CALIMT

Úvod

Read the Official Description

Kdo jsme

Kalifornský institut řízení a technologie nabízí inovativní směs on-line a smíšeného učebního plánu, zahrnující manažerské stupně k certifikátům kariérového vzdělávání v pohostinství a paralegal studia. Naše jedinečná MBA

CALIMT byla založena v Orange County, Kalifornie, USA v roce 2010 a je akreditována komisí pro akreditaci distančního vzdělávání (DEAC). DEAC je uznáván Ministerstvem školství USA (USDE) a Radou pro akreditaci vysokého školství (CHEA).

Nabízením našich programů online a ve třídě jsou naše programy dostupné a cenově dostupné v celosvětovém měřítku.

Co nabízíme

CALIMT byla založena tak, aby nabízely kvalitní programy s globálním, interkulturním zaměřením a důrazem na sociální odpovědnost podniků. CALIMT usiluje o to, aby naše programy nabízely on-line a zpřístupnily různorodé globální studentské instituce. Nabízíme flexibilní currculum určený pro rušné pracující profesionály a přivítání studentů, kteří chtějí absolvovat studium na akreditované americké instituci. Naše programy se zaměřují na přípravu našich studentů na úspěšnou kariéru v globálním podnikatelském prostředí.

Naše mise

Posláním Kalifornského institutu managementu a technologie je nabídnout dynamické dálkové učební prostředí zaměřené na obchodní, ekonomické a sociální otázky globálního řízení a profesního vzdělávání s důrazem na mezikulturní uvědomění.

Naše cíle

  1. Podporovat kulturní citlivost a povědomí o kulturních odlišnostech, které pomáhají jednotlivcům při podnikání v různých kulturách.
  2. Vyškolejte profesionální pracovníky, aby byli etickými a společensky zodpovědnými vůdci.
  3. Vzdělávejte studenty, aby získali lepší znalosti o klíčových obchodních funkcích, jako jsou účetnictví, finance, řízení lidských zdrojů, marketing a operace.

Naše cíle

  1. Poskytněte základní obchodní kurzy, které jsou zásadní pro úspěch na vysoce konkurenčním globálním trhu.
  2. Použijte jedinečnou směs tradičního manažerského vzdělávání, kulturních studií a příležitost zapojit se do společného učení s těmi z jiných kultur.
  3. Zahrnout kulturní aspekty každého kurzu tak, aby studenti mohli aplikovat obsah kurzu na různých kulturních místech.
  4. Zdůrazněte společenskou zodpovědnost (CSR) a etiku podnikání v celém kurikule.
  5. Zaměřte se na vedení v organizacích a rozvíjejte efektivní globální komunikační schopnosti studentů.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty - Lawstudies » Vidět Global MBAs » Vidět BBAs » Vidět Certifikáty - AcademicCourses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Program Paralegal Certificate

Online & Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Irvine USA Online + 1 více

Náš Paralegal [+]

Chcete kariéru v právu, ale nevíte, jak se tam dostat? Náš Paralegal

Výhoda CALIMT :

Zaměřená kariéra: Přístupy k práciHybridní učení: Kombinuje onlineČasté počáteční data: Třídy začínají každé čtyři týdny.Instruktoři: Naši instruktoři jsou současnými odborníky v oblasti právních studií.Dostupné: CALIMT se zavazuje poskytovat kvalitní vzdělání, které je dostupné.Požadavek na přijetí: Každý, kdo má vysokoškolský diplom nebo GED a je nejméně 18 let, může požádat.Stipendia: CALIMT nabízí stipendia pro ty, kteří se kvalifikují.

Zavolejte nám a dozvíte se více o našem hybridním paralegalu

[-]

Contact

Adresa, 1. řádek USA Online, Spojené státy americké