American Heritage University Of Southern California-School Of Law Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola práva American Heritage University ( AHUSOL ) byla zřízena s ohledem na zájem dospělých studentů, kteří kvůli nepředvídaným okolnostem nemohli dokončit vzdělávací cíl. AHUSOL vyniká jako jedna z mála renomovaných právnických škol v Kalifornii, která v posledních letech absolvovala zkoušky na First Year Law School Examination (FYLSX) a General Bar Examination (GBE).

Naše online právnické studijní programy umožňují studentům studovat a praktikovat právo s využitím moderních technologií a také připravujeme naše studenty na zajištění zaměstnání po dokončení jejich programů. Náklady na dokončení čtyřletého programu na AHUSOL nabízejí studentům jedinečnou příležitost, jak se po právnické škole osvobodit od obrovského finančního dluhu. AHUSOL obětavě přijímá nízké školné, aby splnil sen obyčejným studentům právnických škol získat titul Juris Doctor a vykonávat advokacii v Kalifornii se svými protějšky na školách ABA nebo získat povýšení ve stávající kariéře v oboru práva.

Místa

Online

Adresa, 1. řádek
9227 Haven Ave, STE 210, Rancho Cucamonga, CA 91730
CA 91730 Rancho Cucamonga, Kalifornie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: