Jamestown Community College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nachází se v jihozápadní New York, JCC byla založena v roce 1950 jako součást státní univerzity v New Yorku. Současný zápis je přibližně 3500 na plný a částečný úvazek zápočtu na dva školní areály, dva rozšíření centra, A on-line, V roce 2012, JCC byl jmenován "top vykonávající veřejné dvouletého College v New Yorku" ve zprávě zveřejněné The Chronicle of Higher Education.

JCC je komplexní, regionální, otevřený přístup, studenta-střed instituce, která zahrnuje akademické kvality a splňuje vzdělávací potřeby oblasti služeb v různými způsoby. JCC programování zahrnuje svobodných umění převodu studijních programů, kariéra programy, veřejně prospěšné práce, vývojové vzdělávání, obchodu a průmyslu a školení. Partnerství akademie, s větší komunitou přispívá k sociální a intelektuální zdokonalování, hospodářský rozvoj a kulturní obohacení západního New Yorku a severozápadní Pensylvánii.

Hlavní kampus je umístěn na pozemku 107-akr v Jamestown, V jihozápadním rohu New Yorku. Jamestown je během jednoho dne cestovního vzdálenosti od velkých amerických měst, včetně Buffala, New York City, Pittsburgh a Cleveland a jen devadesát minut od Niagarských vodopádů.

Vidění Jamestown Community College, je nedílnou součástí sociálních a ekonomických rámců našich komunit, bude v regionu přední poskytovatel přenosu, kariéra, vývojové, a dalšího vzdělávání, a bude uznána pro akademické kvality, spolupracovní duch, inovativní vedení, a podnikatelského myšlení.

Mise Jamestown Community College je komplexní, regionální, open-přístup, studenta-střed instituce, která zahrnuje akademické kvality a splňuje vzdělávací potřeby oblasti služeb v různých formách, včetně studijních programů liberální převodu umění, kariérní programy, veřejně prospěšné práce, vývojové vzdělávání, a podniky a průmysl školení. Partnerství akademie, s větší komunitou přispívá k sociální a intelektuální zdokonalování, hospodářský rozvoj a kulturní obohacení západních státu New York a severozápadní Pensylvánii.

Prohlášení vír

Závazek ke kvalitě: Vysoká škola je odhodlána vzdělávání studentů a podpoře vysoké školy, jeho poslání, a blaho našich komunit. Závazek vůči studentům: Věříme, že studenti a další spotřebitelé vysokoškolských služeb jsou jako první priorita při všem, co děláme. Závazek k celoživotnímu učení: Věříme, že celá škola komunita je zodpovědný za obohacení života tím, že vytvoří atmosféru, věnovanou celoživotnímu učení a dotazu intelektuála a podporovat komunikaci, spolupráci a větší porozumění naší pluralitní společnosti a svět, ve kterém žijeme , Závazek k partnerství Společenství: Jsme přesvědčeni, že mají společnou odpovědnost za blaho naší vysokou školu a musí hrát roli, ve spolupráci s dalšími agentury Společenství při podpoře hospodářské, sociální, kulturní a blahobyt naší komunity.

Místa

Jamestown

Adresa, 1. řádek
Jamestown Community College,
Jamestown Campus,
525 Falconer Street,
P.O. Box 20

NY 14702 Jamestown, New York, Spojené státy americké

Olean

Adresa, 1. řádek
Jamestown Community College,
Cattaraugus County Campus,
260 North Union Street,
P.O. Box 5901

NY 14760-5901 Olean, New York, Spojené státy americké

Dunkirk

Adresa, 1. řádek
Jamestown Community College,
North County Extension Center,
10807 Bennett Road

NY 14048 Dunkirk, New York, Spojené státy americké

Warrene

Adresa, 1. řádek
Jamestown Community College,
Warren, PA Center,
Curwen Building,
185 Hospital Drive

PA 16365 Warrene, Pensylvánie, Spojené státy americké