Přečtěte si oficiální popis

Východní exteriér

Naše poslání

Albany Law School vzdělává a posiluje zítřejší vůdce v advokátní praxi, podnikání, veřejný zájem, a vlády. Spojíme učebnu k povolání, vlády a komunitu přes zkušený založené učení, které se zabývají stipendium a robustní síť absolventů a příznivců. Učení v Albany Law School je společný podnik mezi studenty a členy fakulty, podporované ze strany zaměstnanců, správců, absolventů a správní rady. Naši studenti rozvíjet sofistikovanější chápání právní politiky a doktríny, širokou škálu profesních kompetencí, a pevný závazek ke spravedlnosti a etických hodnot.

Naše vize

Právnická škola Albany je uznávána jako komunita studenta zaměřená na studenty, která poskytuje přísný a inovativní program právního vzdělávání, který odpovídá měnícím se potřebám a příležitostem. Zákon škola příležitost zahrát cest, které přitahují studenty nejrůznějších zájmů a pozadí a připravuje absolventy pro mimořádné kariéry v právu, podnikání, veřejný zájem a vlády. Vedená fakulty vědců a pedagogů zavázala k prosazování práva a spravedlnosti, budou studenti rozvíjet schopnosti, znalosti a profesionální hodnoty přispět a vést v globální společnosti. Jako absolventi budou připojit absolventů komunity prosperující určené k úspěchu právnické fakulty, studentů a jeho poslání.


albanylaw02

Plán: Příležitost Cesty

Cesty příležitostí jsou určující pro Albany Law School. Na základě našeho umístění, nezávislosti a komunity jsme vytvořili možnost Cesty příležitostí, abychom inspirovali, podporovali a pomáhali našim studentům, kteří zkoumají a usilují o věcné oblasti identifikované prostřednictvím průzkumu trhu, které jsou zralé s kariérovými možnostmi. Tyto cesty zahrnují obchodní, daňové a finanční trhy; Obhajoba občanského a trestního práva; Vláda, politika a veřejná služba; zdraví; Inovace a podnikání; A veřejného zájmu. Možnosti Cesty formují naše vzdělávací a mentorské programy, pomáhají nám identifikovat strategická partnerství a vyvrcholíme profesionálními cestami, které spojují studenty s zaměstnavateli a mentory po celou dobu života.

Příležitost Cesty vymezit oblasti rozlišování a udávat směr pro žadatele, studenty a absolventy.

Příležitost Cesty jsou následující:

  • Podnikání, daňové a finanční trhy;
  • Civilní a trestní advokacie;
  • Vláda, politika a veřejné služby;
  • Zdraví;
  • Inovace a podnikání;
  • a Public Interest Law.

Příležitosti Cesty informují vzdělávací a mentorské programy a vyvrcholí profesionálními cestami, které spojují studenty se zaměstnavateli a mentory.

Profesní rozvoj studentů je jádrem každé příležitosti cesty. Po náboru studentů se zázemím vhodným pro úspěch na cestách poskytuje právnická fakulta studentům bohaté učební osnovy, možnosti klinického a terénního umísťování, poradce fakulty, mentory absolventů, skupiny přátelských vrstev a školení o odborném rozvoji, které jsou v souladu s každou příležitostí. Naše klinika a Justice Center, vláda Law Center, Institut pro regulaci finančního trhu, Center for Excellence v Právo výuce, a naše bohatá síť absolventů a příznivců všech přispěje k profesnímu rozvoji a příležitostí, každý Albany Law School student. Každá cesta zahrnuje řadu podstatných právních stezek nebo koncentrací, které budou k dispozici všem studentům. Například, student může trvat kurzy v mezinárodním právu a zároveň sledují některý z cest.

Jedním z měřítek úspěchu zákona školy je jeho schopnost umístit studentů v jejich zvolené oblasti na dokončení studia. Albany Law School se zavazuje k používání nabízenou možnost Cesty k optimalizaci konkurenční výhodu našich absolventů a příprava k získání zaměstnání ve zvolené oblasti. Budeme pracovat s každým studentem s cílem maximalizovat příležitosti pro žádoucí kariéry umístění a profesního a osobního úspěchu.

Mezi cestami zjištěnými v tomto plánu nejsou pevné nebo statické. Dráhy budou hodnoceny každý rok, a upraveny nebo nahrazeny podle potřeby, aby bylo zajištěno, že poskytují našim studentům nejvíce přísného a účinného akademického programu, a kladou našim absolventům v nejlepší pozici k úspěchu poté, co právnické fakulty s ohledem na současné realitě profese a trhu práce.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Albany Law School

Nový online certifikát v programu Cybersecurity ... [+]

Nový online certifikát v programu Cybersecurity

pochopit dopad zákonů a politikvyhodnotit podnikatelský nebo organizační program týkající se bezpečnosti počítačů a ochrany osobních údajůposoudit osvědčené postupy v oblasti průmyslu spolu se státními, federálními a mezinárodními pravidly v oblasti počítačové bezpečnosti a ochrany soukromí,rozhoduje a radí rozhodujícím osobám o tom, jak orientovat podnik nebo organizaci tak, aby se rychle přizpůsobily neustále se měnícímu riziku, souladu, právnímu a politickému prostředí.

Program se skládá ze tří kurzů pro celkem devět kreditních hodin a je nabízen v plně online formátu distančního vzdělávání, který umožňuje studentům absolvovat kurzy v časech, které nejlépe odpovídají jejich plánům. Každý kurz trvá 14 týdnů a může být proveden souběžně, takže všechny tři kurzy mohou být dokončeny v jednom akademickém semestru.... [-]

Spojené státy americké Albany
Září 2020
Angličtina
6 - 12 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Albany Law School

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Studenti se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovanýc ... [+]

akademické Požadavky

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Studenti se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovaných absolventů, které mohou poskytnout mentorství, stáže, a potenciální zaměstnanost.

Nachází se v samém srdci hlavního města státu New York, zákon škola vzdělaný vůdce od roku 1851. S 10400 absolventi praktikující v celé zemi, tento mocný síť poskytuje komunitu příležitost pro své studenty. Dohoda o přidružení s University at Albany zahrnuje sdílené programy a přístup pro studenty a schopnost učit se od sebe navzájem.

Zákon škola má osvědčenou historii zahájení brilantní kariéry v celém regionu, národa a mezinárodně. Prezidenti, generální ředitelé, finanční manažeři a majitelé firem připíše svůj Albany Law School zážitek pro jejich úspěch.... [-]

Spojené státy americké Albany
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Albany Law School

LL.M. program nabízí několik různých možností studia. Kandidáti se mohou specializovat na státní správu a regulaci, zdravotní právo, právo duševního vlastnictví nebo mezi ... [+]

LL.M. program nabízí několik různých možností studia. Kandidáti se mohou specializovat na státní správu a regulaci, zdravotní právo, právo duševního vlastnictví nebo mezinárodní právo nebo mohou navrhnout jiný studijní program, než jsou tyto specializované programy.

Kandidáti mohou přijmout online zákon o počítačové bezpečnosti a ochraně osobních údajů z libovolného místa na světě.

LL.M. uchazeči musí získat 24 kreditů v schválených kurzech. Studenti se důrazně vyzývají, aby získali akademické kredity, a to až do výše šesti, zapojením do výzkumu a psaní projektů pod dohledem fakulty. Minimální GPA 2,0, aktuální a kumulativní, je vyžadováno.... [-]

Spojené státy americké Albany
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Albany Law School

Juris Doctor (JD) je první profesionální zákon stupeň přiznáno studentovi, který úspěšně dokončil studii o právu. Albany Law School nabízí tří a čtyřletých programy, kter ... [+]

Juris Doctor (JD) je první profesionální zákon stupeň přiznáno studentovi, který úspěšně dokončil studii o právu. Albany Law School nabízí tří a čtyřletých programy, které vedou do jisté míry JD.

Nejstarší nezávislá advokátní škola v Severní Americe, Albany zákona bylo vzdělávání studentů a produkuje vynikající právníci již více než 160 let. Jako jediný právnické fakulty ve vzdálenosti 100 mil od hlavního města státu New York, Albany Law nabízí studentům přístup k státních a federálních soudů, zákonodárce, orgány státní správy a silný soukromý sektor. Zde najdete intelektuálně přísné osnov ve velmi příznivém prostředí; uzavřenou komunitu oddaných studentů; a přístupné fakulty.... [-]

Spojené státy americké Albany
Září 2020
Angličtina
Denní studium
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Albany Law School

Albany Law School se nachází v hlavním městě New Yorku, které hostí jedno z největších finančních center na světě. Náš program finanční shody a řízení rizik využívá toto ... [+]

Přehled

Albany Law School se nachází v hlavním městě New Yorku, které hostí jedno z největších finančních center na světě. Náš program finanční shody a řízení rizik využívá toto místo k poskytování nejvyšší kvality výuky, která je navržena tak, aby posílila kariéru pracujících profesionálů. Očekává se, že v příštích pěti letech se náklady finančních institucí pro finanční instituce zdvojnásobí. Náš program je navržen tak, aby poskytoval odborníkům v oblasti finančních služeb nástroje, které uspokojí tuto rostoucí potřebu v sektoru finančních služeb.

LL.M. StupeňJD nebo LL.B. PovinnýKompletní za jeden rokPožadované kurzyTezeZbývající kurzy, vyberte z níže... [-]
Spojené státy americké Albany
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině