University of London (LLB)

Úvod

Read the Official Description

Získejte uznávanou kvalifikaci na univerzitě v Londýně kdekoli na světě.

V roce 1858 jsme se stali nejstarším poskytovatelem vzdáleného a flexibilního učení na světě a umožnili studentům přístup k prvotřídnímu vzdělávání ve svých domovských zemích. Zůstáváme globálním lídrem v oblasti dálkového a flexibilního studia s více než 50 000 studenty ve více než 180 zemích.

Připojte se do světové třídy

Naše celosvětová pověst je potvrzena našimi 18 členskými institucemi a devíti specializovanými výzkumnými ústavy. Patří mezi ně některé z nejvyšších světových univerzit, včetně University College London, King's College London a London School of Economics and Political Science.

Tyto instituce poskytují akademické vedení pro naše kurzy a zajišťují, že kvalifikace jsou oceňovány a uznávány univerzitami, zaměstnavateli a specifickými profesními a statutárními orgány.

Váš úspěch je založen na výsledcích akademické excelence a integrity. Vzhledem k vysoké pověsti našich členských institucí a k našim procesům zajišťování kvality je vaše kvalifikace na univerzitě v Londýně stejně vysoká, ať jste kdekoli pro vás.

Vzdálenost, online a flexibilní učení

Pokud chcete rozvíjet nebo měnit svou kariéru nebo se věnujete tématu, který vás inspiruje, můžeme nabídnout:

·flexibilita

· Studijní materiály

· Podpora učení

· Správná kvalifikace.

Můžete se také zapsat do místního výučního střediska, které jsme schválili k podpoře zvoleného kurzu.

Prozkoumejte tempo, které vám vyhovuje

Nemusíte svůj život držet, abyste s námi studovali. Naše flexibilní studijní období - s možností volby na plný úvazek nebo na částečný úvazek - vám dovolí přizpůsobit si studium kolem vaší rodiny a pracovních závazků.

Studovat, ať jste kdekoli

Pokud cestujete za prací nebo se plánujete přestěhovat do zahraničí, nebojte se - můžete s vámi studovat. Můžete také absolvovat zkoušky v centrech zkoušek po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Law LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLB

Bachelor of Laws (LLB)

Online forma 3 - 5 let November 2019 Spojené království UK Online

Naše LLB světové úrovně má mezinárodní statut. Je to první krok v kariéře tisíců praktikujících právníků po celém světě. [+]

Naše LLB světové úrovně má mezinárodní statut. Je to první krok v kariéře tisíců praktikujících právníků po celém světě.

Struktura a moduly kurzu

Naše LLB je rozdělena na trasy. Vaše volba bude záviset na řadě faktorů:

Přejete si studovat na kvalifikační stupeň (kde je většina vašich modulů předem nastavena) nebo nekvalifikující stupeň (který vám umožňuje větší výběr)?Máte vysokoškolské vzdělání, které umožňuje získání titulu Absolvent? (Studie 9moduly dokončit namísto obvyklých 12.)

Standardní vstupní cesta - Kvalifikační stupeň (LLB)

Standardní vstupní cesta - nepovolený stupeň práva (LLB)

Vstupní cesta absolventa - Kvalifikační stupeň (LLB)... [-]