Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1909, University of Oklahoma College of Law je jedním z velkých veřejnoprávních škol ve Spojených státech s malými úseků a žáků ve třídě, které podporují silný smysl pro komunitu, dokonalý fakulty s mezinárodní odborné znalosti a state-of-the-art zařízení představovat studovny, soudní místnosti a učebny vybavené s nejnovějšími technologiemi.

Jak Oklahomy je jediný veřejnoprávní školy, OU zákon je v současné době akademický domovem zhruba 500 studentů zapsaných v Juris Doctor, Master of Laws, Master of Legal Studies a různé duální studijní programy.

University of Oklahoma Law Center je mateřskou společností na College of Law. Zákon Center rovněž zahrnuje Donald E. Modlete knihovního zákona, OU Právní klinika, oddělení právní asistentka školství, Oklahoma Law Review a indiána Law Review.

Mise

University of Oklahoma College of Law, jako součást Oklahoma Law Center, se snaží poskytnout dynamické intelektuální komunitu věnovanou výuce a vzdělávání, výzkumu a služeb ve snaze o práva a spravedlnosti, jak jeho studenti začlenit jejich odbornou přípravu, v rámci přípravy na praxi v oblasti práva, soudní služby a dalších vedoucích pozicích v Oklahomě, národa a světa.

historie

Vysoká škola práva pokročila trochu od Julien C. Monnet je založen a v roce 1909. Od svých skromných začátků Dean Monnet, dva členy fakulty, a 47 studentů, vysoká škola práva rozrostla, aby se stala jednou z největších právní instituce ve státě. V roce 1914, díky neustálé lobbování státních zákonodárců studentů práva k financování jeho výstavby, vysoká škola přestěhovala do svého prvního stálého domova, Monnet Hall.

47000-náměstí-noha zákon Barn, jak to bylo laskavě známý, byl doma k vysoké škole 62 let. Jako domov College of Law, bylo svědkem mnoha akcí v Oklahomě (a Ameriky) historie, včetně přijetí tehdy budoucí OU Regent Ada Lois Sipuel Fisher, první černoška umožněn vstup na College of Law, v roce 1948 . Jiné pozoruhodné absolventi patří bývalý americký senátor a současný OU President David L. Boren, bývalý Oklahoma Governors Frank Keating a Brad Henry a bývalý Oklahoma County okresní prokurátor a současný děkan emeritním Andrew M. kabáty.

Přes další záběry náměstí postavena na zadní Monnet Hall, Law Center, které vysoká škola práva a související subjekty, přišel být volán v roce 1971, přerostla do budovy, nutit přemístění do své současné domova na Timberdell Road v roce 1976. Ale to nekončí. Přidání indiána Law Review doplnit zavedený Oklahoma Law Review, rozšíření klinické právní vzdělávání, a obvykle snaží, aby splňovaly rostoucí požadavky právního vzdělávání v pozdní 20. století způsobil OU zákon znovu vyrůst svá zařízení.

V říjnu 1999, země byla rozdělena na 19.000.000 dolar Výstavba a rekonstrukce projektu, který se nakonec přidal 80000ft2 na zařízení, představovat 58.000 čtverečních stop Donald E. Modlete knihovního zákona a 250-sedadla Dick Bell síně. Nová knihovna je k dispozici místnost Chapman čtení, po vzoru čítárně Monnet Hall, s parketovou podlahou připomínající podlahách v Louvru. Donald E. Modlete právnická knihovna, která je otevřena pro veřejnost, se může pochlubit největší sbírkou právo, veřejná nebo soukromá, ve státě. Dick Bell soudní síni je jedním z největších a technologicky nejvyspělejší síní v regionu, ne-li národ, a Domácí žijí zkoušky z různých soudů v centru Oklahoma. Bell Courtroom hostil odvolací případy jak z Oklahoma soudu kriminálních žádostí (včetně trestu smrti kasačního opravného prostředku) a amerického odvolacího soudu pro 10. obvodu, jakož i občanského soudního řízení od amerického okresního soudu pro západní obvod Oklahomy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

The University of Oklahoma - College of Law

Nachází se v samém srdci původního indického území, OU zákon poskytuje ideální prostředí pro studium Native amerického práva a otázky týkající se domorodé národy ... [+]

Nachází se v samém srdci původního indického území, OU zákon poskytuje ideální prostředí pro studium Native amerického práva a otázky týkající se domorodé obyvatelstvo. Oklahoma obsahuje téměř čtyřicet domorodé národy a druhou největší indiánské populace ve Spojených státech. Vzhledem k jejich přítomnosti a historie regionu, indický zákon postihuje prakticky všechny oblasti právní praxe, což je živé a rostoucí pole.

LL.M. v původních obyvatel může být právo dokončena do jednoho roku denního studia nebo dva roky na částečný úvazek studie.

University of Oklahoma - vysoká škola práva - LL.M.

John B. Turner LL.M. Program nabízí jedinečnou kombinaci kurzů, jsou k dispozici pouze na OU, a umožňuje studentům zvolit si ze tří specializací: energie a přírodních zdrojů, práva domorodých obyvatel, nebo US Legal Studies (pro právníky se zahraničním vzděláním).... [-]

Spojené státy americké Norman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Oklahoma - College of Law

US Legal Studies specializace umožňuje právníci zahraniční vzdělaní získat obecné vzdělání v oblasti amerického práva a právní otázky. Studenti jsou vedeni k přizpůsobení ... [+]

US Legal Studies specializace umožňuje právníci zahraniční vzdělaní získat obecné vzdělání v oblasti amerického práva a právní otázky. Studenti jsou vedeni k přizpůsobit učební plán, aby se vešly jejich individuální potřeby a kurzy mohou být zvoleny tak, aby vám studenta připravit se na přijetí bar zkoušky ve Spojených státech.

Kurzy v rámci US Legal Studies specializace mohou zahrnovat občanský soudní řád, smlouvy, ústavní právo, trestní právo, právo nemovitosti a deliktů, mezi ostatními.

LL.M. v amerických právních studií může být dokončena do jednoho roku denního studia.

University of Oklahoma - vysoká škola práva - LL.M. ... [-]
Spojené státy americké Norman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Oklahoma - College of Law

OU Zákon je v popředí ve svém nabídku právních kurzů zaměřených na energie a přírodních zdrojů. S mnoha energií a přírodních zdrojů společnosti se sídlem v ... [+]

OU Zákon je v popředí ve svém nabídku právních kurzů zaměřených na energie a přírodních zdrojů. S mnoha energetických a přírodních zdrojů společnosti se sídlem v Oklahomě, OU Zákon posílá velké množství absolventů do polí a postupů spojených se spotřebou energie každý rok. OU zákon připravuje studenty k vůdci v oblasti energetiky a práva přírodních zdrojů a politiky, pomoc při udržitelném rozvoji všech forem energie a přírodních zdrojů v ekologicky odpovědným způsobem.

LL.M. V oblasti energetiky a přírodních zdrojů může být dokončena do jednoho roku denního studia nebo dva roky na částečný úvazek studie.

University of Oklahoma - vysoká škola práva - LL.M. ... [-]
Spojené státy americké Norman
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Experience OU Law