Přečtěte si oficiální popis

Naše vysoká škola uměleckých a právnických fakult je živou mezinárodní komunitou více než 1500 postgraduálních studentů. Využíváme vynikající výzkumné zdroje a podpůrné prostředí, které umožňuje vašemu výzkumu vzkvétat. Náš tým akademických a provozních pracovníků, který se nachází v budově Arts v hlavním kampusu Edgbaston, je po ruce, aby vám mohl poskytnout podporu a radu, kdykoli ji budete potřebovat.

Jako vysoká škola máme špičková zařízení, která podporují interakci mezi disciplínami a oblastmi výzkumu, takže budete mezi stejně smýšlejícími lidmi, což vám poskytne stimulaci, podporu a výzvy, které potřebujete k úspěchu.

University of Birmingham

Birmingham se neustále rozvíjí a vyvíjí ve své touze stát se vedoucí globální univerzitou. Toho se dosahuje prostřednictvím naší vyspělé výzkumné moci a dosahu; rozlišovací způsobilost naší výjimečné zkušenosti se studenty; šíře a hloubce akademického portfolia; naší velikosti a rozsahu našich globálních sítí.

Město Birmingham

Birmingham se již netransformuje; je transformována. Díky nezávislým restauracím, obchodům a barům v centru a populárním čtvrtím ve městě je tento nový a pulzující Birmingham zasazen mezi místní trhy, kultovní budovy našeho průmyslového dědictví a moderní architekturu, jako je nová Birminghamská knihovna.

Jak město pokračuje v budování své mladistvé a jedinečné identity, často se otevírají nové bary a obchody. V Birminghamu je tolik rozmanitosti a historie, že to odrážejí obchody, jídlo a místa konání. Staré ikony, jako je Custard Factory, nabízejí alternativní obchody a bary, jen kousek pěšky od slavných birminghamských velkoobchodních trhů s rybami a hadry.

Birminghamská právnická škola

Již téměř století vede Birminghamská právnická škola cestu v právním vzdělávání a výzkumu. Dnes i nadále poskytujeme našim studentům inovativní, náročné a výzkumem orientované vzdělávání.

Birmingham LLM trvá jeden rok (na plný úvazek) nebo dva roky (na částečný úvazek) a zahrnuje studium šesti specializovaných modulů a disertační práce. Uchazeči musí mít dobré vysokoškolské vzdělání v oboru práva nebo rovnocenné.

Birmingham LLM umožňuje studentům sledovat obecnou trasu s úplnou flexibilitou při výběru modulů, nebo se řídit některou z našich specializovaných Pathways . Když se studenti ucházejí o Birmingham LLM, nemusí se rozhodnout, zda se chtějí specializovat v této fázi, protože o specializacích na Pathway lze rozhodnout, jakmile studenti začnou na kurzu.

Shakespearův institut

Shakespeare Institute se sídlem ve Stratfordu nad Avonem je majákem mezinárodního stipendia Shakespeare od svého založení v roce 1951.

Studenti Shakespeare Institute těží z naší vzrušující spolupráce s RSC, díky které se univerzita stala zakládajícím partnerem The Other Place. The Other Place je kreativní centrum RSC pro zkoušení, školení, učení a výzkum. Naši studenti mají nyní přístup k tvůrčím a výukovým prostorům na The Other Place, stejně jako ke zkušenostem umělců a praktikujících RSC.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vám umožní pochopit složité problémy vznikající v oblasti mezinárodního obchodu. V moderním světě je nezbytné pochopit principy a hlavní principy mezinárodní ... [+]

Tato Pathway vám umožní pochopit složité problémy vznikající v oblasti mezinárodního obchodu. V moderním světě je nezbytné pochopit principy a hlavní principy mezinárodního obchodu; jako jsou tarify a celní regulace, jakož i pochopení, jak ovlivňuje společnosti, regiony a životní prostředí.

Tato Pathway vychází z našich výzkumných sil v oblastech mezinárodního obchodního práva, práva EU, práva komparativní regionální integrace a nadnárodních ekonomických vztahů. Hlavní pozornost je věnována mnohostrannému obchodnímu systému a právu Světové obchodní organizace. Naše moduly vám umožní rozvíjet hlubší specializaci v klíčových souvisejících oblastech, jako je životní prostředí, veřejné zakázky nebo právo hospodářské soutěže.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

LLM v mezinárodním obchodním právu je ideální pro studenty, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní dimenzi obchodního práva. Budete mít příležitost pochopit, jak fu ... [+]

LLM v mezinárodním obchodním právu je ideální pro studenty, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní dimenzi obchodního práva. Budete mít příležitost pochopit, jak fungují podniky na mezinárodní úrovni a jak státy a mezinárodní systém regulují tok obchodu a financí.

V uplynulých několika desetiletích došlo k obrovskému nárůstu mezinárodního obchodu, čímž se zvýšil význam a význam mezinárodního obchodního práva.

Tato oblast práva poskytuje základ pro mezinárodní obchodní transakce a rozvoj mezinárodních trhů. Zvyšující se význam této Pathway je výbornou volbou pro ty, kteří hledají příležitosti v obchodním světě a chápou globální výzvy, kterým čelí.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Pro ty, kteří usilují o hlubší porozumění stále rostoucím globálním strukturám, které se řídí trestní spravedlnosti, stejně jako o jemnějších otázkách, které zpochybňují ... [+]

Pro ty, kteří usilují o hlubší porozumění stále rostoucím globálním strukturám, které se řídí trestní spravedlnosti, stejně jako o jemnějších otázkách, které zpochybňují struktury trestního soudnictví, nabízí tento kurz jedinečnou příležitost k učení a je vynikající volbou pro ty, kteří hledají právní příležitosti po celém světě.

Tato Pathway vychází z silných zkušeností Birmingham Law School v mezinárodním právu, mezinárodním humanitárním právu, trestním právu a spravedlnosti a lidských právech, což umožňuje studentům rozvíjet odborné znalosti v celé řadě relevantních předmětů mezinárodního práva.

... [-]
Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vychází z naší síly výzkumu v oblasti mezinárodního práva, srovnávacího práva a globální právní teorie. Vypracujete mnohostranné chápání toho, jak funguje me ... [+]

Tato Pathway vychází z naší síly výzkumu v oblasti mezinárodního práva, srovnávacího práva a globální právní teorie. Vypracujete mnohostranné chápání toho, jak funguje mezinárodní systém, ale také klíčové moderní výzvy a způsob, jakým se na ně vztahuje zákon a nařízení.

Tato Pathway vychází z naší síly výzkumu v oblasti mezinárodního práva, srovnávacího práva a globální právní teorie. Vypracujete mnohostranné chápání toho, jak funguje mezinárodní systém, ale také klíčové moderní výzvy a způsob, jakým se na ně vztahuje zákon a nařízení. Dostane se příležitost zaměřit se na kritické globální otázky, včetně toku mezinárodního obchodu nebo dodávek energie, ale také globalizace kriminality a terorismu a následné důsledky pro lidská práva a mezinárodní rozvoj, obecněji.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v širokém spektru předmětů obchodního práva, které vám poskytují pevný základ pro vaši budoucí kariéru. LLM v obchodní ... [+]

Tato Pathway vám umožňuje rozvíjet odborné znalosti v širokém spektru předmětů obchodního práva, které vám poskytují pevný základ pro vaši budoucí kariéru. LLM v obchodním právu je ideální pro ty studenty, kteří se chtějí specializovat na anglické obchodní právo. Budete chápat zásady a základy obchodního práva, ale také prozkoumat klíčový současný vývoj a oblasti inovací.

Škola má přední pověst excelence ve svém výzkumu a výuce v této oblasti a moduly, které jsou k dispozici na LLM v obchodním právu, čerpají z těchto silných stránek.

Proč studovat tento kurzVýběr modulu - Jeden z nejširších řad modulů LLM dostupných ve Velké BritániiZaměstnatelnost - naši absolventi se přesouvají do různorodé kariéry a mnozí z nich pracují ve špičkových právnických školách a advokátních kanceláříchProfesionální odkazy - výroční veletrh práva, návštěvy předních firem a od nichModuly... [-]
Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Tato Pathway vychází z dlouholetých výzkumných sil v Birminghamu v oblasti trestního práva a trestního soudnictví. Trestní právo se týká nejvíce potenciálně invazivního t ... [+]

Tato Pathway vychází z dlouholetých výzkumných sil v Birminghamu v oblasti trestního práva a trestního soudnictví. Trestní právo se týká nejvíce potenciálně invazivního tvrzení autority ze strany státu: pokud nedodržíte zákon, budete potrestán. Tato Pathway představuje komplexní analýzu trestního procesu prostřednictvím analýzy zákona, jeho filozofických podkladů a jeho fungování v praxi.

Studenti mohou studovat, aby získali široký přehled procesů trestního soudnictví nebo se specializovali na nejrůznější aspekty, jako jsou podpůrné teorie, policie, zdravotní aspekty trestního soudnictví nebo dokonce mezinárodní aspekty spolupráce při vymáhání práva. Mnoho modulů bylo vytvořeno a vyučováno vedoucími učenci v daném oboru a studenti mají prospěch z úzkého kontaktu s výzkumnými pracovníky.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Birmingham - College of Arts and Law

Birmingham Law General LLM vám dává možnost rozhodnout, které oblasti práva mají největší význam pro vaši budoucí kariéru a vybrat si moduly, které vás nejvíce zajímají. ... [+]

Birmingham Law General LLM vám dává možnost rozhodnout, které oblasti práva mají největší význam pro vaši budoucí kariéru a vybrat si moduly, které vás nejvíce zajímají. Toto je ideální Pathway pokud si přejete získat znalosti a dovednosti na úrovni magisterských oborů, aniž byste se omezili jen na jednu konkrétní oblast práva.

Tato Pathway nabízí jednu z nejširších možností ve Velké Británii s téměř 35 moduly, které vám umožňují vytvořit jedinečný stupeň přizpůsobený vašim budoucím profesním snahám.

Obecná Pathway LLM umožňuje studovat moduly v celé škále dostupných předmětů. Tato Pathway je obzvláště vhodná pro ty, kteří usilují o vystavení řadě právních oborů, což vám poskytne odborné znalosti a poskytuje dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšnou právní kariéru.... [-]

Spojené království Birmingham
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Birmingham: Your City; Your Home

The Birmingham LLM