Cornell College

Úvod

Read the Official Description

O Cornell

Sada na zalesněném kopci s výhledem na malebný Mount Vernon, Iowa, Cornell College je soukromá, čtyřletý liberál vysoká škola umění nabízí studentům mimořádnou řadu příležitostí-ve třídě, na akademické půdě, a po celém světě.

Na Cornellově univerzitě, budete soustředit intenzivně na jednom kurzu pro tři a půl týdne, pak se přesunout na nové téma. Známý jako jeden kurz najednou (OCAAT), naše akademická struktura umožňuje strávit měsíc vytvoření divadelní tvorbu, provádění vědeckého výzkumu na vysoké úrovni, nebo ponoření do sebe v novém jazyce, což každá vaši plnou pozornost a nejlepší úsilí. Je to inovativní přístup, který přitahuje různorodou skupinu studentů z celé země a po celém světě, a to je v podstatě jedinečná: Cornell je jedním z pouhých dvou národních vysoké školy svobodných umění na plánu bloku.

Příležitosti nejsou omezeny hranicemi tradiční třídě. Ty by mohly strávit měsíc ve Španělsku zkoumání původ španělské civilizaci, nebo práci na plný úvazek stáž na prezidentské kampani. S jediným kurzu v čase, off-campus studie je i zvládnutelné a smysluplné.

Jako student, budete si náš aktivní život školního areálu a příjemnou komunitu. Více než 100 klubů a aktivit na vás pozvat na zdokonalovat své vůdčí schopnosti, ukázat svůj talent, a prozkoumat své zájmy. V našich kolejích, potkáte nové přátele, kteří sdílejí lásku k učení a zapojení areálu.

Rádi bychom vám říct více o této temperamentní komunity. Kontaktujte nás s dotazy, nebo nám pomůže naplánovat návštěvu. Těšíme se na setkání s Vámi!

Akademici

Jste inspirován učení ve všech mnoha způsoby a místa, se vyskytuje. Můžete dělat to nejlepší, když se ponoří do tématu, které se zabývají a vstřebává. Máte rádi výzvy a jste daří na dobrodružství. Tak proč se spokojit s konvenčním přístupem k učení, pokud jde o vaše vysokoškolské vzdělání?

Cornell College má jedinečný přístup k procesu učení. Jistě, naše obory a interdisciplinární programy jsou podobné těm z jiných celostátně uznávaných vysokých škol, a naše fakulty jsou vysoce kvalifikovaní ve všech tradičních způsobů (97 procent držitelem nejvyššího stupně ve svých oborech, například).

Ale to je místo, kde tradiční konce a inovativní začíná. Na Cornellově univerzitě, si myslíme, že studenti se nejlépe učí, když se mohou ponořit do jejich předmětu, ať už je to budování 3-D fraktál, objevování souvislostí a formální prvky shakespearovské tragédie, nebo diskutovat aktuální případy Nejvyššího soudu. To je důvod, proč Cornell studenti absolvují jeden kurz v době, akademický kalendář odkazoval se na jako plán bloku.

Učení dobrodružství pokračuje mimo vyučování s mezinárodním cestovním ruchu, letní možnostem výzkumu, intenzivní stáž zkušenosti přes Cornell Fellows Program, a mnohem více. Další speciální akademické příležitosti jsou plně obsazeny centra se zaměřením na zdravotní péči, obchod a aplikované ekonomie, a pre-právo. A pokud budete potřebovat nějakou pomoc na cestě, nabízíme celou řadu akademických podpůrných služeb, včetně naší inovační centrum pro vyučování a učení v rámci Colea knihovny.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLB » Vidět Bakalář - HealthcareStudies » Vidět Bakalář - Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

Pre-profesionální Program V Právu

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Mount Vernon

Pokud víte, že chcete být právníkem, nebo jsou jen přemýšlet o tom, centrum Cornell College pro právo a společnost je navržen tak, aby vám pomohl. Prostřednictvím různých aktivit a úmyslné pre-profesionální poradenství, naši pre-právní studenti jsou schopni učinit rozhodnutí zvukovou o tom jít na právnickou školu po maturitě. [+]

Centrum pro právo a společnost

Pokud víte, že chcete být právníkem, nebo jsou jen přemýšlet o tom, centrum Cornell College pro právo a společnost je navržen tak, aby vám pomohl. Prostřednictvím různých aktivit a úmyslné pre-profesionální poradenství, naši pre-právní studenti jsou schopni učinit rozhodnutí zvukovou o tom jít na právnickou školu po maturitě.

Studenti, kteří se aktivně podílejí na procesu přijímání právní školy také dostávají přímou pomoc a podporu od fakulty a zaměstnance, jak vybrat právnických fakult, platí, a rozhodnout, kde se zúčastní.

V průběhu času na kopci, studenti pre-právní i rozvíjet a zdokonalovat odborné dovednosti, které jim umožní být úspěšný v životě po škole.... [-]