George Mason University - Antonin Scalia Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Právnická škola Antonin Scalia se nachází jen pár kilometrů od centra Washingtonu, DC, spojení pro vytvoření nejdůležitějších právních předpisů a judikatury na světě.

V posledním desetiletí, zákon škola byla v popředí inovace vzdělávacích programů. Vzhledem k rychlým změnám, k nimž dochází v praxi a advokacii, byla Scalia Law School průkopníkem při poskytování svých studentů jedinečnému učebnímu plánu, který dává studentům odpovídající výhody na dnešním konkurenčním trhu práce.

Výjimečná zkušenost vede k mimořádné kariéře

Ať už pracuje pro advokátní kancelář, soudce, vládní agenturu, obchod, think-tank, neziskové nebo legislativní úřad, studenti Scalia Law nenajdou žádný nedostatek způsobů, jak uplatnit své právní školení v terénu. Scalia Law je blízkost centra Washingtonu, DC znamená přístup k pracovním místům po celý rok. Naše přísné akademické a kariérové ​​programy plně postarají studenty k tomu, aby excelovali v práci, kterou vykonávali. Po dobu 15 let míra zaměstnanosti společnosti Scalia Law překročila míru zaměstnanosti absolventů v jednotlivých státech.

Množství kariérních příležitostí pro absolventy práva Scalia vyplývá nejen z historicky silné pracovní etiky našich studentů a strategického umístění ve Washingtonu, DC, ale také z našeho výjimečného akademického a kariérního programování. Scalia Law je jednou z jediných škol v národě se zaměřením na křižovatku práva a ekonomiky. Naše celostátně uznávané Centrum právního a ekonomického zaměření představí potenciální zaměstnavatele všech typů komunitě Scalia Law prostřednictvím desítek akademických konferencí a vědeckého výzkumu. Koncentrace právních a ekonomických školení a odborníků se ukázala jako neocenitelná stovkám absolventů pracujících v obchodních a regulačních pozicích.

Zákon Scalia dává studentům flexibilitu, kterou potřebují k tomu, aby se co nejlépe připravili na své konkrétní cíle v oblasti kariéry. Pro ty, kteří jsou již v kariéře, program Scalia Law na částečný úvazek stojí na stejném základě s jeho programem na plný úvazek a umožňuje studentům, aby večerní třídy a sledovat kliniky a mimoškolní činnosti bez přerušení práce. Potřebujete přejít z programu na plný úvazek na částečný úvazek, abyste mohli vykonávat práci? Žádný problém. Studenti mohou přepínat mezi denními a večerními kurzy, neboť kariérní příležitosti vzniknou a téměř 90% studentů se účastní klinických, externích a advokačních tréninkových programů. Chtěli byste se specializovat na jednu nebo více oblastí zákona? Scalia Law má dnes 18 specializovaných drah a koncentrací v některých z nejžhavějších oblastí praxe.

Nakonec Scalia Law nabízí mimořádně bohaté programování v oblasti výzkumu, psaní a profesionálního rozvoje. Náš dvouletý program Právní výzkum, psaní a analýza vystavuje studenty v malých skupinách nastavení široké škály právních dokumentů a nástrojů výzkumu. Programy rozvoje kariéry začínají okamžikem, kdy vstupují studenti. Studenti z prvního ročníku se účastní individuálních poradenských setkání a dostávají další individualizovanou pozornost od svých poradců na fakultách a mentorů absolventů. Také během prvního ročníku probíhají studenti prostřednictvím našeho Profesionistického a Leadership Development Programu. Tento program přináší vedoucí pracovníky z lavicí, baru a podnikání, aby poskytli školení o ústních komunikačních dovednostech, ekonomice právnické firmy, řízení času, etice a další.

Kultura zákona Scalia Law a programy produkují více než jen absolventi připraveni k práci. Vyrábíme vůdce. Budeme s vámi spolupracovat, abyste našli správný harmonogram, kurzy, kariérové ​​nástroje a vedení sítí, abyste se mohli stát vůdcem ve zvoleném oboru.

Naše výjimečná fakulta

Právnická škola Antonina Scalia na univerzitě George Mason zaměstnává 120 členů na plný úvazek a pomocných pracovníků z některých špičkových právnických firem a právních institucí v zemi. Naši profesoři pracovali v Bílém domě, hájili se před Nejvyšším soudem a sloužili jako velvyslanci k našim nejdůležitějším spojencům a obchodním partnerům. 21. místo v národě pro vědecký dopad, výstup Scalia Law fakulty je také mezi nejvíce stažené na Social Science Research Network, pořadí 15. celkově (červenec 2015 SSRN Top americké právnické školy).

Místa

Arlington

Adresa, 1. řádek
3301 Fairfax Drive, Arlington, VA
22201 Arlington, Virginie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium