Přečtěte si oficiální popis

O Columbia Law School

Columbia Law School je proslulá intelektuální rigorózností svých učebních plánů a průkopnickým stipendiem její fakulty. Kreslení síly z rozsáhlých interdisciplinárních zdrojů naší významné výzkumné univerzity - a globální scény v New Yorku - naši studenti dokončují své právní školení připraveni zapojit nejnáročnější záležitosti na celosvětové úrovni, přes hranice, jurisdikce, subjekty, odvětví a odvětví.

Renomovaná fakulta

Naši profesoři jsou přední vědci a špičkoví odborníci ve svých oborech, kteří formují veřejnou politiku a praxi práva na celém světě.


Inovační výzkum

Výzkumná centra a programy Columbia Law School odráží široké spektrum odborných znalostí, které naši fakultní pracovníci zahrnují. Naše centra a programy se opírají o přísné doktorské studium, které zkoumá základní, vznikající a interdisciplinární oblasti práva. Sdružují politiku, soudce, vedoucí pracovníky a akademické pracovníky z celého světa a poskytují studentům příležitost pracovat přímo s fakultami a zkušenými výzkumnými pracovníky.


Globální právnická fakulta

Columbia Law School je centrem mezinárodního stipendia a odborné činnosti. Naše fakulty, centra a instituty rozšiřují svůj vliv mimo areál a do mezinárodního společenství. Naši studenti mají přístup k řadě globálně orientovaných příležitostí založených jak v New Yorku, tak po celém světě. Naši absolventi jsou dobře připraveni na přeshraniční kariéru v rámci veřejného, soukromého a neziskového sektoru.


Tradice veřejné služby

Jedna z prvních právních škol s pro bono požadavkem, Columbia zákon udržuje závazek k podpoře veřejné služby.

Sociální spravedlnost iniciativy (SJI) poskytuje kariérové služby a programování pro studenty a absolventy zajímající se o veřejný zájem, mezinárodní lidská práva, veřejné služby / vláda, a legální dobrovolnické práce. SJI rovněž provádí a dohlíží na Pro Bono program Columbia Law School, který spojuje studenty s veřejně prospěšnými projekty pod dohledem advokáta, stejně jako program Záruční letní financování právnické školy.


Experimentální učení

Zkušenostní učení je základní způsob, jakým Columbia Law School cvičí studenty, aby se stali efektivními, etickými právníky.

Počínaje třídou z roku 2019, normy American Bar Association vyžadují, aby každý student JD získal nejméně šest zkušenostních kreditů za účelem absolvování studia.

Robustní klinické a externí programy Právnické fakulty umožňují studentům řešit právní problémy v reálném světě.

Kariérní služby

Absolventi Columbia Law jsou vyhledáváni nejlepšími světovými zaměstnavateli. Naši studenti získali vedoucí postavení u významných organizací sociální justice, advokátních kanceláří, nevládních organizací, vládních institucí a akademických institucí.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

Columbia University, Columbia Law School

Columbia Executive LL.M. v globálním obchodním právu je zrychlený hybridní program určený pro zkušené právníky s vysokým počtem zkušeností, kteří jsou připraveni rozvíjet ... [+]

Columbia's Vanguard Executive LL.M. Program

Columbia Executive LL.M. v globálním obchodním právu je zrychlený hybridní program určený pro zkušené právníky s vysokým počtem zkušeností, kteří jsou připraveni rozvíjet svou kariéru, vybudovat globální síť a převzít vedení v složitých přeshraničních transakcích.

V tomto intenzivním programu získáte odbornou základnu v americkém obchodním právu a porozumíte tomu, jak tyto kritické právní koncepty fungují v mezinárodním rámci. Naučíte se z proslulé fakulty právnické společnosti Columbia a spojte se s kohortou právníků z celého světa.

Je určen pro praktiky, kteří mají minimálně pět let odborné praxe, výkonný ředitel LL.M. program umožňuje dokončit svůj titul v jednom kalendářním roce as minimálním časem stráveným mimo domov. Tento zrychlený program kombinuje on-line kurzy s intenzivním 12-týdenním pobytem na kampusu Columbia Law School v New Yorku.... [-]

Spojené státy americké Manhattan
Březen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
7 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině