Abraham Lincoln University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Abraham Lincoln University je online instituce poskytující národně akreditované programy Juris Doctor, Associate, bakalářských, magisterských a diplomových / certifikát.

Alu je on-line studijní dráhy jsou praktické a cenově dostupné, za použití pokročilé, snadno naučit, interaktivní technologie. Vydělejte si titul kompletně on-line v právu, trestní soudnictví, obchod, IT, koncipientku studií a další.

Zasloužit si Online právnický titul

ALU je jedním z největších kalifornských zákonů škol poskytujících plně on-line Juris doktora míru - jsme hrdí průkopníkem v oblasti vzdělávání, právní vzdálenosti. ALU je registrována s Výborem Bar vyšetřovatelů Státní Bar Kalifornie v kategorii unaccredited distančního vzdělávání školy.

ALU Online University: Care, Connect, Vytvořit Posláním Alu je poskytovat příležitosti celoživotního vzdělávání pro studenty, kteří mohou být méně využívaných tradiční vzdělávací instituce.

Cílem každé fakulty a zaměstnanec pracovní ALU je dodávat poutavý, příslušné instrukce a originální, individuální podpory studentů. Instruktoři péče o výjimečné okolnosti žáků. ALU spojuje se studenty tím, že nabízí pocit sounáležitosti a slaví úspěch studentů a jejich příspěvek k komunit, kde působíme. Jsme hrdí na naše sazeb retenčních a našich absolventů vztahů.

Abraham Lincoln University inspiruje a podporuje naši studenti zdolat výzvy a dosáhnout co největší možné míře tím, že dosáhne svých cílů v akademické obci celoživotního učení. Tím jsme se zlepšovat a přispívat ke našich komunitách a vytvořit do budoucna se budeme snažit.

Místa

Los Angeles

Abraham Lincoln University

Adresa, 1. řádek
Abraham Lincoln University,
3530 Wilshire Blvd, Ste 1430

CA 90010 Los Angeles, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 213-252-5100

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium