Loyola University New Orleans College of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Více než 100 let akademiků, spravedlnosti a servisu.

V roce 1914 se Loyola vysoká škola práva otevřel své dveře a od té doby otevření mysli budoucích profesionálů práva. Tady, v sálech a učebnách Uptown New Orleans kampusu vysoké školy, budeme dále jezuitský tradici akademické přísnosti, úsilí o spravedlnost a službu ostatním prostřednictvím našich programů bezpečnosti civilního a common law ABA-akreditované. Federální soudce, státní a místní politici, Advokátní kancelář partnery, firemní právníci a manažeři, všichni začali své proslulé právnické kariéry se vzděláním Loyola. Jak jsme začít naše druhého století, těšíme se na výchovu příští generace právních odborníků spáchaných s pomocí zákona, aby se rozdíl ve světě.

Vysoká škola práva na Loyola University New Orleans z Loyola University na Vimeo.

Akademici

Začněte zde. Kamkoliv.

Víme, že studenti mají své vlastní jedinečné cesty. To je důvod, proč Loyola vysoká škola práva nabízí nepřeberné množství možností, aby se vešly cílů každého studenta.

Jsme jedna z mála škol v zemi, která nabízí studijní plány v oblasti civilní i zvykového práva, která vám možnosti vykonávat advokacii v Louisianě, po celé zemi nebo po celém světě. Tři společný studijní programy a devět certifikáty ve specializovaných oborech vám dá znalosti a pověření, které potřebujete k praxi typu zákona, která vás nejvíce zajímá. A protože víme, že pro některé studenty jít do právnické fakulty na plný úvazek není možné kvůli požadavkům života, nabízíme noc a den programy na částečný úvazek, takže můžete získat svůj titul podle vašich podmínek.

Studijní programy

 • Juris doktorát
 • LL.M. V právu Spojených států
 • Individualizované studium LL.M. pro absolventy USJD

Kombinované programy Titul

 • Juris Doctor (JD) / Master of Business Administration (MBA)
 • Juris Doctor (JD) / Master of veřejné správy (MPA)
 • Juris Doctor (JD) / Master of městské a regionální plánování

Certifikát Programy

 • Certifikát občanského práva a common law
 • Certifikát v zákoně o životním prostředí
 • Certificate v mezinárodních právních studií
 • Certifikát v právu, technologii a podnikání
 • Certifikát sociální spravedlnost
 • Certifikát zdanění zákona
 • Certifikát imigrace a občanství právními předpisy a zvyklostmi
 • Certifikát v právu zdravotnictví

zákon Clinic

Stuart H. Smith Law klinika a Centrum pro sociální spravedlnost

Proč New Orleans?

New Orleans je pulsující město na jeho vlastní, a jeho právní komunita je stejně aktivní. Řada regionálních a národních firem má pobočky v New Orleans, jak dělat mnoho velké, střední a butik advokátní kanceláře se sídlem v Louisianě.

Vysoká škola zákona nabízí mnoho různých oblastí zaměření sloužit různorodou populaci podniků, podnikatelů, zájmy v oblasti životního prostředí, baviči, místní a federální vládní agentury, vojenské potřeby, mezinárodních zájmů, rodiny a komunitě jako celku.

New Orleans je také hlavním centrem pro federální a státní soudní systémy. Na státní úrovni, to je domov Louisiana Nejvyššího soudu, Louisiana čtvrté obvodní soud žádostí, a četné okresních soudů s civilním i trestním stíháním. Na federální úrovni je domovem Spojených států pátého obvodní soud žádostí a Spojených státech okresní soud pro východní obvod Louisiany, jakož i různých federálních správních soudů.

New Orleans se svými tradicemi a vzrušující krajinu, slouží jako ideální kulisu pro učení a práci směrem k spravedlnosti.

muzeí

New Orleans je doma k několika špičkových muzeí, včetně Národní muzeum druhé světové války, New Orleans muzeum umění Ogden Museum of Southern umění, současné umění Center New Orleans, The Cabildo.

festivaly

Některé z národa je nejvíce unikátní a populární festivaly se sídlem v New Orleans, včetně Mardi Gras, New Orleans Jazz a Heritage Festival, Voodoo Music + Arts Experience, Francouzské čtvrti Festival, a desítky dalších.

music

Ačkoli New Orleans byla dlouho považována americká epicentrum jazzu a blues, město nabízí více než 80 živých hudebních sálů, které hostí lidové, Cajun, funku, rocku a R & B.

Jídlo

New Orleans je národ je konečný kulinářské tavící kotlík! Více než 1000 restaurací pokrývat oblast Greater New Orleans. Ať už hledáte kreolské a Cajun specialit, tradiční jižní domácí kuchyni, špičkových gastronomických lahůdek v evropském stylu jízdné, nebo nejčerstvější plody moře na jihu vy, budete jistě najít v Big Easy.

sportovní

The Crescent City je domovem fotbalového týmu New Orleans Saints NFL, New Orleans Pelicans NBA basketbalový tým se baseballový tým New Orleans Zephyrs AAA, a tým New Orleans Jesters National Premier League Soccer. Pro úplný seznam New Orleans sportovních týmů a akcí naleznete na www.sportsnola.com.

Návštěva

Zveme vás k objevování Loyola University v New Orleans College of Law osobně. Obraťte se na Tori Luwisch naplánovat individuální návštěvy nebo skupinové informativního setkání zažít památky a zvuky z Loyoly a New Orleans.

Místa

New Orleans

Adresa, 1. řádek
526 Pine Street,
70118 New Orleans, Louisiana, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium