Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1873, Mercer University School of Law má dlouhou tradici výroby praxe-ready právníci, kteří jsou připraveni na praxi a odhodlána sloužit. Škola získala reputaci jako vynikající poskytovatele právnické vzdělání s intenzivním zaměřením na studentskou a fakultní interakce.

Mercer Law School se může pyšnit dědictví inovace, dokonalost a služby, a to je staví na tomto odkazu, aby vyhovovaly současným výzvám, jimž čelí advokacie.

Naše fakulta a zaměstnanci jsou průkopníkem ve vývoji osnov, pedagogiku a výzkum, která se pohybuje profesi dopředu a zároveň zůstat věrný naší historické identitě jako místo, které si cení osobní interakce, školeních a na etiku a profesionalitu.

whylaw_1

Proč Mercer Law

Vaše cesta, aby se stal Mercer právník začíná zde - poznávání nádherné lidi, programy a místa, která činí Mercer zákon výrazný mezi svými vrstevníky. Co nás odlišuje od ostatních právnických fakult? Záměrné volby jsme provedli v našich osnov, fakulty nohama pevně na zemi, kteří učí a hustá kultura, která dělá učení zábavnější a úspěch dosažitelné.

Možná, že tyto věci by měly být standardní u právnických fakultách. Jsou to ne, ale my jsme celostátně uznávané pro ně. Tato kombinace přesvědčivé význačného tréninku, vynikající učení a bezkonkurenční podporu i nadále pohánět Mercer právnické vzdělání a své studenty dopředu.

Velice si ceníme Váš zájem o Mercer Law School a doufat, že svou cestu s námi na vás na našich webových stránkách nutí Přijďte nás navštívit a dozvědět se více.

Unikátní Community

Na Mercer Law School, studenti vychutnat malou podpůrnou komunitu. Fakulta a zaměstnanci jsou odhodlány k individuálnímu úspěchu každého studenta. Dveře profesorů jsou otevřeny pro studenty a studenti těžit z neobvyklé míry individuální pozornost. Mnoho členů Macon a Atlanta baru slouží jako součást kombinované fakulty; studenti využít četných externship příležitostí; a státní a federální stáží jsou k dispozici zde.

Jsme součástí dynamického soukromé vysoké školy, která nabízí další postgraduální programy, jako je medicína, obchodu a farmacie; vynikajících hudebních a uměleckých oběti; a silné sportovní programu. Mercer univerzita je členem konference jižní a jediná soukromá univerzita v Georgii do pole program NCAA divize 1. S více než 8300 studentů zapsaných ve 12 školách na kampusech v Macon, Atlanta, a Savannah, a na čtyřech regionálních akademických center po celém státě, Mercer je souhlasně zařazen mezi národní vedoucí instituce prostřednictvím takových publikací, jako US News & World Report a Princeton Review.

Blízkost právnické fakulty se do Atlanty poskytuje všechny příležitosti mezinárodního města na krátkou vzdálenost. Atlanta hostí četné advokátní kanceláře několik Fortune 500 ředitelství, různé vládní operace a řadu sportovních a kulturních zařízení.

Na Mercer Law School máme to nejlepší z obou světů: malou školu v podpůrném společenství, s napojením na jeden z národa nejvlivnějších měst. Mercer Law School nabízí svým studentům možnost dozvědět se více a více žít v prostředí, které si cení tvrdou práci, kolegialitu a veřejné služby.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Mercer University School of Law

Masters ve srovnávací právní vědy (MCJ) titul v oboru mezinárodní obchod a obchodní právo na Mercer University School of Law je výrazný program, navržen tak, aby zahranič ... [+]

Masters ve srovnávacím Jurisprudence

Masters ve srovnávací právní vědy (MCJ) titul v oboru mezinárodní obchod a obchodní právo na Mercer University School of Law je výrazný program, navržen tak, aby zahraniční právníci akademické i praktický výcvik.

Program je k dispozici:

Jednoletý kurz studie o Mercerově Atlantě a Macon areály (červen - květen) Certificate in English Language Training Akademické a praktický výcvik s důrazem na mezinárodní obchod a obchodní právo Možnost účastnit se externship v Atlantě s obchodním podnikání, advokátní kanceláře, nebo vládní agentury

Osnovy

Léto Začátek června do konce července (6 hodin) Úvod do amerického právního systému a kultury Úvod do právnické angličtiny... [-]

Spojené státy americké Macon
Září 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Mercer Law: In Good Company