organizace amerických států a Rotary Foundation.

Investice do hodnoty

Zákon Pepperdine stále stoupá ve vnímání veřejnosti - tři z našich absolventů jsou v posledních dvou letech potvrzováni jako federální soudci a my jsme jednou ze 13 právních škol, které v loňském roce zaznamenaly nárůst počtu žádostí; ve skutečnosti pouze čtyři další právnické školy zvýšily žádosti o vyšší míru.

Náš školní areál

Umístil v pobřežní komunitě Malibu, Kalifornie, univerzita Pepperdine University o rozloze 830 akrů byla zařazena mezi nejkrásnější kampus v národě The Princeton Review.

Pepperdine Law se nachází na univerzitním univerzitním kampusu a může se pochlubit právnickou knihovnou o velikosti 40 000 čtverečních stop s výhledem na oceán, stejně jako konferenční místnosti, učebny, jídelnu, rozsáhlé technologické služby a bydlení v areálu univerzity.

Blízkost Los Angeles je dalším přínosem. S jednou z nejsilnějších právnických obcí na světě nabízí město přístup k praktickým příležitostem k učení a stáží v různých oblastech praxe - nemovitostí, mezinárodním právu, zábavě a sportu. Malibu i Los Angeles nabízejí kulturní, stravovací a rekreační aktivity, které podporují zdravý životní styl poblíž jednoho z nejkrásnějších pobřeží na světě.

Zkušenost Pepperdine zákona

Vítáme a povzbuzujeme potenciální studenty, aby navštívili náš areál, aby zjistili, co Pepperdine právo nabízí. Mezi naše každodenní návštěvy patří:

 • Naučte se o četných programech Pepperdine Law a silné komunitě tím, že provedete turné vedené současným studentem
 • Zkušenosti s intimním učebním prostředím tím, že sedíme v praxi prvního ročníku, kterou vyučuje jeden z našich významných členů fakulty
 • Setkání jednoho s jedním s poradcem pro přijímání, aby jste dostali odpovědi na vaše přihlášky a přijetí
 • Zjistěte, jak vám pomůže určitý stupeň z Pepperdine Law ve vašem budoucím úsilí

Místa

Malibu

Adresa, 1. řádek
24255 Pacific Coast Highway, Malibu, CA 90263
Malibu, Kalifornie, Spojené státy americké