Abraham Lincoln University

Online Law School

Úvod

Read the Official Description

Abraham Lincoln University je online instituce poskytující národně akreditované programy Juris Doctor, Associate, bakalářských, magisterských a diplomových / certifikát.

Alu je on-line studijní dráhy jsou praktické a cenově dostupné, za použití pokročilé, snadno naučit, interaktivní technologie. Vydělejte si titul kompletně on-line v právu, trestní soudnictví, obchod, IT, koncipientku studií a další.

Zasloužit si Online právnický titul

ALU je jedním z největších kalifornských zákonů škol poskytujících plně on-line Juris doktora míru - jsme hrdí průkopníkem v oblasti vzdělávání, právní vzdálenosti. ALU je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní Bar Kalifornie v kategorii unaccredited distančního vzdělávání školy.

ALU Online University: Care, Connect, Vytvořit Posláním Alu je poskytovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro studenty, kteří mohou být méně využívaných tradiční vzdělávací instituce.

Cílem každé fakulty a zaměstnanec pracovní ALU je dodávat poutavý, příslušné instrukce a originální, individuální podpory studentů. Instruktoři péče o výjimečné okolnosti žáků. ALU spojuje se studenty tím, že nabízí pocit sounáležitosti a slaví úspěch studentů a jejich příspěvek k komunit, kde působíme. Jsme hrdí na naše sazeb retenčních a našich absolventů vztahů.

Abraham Lincoln University inspiruje a podporuje naši studenti zdolat výzvy a dosáhnout co největší možné míře tím, že dosáhne svých cílů v akademické obci celoživotního učení. Tím jsme se zlepšovat a přispívat ke našich komunitách a vytvořit do budoucna se budeme snažit.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Juris Doctor » Vidět DBA » Vidět BBAs » Vidět BAs » Vidět MBA » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomas » Vidět BScs » Vidět MSc » Vidět Diplomovaný specialista přírodních věd » Vidět Diplomovaný specialista umění » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Juris Doctor

Juris Doktor (právo)

Campus nebo Online Kombinované 4 let September 2018 Spojené státy americké Los Angeles

Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jako "dítě baru"), všeobecné advokátní zkouška (GBX, také známý jako Kalifornie advokátní zkoušku), morální hodnocení charakteru, Multistate profesní odpovědnosti zkouškou (Mpre) , a není v prodlení s ... [+]

Juris Doctor Titul Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jako "dítě baru"), všeobecné advokátní zkouška (GBX, také známý jako Kalifornie advokátní zkoušku), morální hodnocení charakteru, Multistate profesní odpovědnosti zkouškou (Mpre) , a není v prodlení s povinností podporu rodin, absolventi ALU jsou způsobilí stát se plnoprávnými členy státní kostky Kalifornie a jsou způsobilé k praxi v Kalifornii. Univerzita poskytuje pracovní dospělých s soustředěným a praktické on-line právní vzdělání. Výrazný rozdíl ALU vzdělávacího modelu jako on-line distanční instituce je ve třech možnostech tříd, zlepšit zážitek učení studenta. Studenti mohou: Zúčastněte se živé tříd on-line, účast ve třídě diskusi s profesorem a dalšími studenty prostřednictvím on-line chatu funkce, Výhled zaznamenal přednášky on-line ve vhodnou dobu, nebo Ti studenti místní oblasti Los Angeles mohou navštěvovat kurzy v našich učebnách, centrálně umístěný v Los Angeles. I když on-kampusu není nutná účast, to je populární volbou pro místní studenty. ALU Law School Zveřejnění Abraham Lincoln University School of Law orgánu udělit titul JD, který kvalifikuje absolventy, aby se Kalifornie advokátní zkoušky, je jako unaccredited, distanční právnické fakulty, který je registrován s Výborem Bar vyšetřovatelů. Škola zákona je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů (CBE) státu baru Kalifornie jako unaccredited distanční právnické fakulty. Autorita alu o udělení Juris Doctor (JD) míra, která se považuje absolventy, aby přijaly Kalifornie advokátní zkoušky, je prostřednictvím Výboru Bar vyšetřovatelů. ALU musí studenti projít prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX) na konci prvního ročníku právnické... [-]

Videos