Case Western Reserve University School of Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Model Law School: Naše mezinárodní právo, právo zdraví, a programy právo duševního vlastnictví patří ke špičce v národě. Národní Právník amerického časopisu jmenoval mezi top 25 právnických fakult, které poskytují nejlepší příležitosti veřejného zájmu práva. Časopis nás také zařazen mezi jeho první "cti právnických škol", které poskytují nejlepší praktický výcvik.

Vzrušující Místo: My se nachází v samém srdci University Circle, prosperující kulturní čtvrti v Clevelandu ve státě Ohio. Cleveland "comeback poháněna umění a kultury" Got to vybrána mezi městy po celém světě, jako místo k návštěvě v roce 2015 podle New York Times, Los Angeles Times, Fodor je a cestování a volný čas.

Broad Curriculum: Nabízíme JD, LLM, a SJD stupňů. LLM studenti se většinu svých třídách s JD a SJD studentů. Nabízíme čtyři LLM stupně: Mezinárodní obchodní právo, právo duševního vlastnictví, v USA a globální právní studia, a mezinárodního trestního práva.

Proud History: Stupeň amerických i světových právních studií, nejprve nabídl na podzim 1992, byl jedním z prvních LLM stupňů nabízené ve Spojených státech výhradně pro absolventy zahraničních právnických fakult. Ostatní LLM tituly byly nabídnuty k téměř 10 let. Máme partnerství s předními právnických fakultách v zahraničí - například Comillas Papežské univerzitě v Madridu, Middlesex University v Londýně, University of Paris Dauphine, East China University of politologie a práva v Šanghaji, a jihozápadní univerzita politologie a práva v Chongqin - od který mnoho z našich LLM studentů zapsat.

Naše rostoucí přítomnost: Máme absolvoval 1000 LLM studentů z desítek zemí na pěti kontinentech. Naši absolventi cvičit a učit právo v předních advokátních kanceláří, korporace a univerzity. V roce 2015-2016, Úřad pro zahraniční postgraduálního právních studií zapsáno 73 LLMs a 25 SJD studentů.

Expert Fakulta: Náš zákon fakulty jsou řazeny 25. v národě ve vědecké nárazu. Oni jsou známí odborníci ve svých oborech, a jejich hlavní prioritou je úspěch našich studentů. Máme uvítací přátelské prostředí, které podporuje spolupráci mezi profesory, správce, zaměstnance, studenty a absolventy. Když se připojit k naší právnickou školu, jste součástí našeho právního rodiny.

Connected Instituce: Jsme součástí Case Western Reserve University, vysoce zařadil výzkumné instituce s více než 5800 absolventy a profesionální studenty a více než 5000 studentů. Univerzita je také domov pro Weatherhead School of Management, Case škola strojní, školy zubního lékařství, Francis Payne Bolton střední zdravotnická škola, lékařská fakulta, škola postgraduálního studia, Jack, Josefa a Morton Mandel Vysoké škole sociálních věd, a vysoká škola umění a věd. Naše univerzita se zapíše více než 1800 zahraničních studentů ze zemí po celém světě.

Místa

Cleveland

Case Western Reserve University School of Law

Adresa, 1. řádek
Case Western Reserve University School of Law
Foreign Graduate Legal Studies
11075 East Blvd44106-7148 Cleveland, Ohio, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 216-368-2083

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium