Gratz College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Online a osobně

Se zaměřením na inovace a flexibilitu nabízí Gratz College on-line programy pro získání diplomů a certifikátů. Získejte svůj titul s kurzy, které povzbudí vaše myšlení, rozvíjí svou kariéru a podporuje vaše hodnoty. Letní ústav Vás zve na výuku zrychlených kurzů v areálu a ve třídě.

Gratz College vám nabízí jedinečnou výukovou zkušenost přizpůsobenou vašim potřebám a zájmům. Užijte si přizpůsobené učební osnovy, flexibilní možnosti učení a podpůrnou, angažovanou komunitu studentů.

Gratz College připravuje studenty, aby se staly vůdci ve svých profesích a komunitách již více než sto let. Gratz zaměstnává renomovanou fakultu z celého světa, aby zapojila studenty do důkladného a myšlenka provokujícího studia.

GRATZ - Adina1 od SNPictures na Vimeo.

Historie a poslání

Gratzova vysoká škola nese jméno pověstné židovské rodiny, jejíž bohatá historie je propletená s historií Philadelphie a vskutku se Spojenými státy. Význam názvu Gratze přesahuje stěny vysoké školy, až do doby americké revoluce. Dějiny rodiny Gratz patří k patriotismu, hospodářskému úspěchu, filantropii a podpoře židovské výchovy.

Rebecca Gratzová (1781 - 1869) byla možná nejvýznamnějším a inspirativnějším členem rodiny. V roce 1838 Rebecca založila hebrejskou společnost nedělní školy ve Philadelphii, která se stala základnou pro všechny židovské kongregační výchovy v Severní Americe. Rovněž se hluboce zabývala společenskými problémy svého dne. Rebecca byla nástrojem při vytváření Ženské hebrejské benevolentské společnosti, židovského pěstounského domu, společnosti Fuel Society, šití společnosti a dalších. S tolik úspěchů k jejímu jménu není těžké pochopit, proč se říká, že Rebecca Gratzová byla modelkou Rebeky, hrdinky Ivanhoe sira Waltera Scotta.

Rebecca se nepochybně inspirovala a její bratr Hyman se připojil k Hebrejské vzdělávací společnosti v Philadelphii, aby financoval vysokou školu učitelů židovské výchovy. Formálně založená v roce 1895 jako první nezávislá vysoká škola židovských studií v severní Americe, Gratz College pokračuje v poslání rodiny Gratzů dnes se závazkem kvalitního vzdělávání a židovské komunity.

Poslání

Gratz College poskytuje pluralitní vzdělání a zapojí studenty do aktivního studia pro profesní růst a osobní obohacení. Gratz nabízí vysokoškolské a vysokoškolské vzdělání a certifikační programy, stejně jako vzdělávací příležitosti pro dospělé a dospívající. Prostřednictvím produktivních partnerství se akademie také snaží udržovat a rozšiřovat své institucionální a akademické vztahy ve Philadelphii, Severní Americe a celosvětově.

Mnoho z programů Gratze odráží historické zaměření vysoké školy na židovské studium a vzdělávání. Se širokým zájmem o intelektuální a profesní růst různých volebních obvodů vytváří akademie přístup všem studentům k tomu, aby se stali vedoucími osobami ve svých profesích a komunitách.

Vize

Gratz College je mezinárodně uznávaným lídrem ve vývoji účinných pedagogů, odborníků, vůdců a vědců, a to jak uvnitř, tak za židovskou komunitou; inspiraci pro celoživotní učení; a pomáhá budovat informované a silné společenství prostřednictvím vzdělání založeného na židovských hodnotách.

Základní hodnoty

1. Zachovat a rozvíjet vzdělávací a další odborné zdroje pro židovskou komunitu

2. Podporovat celoživotní učení a lásku ke znalostem

3. Inspirující studium a akademické dokonalosti

4. Podporovat kritické myšlení

5. Podporovat integritu a etiku jako základ pro vedení instituce, jejího personálu a vzdělávacího procesu

6. Rozvíjet profesní rozvoj a stipendium

7. Podporovat rozmanitost a respekt k jednotlivci

8. Vytváření komunit studentů prostřednictvím spolupráce

9. Přispění židovské perspektivy na trh nápadů.

Místa

Philadelphie

Adresa, 1. řádek
7605 Old York Rd.
Melrose Park

19027 Philadelphie, Pensylvánie, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: