Abraham Lincoln University

Online Law School

Úvod

Read the Official Description

Abraham Lincoln University je online instituce poskytující národně akreditované programy Juris Doctor, Associate, bakalářských, magisterských a diplomových / certifikát.

Alu je on-line studijní dráhy jsou praktické a cenově dostupné, za použití pokročilé, snadno naučit, interaktivní technologie. Vydělejte si titul kompletně on-line v právu, trestní soudnictví, obchod, IT, koncipientku studií a další.

Zasloužit si Online právnický titul

ALU je jedním z největších kalifornských zákonů škol poskytujících plně on-line Juris doktora míru - jsme hrdí průkopníkem v oblasti vzdělávání, právní vzdálenosti. ALU je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní Bar Kalifornie v kategorii unaccredited distančního vzdělávání školy.

ALU Online University: Care, Connect, Vytvořit Posláním Alu je poskytovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro studenty, kteří mohou být méně využívaných tradiční vzdělávací instituce.

Cílem každé fakulty a zaměstnanec pracovní ALU je dodávat poutavý, příslušné instrukce a originální, individuální podpory studentů. Instruktoři péče o výjimečné okolnosti žáků. ALU spojuje se studenty tím, že nabízí pocit sounáležitosti a slaví úspěch studentů a jejich příspěvek k komunit, kde působíme. Jsme hrdí na naše sazeb retenčních a našich absolventů vztahů.

Abraham Lincoln University inspiruje a podporuje naši studenti zdolat výzvy a dosáhnout co největší možné míře tím, že dosáhne svých cílů v akademické obci celoživotního učení. Tím jsme se zlepšovat a přispívat ke našich komunitách a vytvořit do budoucna se budeme snažit.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law Diplomy » Vidět Law Juris Doctor » Vidět Online DBA » Vidět Online BBAs » Vidět Online BAs » Vidět Online MBA » Vidět Online Certifikáty » Vidět Online Diplomas » Vidět Online BScs » Vidět Online MSc » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Diplomovaný specialista umění » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

On-line diplom v Paralegal Studies Program

Online forma Kombinované 2 semestry September 2019 Spojené státy americké Los Angeles

Diplom v Paralegal studia v programu poskytuje základ v oblasti práva je nutný pro získání pozice vstupní úroveň jako právní asistent nebo koncipientku v prostředí advokátní účely. Naše on-line na kurzy on-kampusu poskytují urychlený vzdělávací prostředí v oblasti koncipientku studií. Paralegal studenti dostanou student-účet s Westlaw a stát efektivní při provádění on-line právní ... [+]

Online Diplom v Paralegal Studies Program

Diplom v Paralegal studia v programu poskytuje základ v oblasti práva je nutný pro získání pozice vstupní úroveň jako právní asistent nebo koncipientku v prostředí advokátní účely. Naše on-line na kurzy on-kampusu poskytují urychlený vzdělávací prostředí v oblasti koncipientku studií. Paralegal studenti dostanou student-účet s Westlaw a stát efektivní při provádění on-line právní výzkum. Zasloužit si on-line paralegal titul a postoupit svou kariéru. Kontaktujte ALU vstupné dnes zástupce se naučit, jak on-line titul v koncipientku studiích vám může poskytnout vzrušující nové profesní dráhu pro vaši budoucnost.... [-]


Juris Doctor

Juris doktor (právo)

Online forma Campus forma Kombinované 4 let September 2019 Spojené státy americké Los Angeles + 1 více

Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jako "dítě baru"), všeobecné advokátní zkouška (GBX, také známý jako Kalifornie advokátní zkoušku), morální hodnocení charakteru, Multistate profesní odpovědnosti zkouškou (Mpre) , a není v prodlení s ... [+]

Juris Doctor Titul

Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jako "dítě baru"), všeobecné advokátní zkouška (GBX, také známý jako Kalifornie advokátní zkoušku), morální hodnocení charakteru, Multistate profesní odpovědnosti zkouškou (Mpre) , a není v prodlení s povinností podporu rodin, absolventi ALU jsou způsobilí stát se plnoprávnými členy státní kostky Kalifornie a jsou způsobilé k praxi v Kalifornii.

Univerzita poskytuje pracovní dospělých s soustředěným a praktické on-line právní vzdělání. Výrazný rozdíl ALU vzdělávacího modelu jako on-line distanční instituce je ve třech možnostech tříd, zlepšit zážitek učení studenta. Studenti mohou:... [-]


Videos