Albany Law School

Úvod

Read the Official Description

Východní exteriér

Naše poslání

Albany Law School vzdělává a posiluje zítřejší vůdce v advokátní praxi, podnikání, veřejný zájem, a vlády. Spojíme učebnu k povolání, vlády a komunitu přes zkušený založené učení, které se zabývají stipendium a robustní síť absolventů a příznivců. Učení v Albany Law School je společný podnik mezi studenty a členy fakulty, podporované ze strany zaměstnanců, správců, absolventů a správní rady. Naši studenti rozvíjet sofistikovanější chápání právní politiky a doktríny, širokou škálu profesních kompetencí, a pevný závazek ke spravedlnosti a etických hodnot.

Naše vize

Právnická škola Albany je uznávána jako komunita studenta zaměřená na studenty, která poskytuje přísný a inovativní program právního vzdělávání, který odpovídá měnícím se potřebám a příležitostem. Zákon škola příležitost zahrát cest, které přitahují studenty nejrůznějších zájmů a pozadí a připravuje absolventy pro mimořádné kariéry v právu, podnikání, veřejný zájem a vlády. Vedená fakulty vědců a pedagogů zavázala k prosazování práva a spravedlnosti, budou studenti rozvíjet schopnosti, znalosti a profesionální hodnoty přispět a vést v globální společnosti. Jako absolventi budou připojit absolventů komunity prosperující určené k úspěchu právnické fakulty, studentů a jeho poslání.


albanylaw02

Plán: Příležitost Cesty

Cesty příležitostí jsou určující pro Albany Law School. Na základě našeho umístění, nezávislosti a komunity jsme vytvořili možnost Cesty příležitostí, abychom inspirovali, podporovali a pomáhali našim studentům, kteří zkoumají a usilují o věcné oblasti identifikované prostřednictvím průzkumu trhu, které jsou zralé s kariérovými možnostmi. Tyto cesty zahrnují obchodní, daňové a finanční trhy; Obhajoba občanského a trestního práva; Vláda, politika a veřejná služba; zdraví; Inovace a podnikání; A veřejného zájmu. Možnosti Cesty formují naše vzdělávací a mentorské programy, pomáhají nám identifikovat strategická partnerství a vyvrcholíme profesionálními cestami, které spojují studenty s zaměstnavateli a mentory po celou dobu života.

Příležitost Cesty vymezit oblasti rozlišování a udávat směr pro žadatele, studenty a absolventy.

Příležitost Cesty jsou následující:

  • Podnikání, daňové a finanční trhy;
  • Civilní a trestní advokacie;
  • Vláda, politika a veřejné služby;
  • Zdraví;
  • Inovace a podnikání;
  • a Public Interest Law.

Příležitosti Cesty informují vzdělávací a mentorské programy a vyvrcholí profesionálními cestami, které spojují studenty se zaměstnavateli a mentory.

Profesní rozvoj studentů je jádrem každé příležitosti cesty. Po náboru studentů se zázemím vhodným pro úspěch na cestách poskytuje právnická fakulta studentům bohaté učební osnovy, možnosti klinického a terénního umísťování, poradce fakulty, mentory absolventů, skupiny přátelských vrstev a školení o odborném rozvoji, které jsou v souladu s každou příležitostí. Naše klinika a Justice Center, vláda Law Center, Institut pro regulaci finančního trhu, Center for Excellence v Právo výuce, a naše bohatá síť absolventů a příznivců všech přispěje k profesnímu rozvoji a příležitostí, každý Albany Law School student. Každá cesta zahrnuje řadu podstatných právních stezek nebo koncentrací, které budou k dispozici všem studentům. Například, student může trvat kurzy v mezinárodním právu a zároveň sledují některý z cest.

Jedním z měřítek úspěchu zákona školy je jeho schopnost umístit studentů v jejich zvolené oblasti na dokončení studia. Albany Law School se zavazuje k používání nabízenou možnost Cesty k optimalizaci konkurenční výhodu našich absolventů a příprava k získání zaměstnání ve zvolené oblasti. Budeme pracovat s každým studentem s cílem maximalizovat příležitosti pro žádoucí kariéry umístění a profesního a osobního úspěchu.

Mezi cestami zjištěnými v tomto plánu nejsou pevné nebo statické. Dráhy budou hodnoceny každý rok, a upraveny nebo nahrazeny podle potřeby, aby bylo zajištěno, že poskytují našim studentům nejvíce přísného a účinného akademického programu, a kladou našim absolventům v nejlepší pozici k úspěchu poté, co právnické fakulty s ohledem na současné realitě profese a trhu práce.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Juris Doctor » Vidět LLM » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Juris Doctor

Doktor Práv

Campus forma Denní studium 3 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Albany

Juris Doctor (JD) je první profesionální zákon stupeň přiznáno studentovi, který úspěšně dokončil studii o právu. Albany Law School nabízí tří a čtyřletých programy, které vedou do jisté míry JD. [+]

Juris Doctor (JD) je první profesionální zákon stupeň přiznáno studentovi, který úspěšně dokončil studii o právu. Albany Law School nabízí tří a čtyřletých programy, které vedou do jisté míry JD.

Nejstarší nezávislá advokátní škola v Severní Americe, Albany zákona bylo vzdělávání studentů a produkuje vynikající právníci již více než 160 let. Jako jediný právnické fakulty ve vzdálenosti 100 mil od hlavního města státu New York, Albany Law nabízí studentům přístup k státních a federálních soudů, zákonodárce, orgány státní správy a silný soukromý sektor. Zde najdete intelektuálně přísné osnov ve velmi příznivém prostředí; uzavřenou komunitu oddaných studentů; a přístupné fakulty.... [-]


LLM

LL.M. Pro Absolventy Zahraničních Právních

Campus forma Denní studium Kombinované August 2018 Spojené státy americké Albany

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Studenti se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovaných absolventů, které mohou poskytnout mentorství, stáže, a potenciální zaměstnanost. Nachází se v samém srdci hlavního města státu New York, zákon škola vzdělaný vůdce od roku 1851. S 10400 absolventi praktikující v celé zemi, tento mocný síť poskytuje komunitu příležitost pro své studenty. Dohoda o přidružení s University at Albany zahrnuje sdílené programy a přístup pro studenty a schopnost učit se od sebe navzájem. Zákon škola má osvědčenou historii zahájení brilantní kariéry v celém regionu, národa a mezinárodně. Prezidenti, generální ředitelé, finanční manažeři a majitelé firem připíše svůj Albany Law School zážitek pro jejich úspěch. [+]

akademické Požadavky

Zákon Škola nabízí pečlivý vzdělání s bohatou historií excelence. Studenti se připojí komunitu význačný fakulty, která je zaměřena a odhodlaný studenty a síť realizovaných absolventů, které mohou poskytnout mentorství, stáže, a potenciální zaměstnanost.

Nachází se v samém srdci hlavního města státu New York, zákon škola vzdělaný vůdce od roku 1851. S 10400 absolventi praktikující v celé zemi, tento mocný síť poskytuje komunitu příležitost pro své studenty. Dohoda o přidružení s University at Albany zahrnuje sdílené programy a přístup pro studenty a schopnost učit se od sebe navzájem.

Zákon škola má osvědčenou historii zahájení brilantní kariéry v celém regionu, národa a mezinárodně. Prezidenti, generální ředitelé, finanční manažeři a majitelé firem připíše svůj Albany Law School zážitek pro jejich úspěch.... [-]


LLM

Campus forma Denní studium Kombinované 3 týdnů September 2018 Spojené státy americké Albany + 1 více

LL.M. Program nabízí několik různých možností studia. Kandidáti se mohou specializovat na státní správy a regulace, zdravotnického práva, práva duševního vlastnictví, nebo mezinárodního práva, nebo může navrhnout studium jiné než ty specializovaných programů. Škola nabízí LLM v zákoně o ochraně osobních údajů a kybernetické bezpečnosti, který je nabízen zcela online a umožňuje zahraničním studentům absolvovat kurzy z domova. [+]

LL.M. Program nabízí několik různých možností studia. Kandidáti se mohou specializovat na státní správy a regulace, zdravotnického práva, práva duševního vlastnictví, nebo mezinárodního práva, nebo může navrhnout studium jiné než ty specializovaných programů.

Kandidáti mohou přijmout online zákon o počítačové bezpečnosti a ochraně osobních údajů z libovolného místa na světě.

LL.M. Kandidáti jsou povinni získat 24 kreditů schválených kurzů. Studenti se důrazně doporučuje získat akademické kredity, a to až do výše šesti tím, že zapojit se do výzkumu a psaní projektů fakultních-dohledem. Minimální GPA 2,0, aktuální a kumulativní, je nutné.... [-]


Contact
Adresa destinace
80 New Scotland Avenue
Albany, New York, NY, 12208-3494 US