Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Připravíme, Challenge a inspirovat našimi studenty, aby se rozdíl ve světě

Studentům, absolventům, fakulty a zaměstnance Maurice A. Deane School of Law na Hofstra University, zákon není jen něco, co ke studiu - to má být žil. Informuje své kariéry, naše životy a naše interakce s spoluobčanů. Je to prostředek, pomocí nichž se snažíme dávat vliv ve světě.

Soudy, právnické kanceláře a zaměstnavatelé uznávají význam Juris Doctor (JD) z Hofstra Law, nebo stupně od našeho společného JD / MBA a JD / MPH programů, protože vědí, že naši absolventi jsou známé svou právní znalosti, připravenost a vyrovnanost ,

Náš vzdělávací program se vyvíjí každým rokem možné reagovat na změny v zákonech a praxi, jako když jsme se v poslední době stal jedním z prvních právnických fakultách v zemi zavést požadované prvního ročníku v mezinárodním právu. Naši studenti se již dlouho podílejí na klinikách, stipendií, externships a pro bono příležitostí, které jim dávají reálnou zkušenost právník - cvičit po boku veterána právníci - před tím, než jsem absolvoval. Po nástupu na jejich kariéry volby, právníci stále přijít na Hofstra zákona podporovat jejich rozvoj s programy, jako je Master of Laws (LL.M.) v amerických právních studií nebo rodinného práva.

Hofstra Law je domovem pro zhruba 850 studentů, absolventů, základna více než 11.000 členů, 51 administrátorů a význačný na plný úvazek fakulty 46 na plný úvazek profesorů, 6 hostujících profesorů a téměř 60 přídavných profesorů, včetně mnoha vědců uznáván jako vnitrostátní a mezinárodní odborníci ve svém oboru.

Maurice A. Deane School of Law je součástí Hofstra University a je plně akreditována Radou sekce právní vzdělání a přijetí do advokátní komory American Bar Association.

Poslání a historie

Poslání Maurice A. Deane School of Law je připravit, napadat a inspirovat naše studenty, aby se rozdíl ve světě, když jsme postoupit důležité myšlenky prostřednictvím právní akademie, profesi a společnosti - takže dopad na naše vlastní.

Od roku 1970 jsme poskytli komplexní a moderní právní vzdělání našich studentů, pomáhá jim stát se zručný, informovaný a etické právníci. Máme historii výroby smysluplné příspěvky na místní a národní rozhovorech o palčivých společenských otázkách. Trváme na vytvoření místa, kde studenti, schopnost, soudci, právníci, vědci a odborníky z různých oborů mohou sejít rozšířit každého perspektiv a předem spravedlnost pro všechny.

Od svého založení, jsme věřili v hodnotě vzdělání ponořený do právní teorie a praxe. Byli jsme jednou z prvních škol v zemi, aby přijala klinickou výuku v naší osnov, a my jsme sloužil na mnoho let jako regionálního centra pro Národní institut pro Trial advokacii (NITA).

Místa

Hempstead

Adresa, 1. řádek
121 Hofstra University

11549 Hempstead, New York, Spojené státy americké