Paralegal

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Paralegal .edu Výhoda

Centrum pro pokročilé právní studia se specializuje výhradně na vzdělávání a školení paralegálů od roku 1987. Vzhledem k schopnosti našich absolventů a pověsti naší fakulty a zaměstnanců uznává právní komunita centrum jako vůdce v oblasti vzdělávání v Paralegal . Níže jsou uvedeny další výhody, které můžete očekávat při výběru Centra pro pokročilé právní studia.

Pověření

S rychlejším než průměrným růstem počtu pracovních míst u paralegálů se předpokládá, že konkurence na trhu práce mezi paralegály bude v dohledné budoucnosti silná. Tato zvýšená poptávka po pracovních místech zvyšuje potřebu správného vzdělání a odborné přípravy, aby uspěla v této profesi. CALS nabízí 24 hodinový certifikát Paralegal a komplexní studijní programy Associate of Applied Science, které umožní zájemcům o právo vstoupit do povolání jako Paralegal .

Absolvent v 8 měsících

Program Paralegal Certificate je navržen tak, aby poskytoval studentům dostupnou a přístupnou cestu k tomu, aby se stali Paralegal . Tento program je zefektivněn, aby poskytoval vzdělání v těch nejnáročnějších a nejnáročnějších oblastech práva. Studenti mohou absolvovat své kurzy 100% online nebo navštívit areál Houston, Texas pro tradiční zkušenosti v učebně.

Národní akreditace

Akreditace je proces externího přezkoumání kvality používaného vysokoškolským vzděláváním pro kontrolu vysokých škol, univerzit a vzdělávacích programů pro zajištění kvality a zlepšování kvality. Centrum je od roku 1987 průběžně akreditováno.

100% online možnost

Naše Online Interactive Instruction ™ má nový přístup k online vzdělávání Paralegal . Zúčastněte se kurzů, ať jste kdekoli s počítačem, notebookem, iPadem, iPhone a širokopásmovým připojením k internetu. Studenti jsou schopni vidět a slyšet své instruktory a spolužáky v reálném čase, což umožňuje důkladnou diskusi a interakci ve třídě. Přinášíme vám třídu.

Finanční pomoc

Rozhodnutí jít na vysokou školu může vyvolat některé finanční otázky. Co když stojí více, než si myslíte, že si můžete dovolit? Jakou finanční pomoc můžete získat? Studenti, kteří navštěvují CALS, mohou požádat o finanční prostředky hlavy IV, aby pomohly za jejich vzdělání.

Specializovaná vysoká škola Paralegal

Pokud hledáte kariéru v Paralegal , může to být obtížná úloha, abyste se pokoušeli zvolit, kde máte získat své vzdělání v Paralegal . Tam je spousta Paralegal programů tam; jak si vyberete ten, který je pro vás nejlepší? Výběr školy, který se specializuje výhradně na vzdělávání a školení v Paralegal , můžete pokračovat s důvěrou, že vaše vzdělání a úspěch je hlavní prioritou školy.

Kariérní služby

Každý student Paralegal připravuje na absolvování studia a v dobrém postavení, nabízí příležitosti na pomoc při hledání zaměstnání na tradičních a netradičních trzích. Náš tým kariérových služeb spolupracuje přímo se zaměstnavateli, aby pomohl obsadit své pozice v Paralegal a dalších právních Paralegal . Pomáhat absolventům začít své kariéry Paralegal je naší nejvyšší prioritou.

Naše mise

Posláním CALS je poskytnout studentům dovednosti a praktické a etické znalosti nezbytné k tomu, aby vynikly jako paralegály a uspokojily potřeby právních, vládních a podnikových komunit.


Naše cíle

Po absolvování studijního programu budou absolventi CALS schopni:

  • Zadejte právní povolání jako Paralegal .
  • Účinně pomáhat advokátům při poskytování právních služeb.
  • Uvést praktické znalosti v oblasti přípravy dokumentů a právního výzkumu.
  • Zobrazte vylepšené dovednosti a znalosti příslušných softwarových programů.
  • Demonstrace etických standardů a zásad.

Místa

Houston

Adresa, 1. řádek
800 W Sam Houston Pkwy S,
Suite 100

77042-1912 Houston, Texas, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium