Přečtěte si oficiální popis

V roce 1916 založila Univerzita Emory právnickou fakultu s fakultou velkých učitelů s nejvyšším stupněm z nejvýznamnějších institucí dané doby, knihovnou přes 5 000 svazků a třídou dvaceti sedmi studentů.

V současné době se na Právnické fakultě Univerzity Emory kombinuje praktický a disciplinovaný pohled na studium práva se závazkem poskytnout svým studentům zkušenostní příležitosti k učení, které je zapojí do rozmanitých a integrálních rolí, které zákon hraje v naší společnosti, společnosti i ve světě. Emory Law studenta-střed zaměření ‚s, inovativních programů, externships a závazek vědeckého bádání zajistit naši absolventi jsou připraveni provést okamžitý dopad po dokončení studia.

Mise

Prostřednictvím stipendia, učení a ponoření ve světě a jeho komunitách má Emory Law poslání:

  • Vytvořit stipendium a vzdělávat studenty o úloze práva při definování a řešení sociálních problémů; strukturovaný konflikt; navrhování účinných právních, politických a tržních institucí; informování a omezování vlád; a zapamatování společenských závazků.
  • Posílení právního státu a následných výhod plynoucích z odpovědnosti, individuálních práv, sociální spravedlnosti, prosperujících trhů a hospodářského rozvoje.
  • Pěstujte vůdce, kteří slouží komunitě, prostřednictvím rolí v soudnictví, vládě, právním vzdělávání, právu veřejného zájmu, korporacím a advokátním kancelářím.
  • Připravte studenty na různé kariéry a neustále se měnící právní, politické, společenské a tržní podmínky poskytnutím přísného vzdělání, které integruje teorii, doktrínu a zkušenostní učení.
  • Podporujte špičkovou kvalitu tím, že usilujete o rozmanitost svého studentského orgánu, fakulty a pracovníků a usnadňuje vědeckou produktivitu a interdisciplinární výměnu s členy univerzity, se širší akademickou obcí ve Spojených státech a v zahraničí a právníky.

Dějiny

Zakládající roky

Profesor Herschel W. Arant a biskup Warren A. Candler, kancléř Emory University, usilovali o vytvoření právní školy, která by byla v součinnosti s právními školami národně uznávaných univerzit, zdůrazňovat "etiku a ideály starověké a čestné profese , "a podporovat službu zákona.

V roce 1916 jmenovala správní rada Emory novou školu LQC Lamar School of Law. Lamar absolvoval Emory College v roce 1845 a měl významnou kariéru jako státník, učenec a právník. Původní lokalita (nyní Carlos Hall) byla jednou z původních budov Emory Quadrangle. Budova s ​​půvabným centrálním schodištěm a mramorovou fasádou z Gruzie byla navržena vysoce uznávaným architektem Beaux-Arts Henry Hornbostel. Na podzim roku 1916 se přihlásilo dvacet osm studentů.

Pod vedením Samuela C. Williamsa, prvního děkana, byla v Gruzii ta nejprve právnická škola, která získala členství ve Asociaci amerických právnických škol. Americká advokátní komora klasifikovala Emory jako "třídu A" v roce 1923. Jedinými jinými školami na jihovýchodě, které měly být oceněny tímto označením, byly University of Virginia a Washington a Lee University.

E. Smythe Gambrell, absolvent Harvardské právnické fakulty, nastoupil na fakultu adjunct v roce 1924. Sloužil na fakultě až do předvečera druhé světové války a později poskytl dar, který umožnil výstavbu dnešní budovy právní školy - Gambrell Hall, pojmenovaný na památku svých rodičů.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Emory Law

Právnická fakulta Univerzity Emory nabízí praktický, disciplinovaný přístup k studiu práva, který zapojí studenty do rolí, které zákon hraje v naší společnosti, společnos ... [+]

Právnická fakulta Univerzity Emory nabízí praktický, disciplinovaný přístup k studiu práva, který zapojí studenty do rolí, které zákon hraje v naší společnosti, společnosti a světě. Naše zaměření na středisko zaměřené na studenty, inovační programy a závazek k získání stipendií připravují absolventy na okamžité a trvalé dopady.

Emory Law je LLM může být dokončen na plný úvazek v devíti měsících nebo částečný úvazek až čtyři roky. Existuje několik koncentrací nebo program lze přizpůsobit specifickým zájmům studenta prostřednictvím obecné studijní možnosti. Program LLM je otevřen jednotlivcům, kteří jsou držiteli zahraničního právního titulu a / nebo amerického titulu JD z právnické školy akreditované ABA.... [-]

Spojené státy americké Atlanta
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
9 - 48 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MLS

Emory Law

Juris Master degree poskytuje odborníkům základy právní školení specifické pro jejich oblasti zájmu a pomáhá jim rozvíjet svou kariéru. Nové online studijní formáty jsou ... [+]

Juris Master degree poskytuje odborníkům základy právní školení specifické pro jejich oblasti zájmu a pomáhá jim rozvíjet svou kariéru. Nové online studijní formáty jsou k dispozici v oblasti zdravotní péče a obchodního práva pro zápis v srpnu nebo lednu.

Právní vzdělávání pro neautorizátory

Emory Law je Juris Master Program, 30 kreditů-magisterský titul v právu, je navržen tak, aby pomáhal non-advokáti zlepšit své znalosti o právu a pokročit v jejich kariéře. Hlavní magistr může pomáhat zkušeným odborníkům nebo vysokoškolským studentům rozšiřovat jejich dopad ve svém zvoleném oboru.

Studie na kampusu

Emory Law on-campus studium může být dokončen na plný úvazek v devíti měsících nebo částečný úvazek až čtyři roky. K dispozici je široká škála koncentrací nebo program lze přizpůsobit specifickým zájmům studenta.... [-]

Spojené státy americké Atlanta
Leden 2020
Denní studium
Kombinované
9 - 48 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině