Penn State Dickinson Law

Úvod

Read the Official Description

Dickinson Law Penn State se zavázala k vytváření profesní připravené právníků, které jsou vybaveny doktrinální znalostí, praktických dovedností a kompetencí extralegal nezbytné, aby vyniklo na stále větším celosvětovém trhu právních služeb. Znakem vzdělání Dickinson zákona je inovativní osnovy, že od prvního dne právnické fakulty, do značné míry spoléhá na zkušenostní učení připravit naše studenty k praxi práva a příjemné a podpůrná komunita.

Společnost byla založena v Carlisle, Pennsylvania, v roce 1834, Dickinson zákon je nejstarší právnická škola v Pensylvánii a pátý nejstarší v zemi. Za posledních 182 let, absolventi Dickinson Právo zahrnovaly národa nejvýznamnějších zástupců, soudců, vládu a šéfy firem a právní pedagogů. Naše 1997 sloučení s Penn State rozšířili naši pověst, sítě a joint-studijní programy, které doplňují-Dickinson zákonem dědictví jako inovační vůdce v zážitkové pedagogiky.

Abychom zajistili, že můžeme poskytnout praktické školení pro naše studenty, Dickinsonovo zákony omezilo každé LL.M. kohorty na 20 studentů. Tato záměrně malý počet dětí ve třídě zajišťuje, že studenti obdrží soustředěnou pozornost od fakulty, zaručuje dostatek příležitostí k učení v nastavení praxe, a plní slib právnické fakulty k nejlepším postavení svým studentům získat zaměstnání v konkurenčním trhu.

Základní principy

Fakulta Dickinson zákona Penn State přijala následující základní principy, které odrážejí a směrné hodnoty daného orgánu a aspirace: 1. Chcete-li původce našich studentů celou řadu konkrétních lawyering dovednosti potřebné, aby co nejefektivněji vystupovat jako právnické odborníky na místní, státní, národní, nadnárodní a mezinárodní úrovni v jedenadvacátém století.

 1. Aby se zapojily do neustálém pátrání po poznání a moudrosti, které sdílíme nejen s našimi studenty, ale také s právními odborníky, vědce, politiky, a jiní, v souladu s rolí Penn State jako výzkumné univerzity světové třídy.
 2. Ochotně přispívají naše služby na vysoké škole a na místní, státní, národní a mezinárodní úsilí o zlepšení globální chápání, život a blahobyt našich studentů a svět, ve kterém budou žít.
 3. Usilovat, na denní bázi, pěstovat smysl pro komunitu a vzájemné podpory mezi nimi a mezi fakulty, studenty a pracovníky, a v naší interakce mimo zákon školy.

Osnovy

LL.M. Program je 24-úvěr, jeden akademický rok studijní program. Studenti musí zapsat alespoň 12 kreditů za semestr, a může zapsat do ne více než 17 kreditů za semestr. foundational kurzy v programu se vám představil našich jedinečných metodik pro rozbor. Studenti pak mohou zvolit předměty z našeho vzdělávacího programu "Právník jako ..." rozdělených specializovaných oborů a vytvářet vlastní skladby založené na oblastech zájmu.

LL.M. studenti se mohou zapsat do bohatého spektra kurzů nabízených v učebních osnovách v právnické škole včetně zaměřeného studijního oboru v jedné ze specializovaných oblastí:

 • Advokacie a soudní spory
 • Arbitráž, zprostředkování a vyjednávání
 • Obchodní právo
 • Ústavní a správní právo
 • Trestní právo hmotné a procesní
 • Security Law
 • Zákon o veřejném zájmu
 • Daňové právo
 • Elder Law

LL.M. Nezávislé studium a zkušenostní učení

LL.M. Studenti mohou mít nezávislé studie kurzy až 3 kreditů v průběhu jednoho semestru, a ne více než celkem 4 kreditů během dvou semestrech LL.M. program.

Se souhlasem děkana pro akademické záležitosti, LL.M. studenti se mohou zapsat do výukových kurzů nabízených na právnické fakultě, včetně pro bono, klinických a stážových programů.

LL.M. studenti mohou požádat, aby zůstal na třetí semestr právní studie se záměrem dokončení zkušenostní vzdělávacího programu či přípravě na americkou advokátní zkoušku.

Stáže

Vzhledem k tomu, Dickinson Law škola se nachází méně než 20 mil od hlavního města státu a méně než dvě hodiny od Washingtonu, DC, naši studenti mají možnost stážista s národními právními kancelářemi; vládní agentury na místní, státní a federální úrovni; soukromé podniky; a neziskové organizace, a přitom, aby získali pocit městských, příměstských a venkovských legální společenství.

Semestry-in-Practice

Dickinson Law mají studenti možnost pokračovat v jejich přechod ze slibného studenta cvičí advokát při účasti na právnické fakultě v semestrů-in-praxi. Tyto pohlcující programy umožňují studentům strávit jeden semestr pracovat na plný úvazek v různých právních nastavení v Harrisburgu; Washington DC; nebo mezinárodní místo. Minulé umístění jsou zahrnuty:

 • Mezinárodní trestní tribunál pro bývalou Jugoslávii (Haag, Nizozemsko)
 • Úřad Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (Cape Town, Jižní Afrika)
 • International Bar Association (Londýn)
 • Human Rights Watch
 • Internal Revenue Service
 • US Securities and Exchange Commission
 • US Department of Justice, prosazování životního prostředí Sekce
 • Americké ministerstvo spravedlnosti, lidských práv a zvláštní Stíhání sekce
 • US Department of Treasury, Úřad pro kontrolu zahraničních aktiv
 • USA pracovní příležitosti Komise pro rovné
 • Projekt státního dohledu (informátor advokacie agentura)
 • Pennsylvania Úřad generálního prokurátora
 • Pennsylvania State systém vysokého školství
 • YWCA Domácí násilí Právní Center

Fakulta

Dickinson Právo studenti učí z výraznou a specializovanou na plný úvazek fakulty doplněnou přídavnou fakulty cvičí právníky a soudce. Je příznačné, že všichni členové fakulty na plný úvazek strávili roky právní praxe, a pokud jsou nadále na národní i mezinárodní úrovni spolupracovat s advokacii pro bono přes soudní spory, mediace, poradních výborů, a vzdělanosti.

Na fakultě se domnívá, že jejich vědecké a výukové mise by měly být komplementární. Jako zabývajících učenců, oni akceptovat, že mají solidní znalost teorie je nezbytný pro schopnost našich žáků působit jako právnických profesí, stále globálnějším, rozmanité a sofistikované právním prostředí.

Na fakultě je plně odhodlána ke komunitě a podporovat úspěch našich studentů. Dlouho předtím, než se stala v módě, fakulta přijali politiku otevřených dveří, které vyzývají studenty, aby se zastavila fakulty kancelářemi bez naplánovanou schůzku.

Veřejný zájem a Pro Bono

Pravidla profesionálního chování zavázat každý právník, bez ohledu na ploše svého praxe, poskytovat právní služby zastoupeny. Dickinson Zákon podporuje tento požadavek, a věří, že pomáhají znevýhodněným je jedním z nejzajímavějších částí práce advokáta. Právnickou fakultu v Miller Centrum Pro Bono Program zajišťuje, že studenti mají možnost zapojit se do pro bono veřejného zájmu práce již v prvním semestru. Dickinson Law finanční ocenění stipendium pro letní veřejného zájmu práce a Most přátelství a splátky Assistance Program pomoci studentům školy, aby sledují na plný úvazek veřejný zájem pracovat po ukončení studia

Inkluzivní Community

Věříme, že rozmanitost obohacuje vzdělávací zkušenosti všech. Jsme jako zavázala k příjemných lidí různých kultur a životního stylu, protože jsme na přípravu, aby se stali další generací praxe připravené zástupců. Jako inkluzivní komunity, Dickinson Zákon definuje rozmanitost široce zahrnovat rasové a etnické menšiny, ženy, zdravotně postižené jednotlivce, členy LGBTQ komunity, veteráni, studenti první generace, vzdělávání dospělých, a všem ostatním, kteří zažili podřízenost, marginalizaci, nebo izolování v akademické obce z důvodu jejich postavení identity.

Jsme potěšeni, že podporují celou řadu studenta afinitou organizací, jako jsou:

 • Black Law asociace studentů (BLSA)
 • Latino / a studentský svaz Law (LLSA)
 • Military Law Senátorský klub (MLC)
 • Outlaw (sdružení LGBTQ student)
 • Dámská Zákon správní výbor (WLC)

Kromě toho, základní kurzy Dickinson zákonem integrují různé pohledy a zkoumat relevantnost rozmanitosti k právu, právní proces, a praxe. Prostřednictvím učebními nabídky právnické fakulty a jejími mimoškolních aktivit, Dickinson Právo studenti jsou schopni rozvíjet kulturní kompetence a lépe porozumět menšinová stanoviska.

Alumni Network

Nejen, že se stanete součástí tohoto dlouhého a hrdého dědictví absolventů Dickinsonova práva, ale také se stanete členem sítě absolventů Penn State více než 700 000 lidí - největší aktivní pobočky absolventů platitelských poplatků na světě. Dickinsonův zákon má LL.M. absolventy pracující po celém světě.

Vybavení

Dickinson Law kompletně zrekonstruované historické domů v Carlisle, Pennsylvania, byl záměrně navržen tak, aby další závazek právnické fakulty vůči komunitě. Tento LEED-certifikované zařízení nabízí state-of-the-art učebny a konferenční místnosti; podpis diskutabilní soudní síň s vyhlídkou na 200 sedadla; legislativní slyšení pokoj; Třípodlažní H. Laddie Montague, Jr. Knihovna práva; skupinové studovny; hřebenovou Commons; nádvoří; a kavárna. Všechny učebny jsou vybaveny sofistikovanou audiovizuální technikou, která umožňuje studentům a profesorům komunikovat v reálném čase s kolegy a odborníky z celého světa.

Kariéra Služby

Chcete-li pomoci studentům vyjednat dnešním náročném trhu práce, Dickinson zákon nabízí celou řadu prostředků, které jdou nad rámec tradičních služeb kariérového poradenství. Rozsáhlé sítě věrných absolventů z Penn State a Dickinsonova zákona se zavázaly pomáhat našim studentům uspět v požadovaných profesích. Absolventi Dickinson Právo užívat odměňování kariéru v různých oblastech právní praxe, stejně jako v oblasti obchodu a průmyslu, vlády a akademického světa.

Finanční pomoc a stipendia

Pro vysokou míru dosažení LL.M je k dispozici omezený počet stipendií založených na zásluhách. kandidátů. LL.M. školné, poplatky a odhadované výdaje jsou uvedeny na Webové stránky Dickinson Law.

LL.M. Vstupné

LL.M. Přijímací výbor v Dickinsonově právu Penn State Review dokončil žádosti průběžně. Přestože se přijímací výbor pokouší oznamovat žadatele, jejichž spisy jsou neúplné, je v konečném důsledku povinností žadatele zajistit včasné dokončení své žádosti. Zatímco většina studentů se snaží přihlásit se na podzimní semestr (srpen), Pick State Dickinsonův zákon nabízí možnost zahájení LL.M. programu v jarním semestru (leden). Rozhodnutí o finanční podpoře a stipendiach pro Dickinsonův zákon Penn State LL.M. programu jsou vydávány průběžně a sledují oznámení o přijetí do LL.M. program.

Naše LL.M. kohorty jsou vedeny úmyslně malé s maximálně 20 studenty, aby podporovaly větší interakci s studenty JD a fakultou právnické fakulty, stejně jako soudci a právníky v oblastech Harrisburg a Washington DC.

Penn State University je souhlasně zařadil mezi špičkové výzkumné a vzdělávací instituce ve světě. Přijďte se s námi v Dickinsonově zákoně Penn State!

Další informace o programu LL.M. Program v Penn State Dickinsonově právu kontaktujte koordinátora mezinárodních programů Sarah Guillén.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

Magistr Práva

Campus forma Denní studium 1 rok Přihlašování započato Spojené státy americké Carlisle

LL.M. Program v Dickinsonově zákoně společnosti Penn State dává studentům a právníkům vyškoleným mimo USA znalosti amerického právního systému na vysoké úrovni. Základy kurzů programu vám představí naše jedinečné analytické metodiky. Studenti si pak mohou vybrat kurzy z našeho učebního plánu "Lawyer As ..." vyděleného specializovanými obory a vytvořit osobní stopy založené na oblastech zájmu. [+]

LL.M. Program v Dickinsonově zákoně společnosti Penn State dává studentům a právníkům vyškoleným mimo USA znalosti amerického právního systému na vysoké úrovni. Základy kurzů programu vám představí naše jedinečné analytické metodiky.

Abychom zajistili, že můžeme poskytnout praktické školení pro naše studenty, Dickinsonovo zákony omezilo každé LL.M. kohorty na 20 studentů. Tato úmyslně malá třídní třída zajišťuje, že studenti získají pozornost od fakulty, zaručují dostatečné možnosti pro výuku v praxi a splňují slib právní školy, která nejlépe postaví své studenty, aby zajistily zaměstnání na konkurenčním trhu.

... [-]

Contact
Adresa destinace
150 South College St., Carlisle, PA 17013
Carlisle, Pennsylvania, US
Social Media