Přečtěte si oficiální popis

Abraham Lincoln University je online instituce poskytující národně akreditované programy Juris Doctor, Associate, bakalářských, magisterských a diplomových / certifikát.

Alu je on-line studijní dráhy jsou praktické a cenově dostupné, za použití pokročilé, snadno naučit, interaktivní technologie. Vydělejte si titul kompletně on-line v právu, trestní soudnictví, obchod, IT, koncipientku studií a další.

Zasloužit si Online právnický titul

ALU je jedním z největších kalifornských zákonů škol poskytujících plně on-line Juris doktora míru - jsme hrdí průkopníkem v oblasti vzdělávání, právní vzdálenosti. ALU je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní Bar Kalifornie v kategorii unaccredited distančního vzdělávání školy.

ALU Online University: Care, Connect, Vytvořit Posláním Alu je poskytovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro studenty, kteří mohou být méně využívaných tradiční vzdělávací instituce.

Cílem každé fakulty a zaměstnanec pracovní ALU je dodávat poutavý, příslušné instrukce a originální, individuální podpory studentů. Instruktoři péče o výjimečné okolnosti žáků. ALU spojuje se studenty tím, že nabízí pocit sounáležitosti a slaví úspěch studentů a jejich příspěvek k komunit, kde působíme. Jsme hrdí na naše sazeb retenčních a našich absolventů vztahů.

Abraham Lincoln University inspiruje a podporuje naši studenti zdolat výzvy a dosáhnout co největší možné míře tím, že dosáhne svých cílů v akademické obci celoživotního učení. Tím jsme se zlepšovat a přispívat ke našich komunitách a vytvořit do budoucna se budeme snažit.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Abraham Lincoln University

Diplom v Paralegal studia v programu poskytuje základ v oblasti práva je nutný pro získání pozice vstupní úroveň jako právní asistent nebo koncipientku v prostředí advoká ... [+]

Online Diplom v Paralegal Studies Program

Diplom v Paralegal studia v programu poskytuje základ v oblasti práva je nutný pro získání pozice vstupní úroveň jako právní asistent nebo koncipientku v prostředí advokátní účely. Naše on-line na kurzy on-kampusu poskytují urychlený vzdělávací prostředí v oblasti koncipientku studií. Paralegal studenti dostanou student-účet s Westlaw a stát efektivní při provádění on-line právní výzkum. Zasloužit si on-line paralegal titul a postoupit svou kariéru. Kontaktujte ALU vstupné dnes zástupce se naučit, jak on-line titul v koncipientku studiích vám může poskytnout vzrušující nové profesní dráhu pro vaši budoucnost.... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Kombinované
2 semestry
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Juris Doctor

Abraham Lincoln University

Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jak ... [+]

Juris Doctor Titul

Juris Doktor Program vyžaduje 140 čtvrtletí jednotek a je dokončeno více než přibližně čtyři roky. Po absolvování prvního ročníku právníky 'zkouška (FYLSX, také známý jako "dítě baru"), všeobecné advokátní zkouška (GBX, také známý jako Kalifornie advokátní zkoušku), morální hodnocení charakteru, Multistate profesní odpovědnosti zkouškou (Mpre) , a není v prodlení s povinností podporu rodin, absolventi ALU jsou způsobilí stát se plnoprávnými členy státní kostky Kalifornie a jsou způsobilé k praxi v Kalifornii.

Univerzita poskytuje pracovní dospělých s soustředěným a praktické on-line právní vzdělání. Výrazný rozdíl ALU vzdělávacího modelu jako on-line distanční instituce je ve třech možnostech tříd, zlepšit zážitek učení studenta. Studenti mohou:... [-]

Spojené státy americké Los Angeles
Září 2020
Angličtina
Kombinované
4 roky
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině