Read the Official Description

Získejte oceňují kvalifikaci z libovolného místa na světě

Ať už je vaše poloha, můžete získat cennou kvalifikaci na University of London studiem s University of London International programů.

University of London International Academy spolupracuje s 11 škol z University of London nabízet flexibilní a pro dálkové studium programy na celém světě.

"Setkání podobné smýšlející jednotlivce, práci přes otázky společně, rozšiřuje naše obzory, stavební ambice a sny -, to je k nezaplacení" Olga Zhukova MBA student - University of London International programů - mluví o MBA plénu.

Globální lídři v distančního vzdělávání

Od svého založení v roce 1858 University of London International programů obohatil životy tisíců studentů po celém světě. To se stalo světovým lídrem ve vzdálenosti a flexibilní studie s více než 54.000 studentů ve více než 180 zemích světa.

Utvářet svět

Bývalí studenti a absolventi pomohly utvářet svět. Nejen, že mají překonat mnoho osobních překážek ke studiu, ale také vyhráli Nobelovy ceny, které se řídí země a písemné velká díla literatury.

Program vám bude vyhovovat

Ať už jste student, nebo profesionálně vypadající, aby svou kariéru na další úroveň, University of London International programů má program vám bude vyhovovat.

Můžete si vybrat z více než 100 titulů, diplomů, osvědčení a jednotlivých modulů na bakalářské nebo magisterské úrovni. Pokud hledáte změnit kariéru, naše flexibilní studijní metody znamenají, že můžete zlepšit své dovednosti, aniž by se vaše současné zaměstnání.

Distance, online a flexibilní učení

Chcete-li získat kvalifikaci, která vám pomůže vytvořit nebo změnit svou kariéru, nebo pokud máte zájem o ponoří do tématu, které vás inspiruje můžeme nabídnout:

flexibilita studijní materiály podpora vzdělávání a kvalifikace.

Studium tempem, které vám vyhovuje

Nemusíte se dát svůj život v pořadí studovat. Naše flexibilní doba studia - s možností plný úvazek nebo částečný úvazek studie - umožňují, aby se vešly vaše studium kolem své rodinné a pracovní závazky.

Studie, ať jste kdekoli

Pokud budete cestovat za prací, nebo mají v plánu přesunout do zahraničí, nebojte se - můžete si vzít své studium s sebou díky našemu on-line vzdělávací prostředí. Můžete také posedět své zkoušky na zkoušku centrech po celém světě.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

LLM

University of London LLM

Získejte prestižní University of London LLM distanční vzdělávání LLM (Master of Laws) je mezinárodně uznávaný postgraduální právní titul, srovnatelné s MBA v oblasti podn ... [+]

Získejte prestižní University of London LLM distanční vzdělávání

LLM (Master of Laws) je mezinárodně uznávaný postgraduální právní titul, srovnatelné s MBA v oblasti podnikání a řízení.

Cenné jak pro právnické i non-právnických profesí

Cenný kvalifikace jak pro právnické a non-právních odborníků, University of London International programů LLM, studoval distanční vzdělávání, nabízí šíři a pružnost, což vám umožní přizpůsobit svůj titul LLM splnit své osobní a profesní zájmy, aniž by nutně specializující se na jednom oblastí práva.

To LLM distanční vzdělávání nabízí jednu z nejširších možností modulů na světovém trhu, včetně: Obchodní a korporátní právo [LLM se specializací na obchodní a korporátní právo samozřejmě stránky] Mezinárodní obchodní právo [LLM se specializací na stránce mezinárodního obchodního práva kurzu] V oblasti lidských práv [LLM se specializací na stránce práva v oblasti lidských práv kurzu] Mezinárodní spory [Zaměření členění: International Dispute Resolution] Mezinárodní právo veřejné [Zaměření členění: Mezinárodní právo veřejné] Námořního práva [Zaměření členění: námořní právo] Bankovní a finanční právo [Zaměření členění: Bankovní a finanční právo] Přístup a volba ... [-]
Spojené království London
August 2019
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině