Přečtěte si oficiální popis

Model Law School: Naše mezinárodní právo, právo zdraví, a programy právo duševního vlastnictví patří ke špičce v národě. Národní Právník amerického časopisu jmenoval mezi top 25 právnických fakult, které poskytují nejlepší příležitosti veřejného zájmu práva. Časopis nás také zařazen mezi jeho první "cti právnických škol", které poskytují nejlepší praktický výcvik.

Vzrušující Místo: My se nachází v samém srdci University Circle, prosperující kulturní čtvrti v Clevelandu ve státě Ohio. Cleveland "comeback poháněna umění a kultury" Got to vybrána mezi městy po celém světě, jako místo k návštěvě v roce 2015 podle New York Times, Los Angeles Times, Fodor je a cestování a volný čas.

Broad Curriculum: Nabízíme JD, LLM, a SJD stupňů. LLM studenti se většinu svých třídách s JD a SJD studentů. Nabízíme čtyři LLM stupně: Mezinárodní obchodní právo, právo duševního vlastnictví, v USA a globální právní studia, a mezinárodního trestního práva.

Proud History: Stupeň amerických i světových právních studií, nejprve nabídl na podzim 1992, byl jedním z prvních LLM stupňů nabízené ve Spojených státech výhradně pro absolventy zahraničních právnických fakult. Ostatní LLM tituly byly nabídnuty k téměř 10 let. Máme partnerství s předními právnických fakultách v zahraničí - například Comillas Papežské univerzitě v Madridu, Middlesex University v Londýně, University of Paris Dauphine, East China University of politologie a práva v Šanghaji, a jihozápadní univerzita politologie a práva v Chongqin - od který mnoho z našich LLM studentů zapsat.

Naše rostoucí přítomnost: Máme absolvoval 1000 LLM studentů z desítek zemí na pěti kontinentech. Naši absolventi cvičit a učit právo v předních advokátních kanceláří, korporace a univerzity. V roce 2015-2016, Úřad pro zahraniční postgraduálního právních studií zapsáno 73 LLMs a 25 SJD studentů.

Expert Fakulta: Náš zákon fakulty jsou řazeny 25. v národě ve vědecké nárazu. Oni jsou známí odborníci ve svých oborech, a jejich hlavní prioritou je úspěch našich studentů. Máme uvítací přátelské prostředí, které podporuje spolupráci mezi profesory, správce, zaměstnance, studenty a absolventy. Když se připojit k naší právnickou školu, jste součástí našeho právního rodiny.

Connected Instituce: Jsme součástí Case Western Reserve University, vysoce zařadil výzkumné instituce s více než 5800 absolventy a profesionální studenty a více než 5000 studentů. Univerzita je také domov pro Weatherhead School of Management, Case škola strojní, školy zubního lékařství, Francis Payne Bolton střední zdravotnická škola, lékařská fakulta, škola postgraduálního studia, Jack, Josefa a Morton Mandel Vysoké škole sociálních věd, a vysoká škola umění a věd. Naše univerzita se zapíše více než 1800 zahraničních studentů ze zemí po celém světě.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Case Western Reserve University School of Law

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny. ... [+]

Letní jazykový a právo Institute je intenzivní čtyřtýdenní stáže výhradně pro zahraniční právníky a studenty. Institut je navržen tak, aby:

Uvést studenty do praxe a studium práva v USA; Poskytnout studentům s praktickým úvodem do USA legální výzkum a analýzy; a Zlepšit anglické jazykové dovednosti prostřednictvím integrovaného angličtiny pro právní účely programu.

Vedená denně na School of Law, který se nachází na malebném městském areálu Case Western Reserve University v kulturním centrem Cleveland University Circle, ústav je moderní program, určený k rozšíření a Polská zahraniční studenti "již silné anglické komunikační schopnosti a zároveň jejich zavedení do amerického společné právnické praxi a jejich přípravě na rigorózní amerického práva školní studie.... [-]

Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LLM

Case Western Reserve University School of Law

Zaměřit se na mezinárodním trestním právu a postupech, mezinárodního humanitárního práva a národní bezpečnosti práva. Druhé pololetí externship k dispozici pro studenty, ... [+]

LLM v mezinárodní trestní právo - pro zahraniční i amerických absolventů

Učil předních odborníků v oboru, tento program poskytuje studentům, kteří mají vysokoškolské vzdělání v oboru práva, o hluboké znalosti mezinárodního trestního práva a řízení, mezinárodního humanitárního práva a národní bezpečnostní práva. To vybaví jim vykonávat mezinárodního trestního práva před mezinárodními soudy nebo vnitrostátních soudů. Program jeden rok je založen na naší právnické škole, ale studenti mají možnost vzít svůj druhý semestr na mezinárodním tribunálem. Stupeň je také k dispozici pro americké studenty na částečný úvazek v průběhu dvou let.... [-]

Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Case Western Reserve University School of Law

Zaměřit se na obchodní právo Spojených států, která platila pro mezinárodní transakce. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) v mezinárodním obchodním právu je navržen tak, aby absolventi právnických fakult mimo Spojené státy, možnost studovat v USA obchodní právo, která platila pro mezinárodní transakce.

Program připravuje studenty na pozicích v mezinárodních advokátních kancelářích, in-house právní oddělení nadnárodních korporací, vládních úřadů a dalších pro-ziskové a neziskové organizace podnikající v mezinárodním měřítku.

Program jeden rok vyžaduje na plný úvazek docházku a 24 hodin kurzu úvěrů.

Povinné předměty: Smluvní právo US pro LL.M. (3) Podnikatelská sdružení (4) USA Legal Writing (2) US Učený Legal Writing (1) Zahraniční Graduate seminář (1, pokles) + (1, jaro) ... [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Case Western Reserve University School of Law

Zaměřte se na patenty, ochranné známky, autorská práva a obchodní tajemství. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) na práva duševního vlastnictví je navržen tak, aby absolventi zahraničních právnických fakult s hlubokým pochopením doktríny a politiky Spojených států práva duševního vlastnictví, včetně patentů, ochranných známek, autorských práv a obchodních tajemství.

Duševní vlastnictví se stal důraz na světovém trhu a informační ekonomice, prezentující některé z nejdůležitějších a složitých problémů, kterým čelí právní systémy, stejně jako obchodní, zábavní a technologické komunity.

Program jeden rok vyžaduje na plný úvazek docházku a 24 hodin kurzu úvěrů.

Povinné předměty Americký smluvního práva pro LL.M. (3) - Patent Law (3) nebo duševního Survey vlastnictví (2) - autorské právo (3) nebo platné mezinárodní právo duševního vlastnictví (3) - zákon o ochranných známkách (3) nebo International Intellectual Property Law (3) - US Legal Writing (2 ) - americký odborný Legal Writing (1) - Zahraniční Graduate seminář (1, podzim) + (1, jaro) Během zahraniční postgraduální seminář, studenti pracující směrem k specializované LL.M. titul v oblasti práva duševního vlastnictví musí obdržet stupeň H na výzkumu papír, požadované v druhém pololetí, na téma duševního vlastnictví práva. Stupeň H se rovná B + nebo lepší. Studenti, kteří dostávají stupeň S na výzkumné zprávy obdrží titul LL.M. v USA a globálních právních studií a osvědčení v práva duševního vlastnictví. Volitelné předměty: ... [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Case Western Reserve University School of Law

Zaměřit se na americkým právem, s pružným osnov, nejlepší LL.M. příprava pro americkou advokátní zkoušku. ... [+]

Master of Laws (LL.M.) v USA a globálních právních studií je obecně LL.M. program s cílem dát zahraniční právníci průpravu v amerického práva. My přizpůsobit osnovy na pozadí a zájmy každého studenta. Protože osnovy je flexibilní, doporučujeme LLMs přípravě na US advokátní zkoušku na volbu LL.M. ve Spojených státech a globální právní studia s výukou v barech testovaných předmětů.

Program jeden rok vyžaduje na plný úvazek docházku a 24 hodin úvěru samozřejmě úvěrů.

Povinné předměty US smluvnímu právu pro LL.M. (3) - US Legal Writing (2) - americký odborný Legal Writing (1) - Zahraniční Graduate seminář (1, podzim) + (1, jaro) Certifikačních programů ... [-]
Spojené státy americké Cleveland
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LLM Residential Program at Case Western Reserve University

Why Cleveland?