University of Law GDL Courses

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O JEJICH UNIVERZITĚ

Univerzita práva je jednou z nejdéle zřízených specializovaných poskytovatelů právnické výchovy ve Velké Británii. Můžeme vystopovat svůj původ až do roku 1876 s vytvořením přední výukové firmy Gibson

Díky bohatému dědictví a pověsti inovací a současným výukovým praktikám se neustále soustředíme na rozvoj těch nejlepších právních myšlenek.

Co nás odlišuje

To, co nás opravdu odděluje od jiných vysokých škol, je vedoucím principem, že současní a budoucí právníci, které učíme, by se měli jen naučit v realistickém, profesionálním a současném kontextu s velkým množstvím praktického a interaktivního zapojení. Proto udržujeme naše kontaktní časy vysoké a naše výukové skupiny jsou malé.

INOVACE A SOUČASNÝ

VYUČOVACÍ PRACTICE

Všechny naše kurzy - od našich vysokoškolských stupňů až po rozmanitou škálu postgraduálních kurzů a programů profesionálního rozvoje - jsou navrženy s jedinečným, pestrým a inovativním vzdělávacím přístupem, který dokázal, že dává nezávislým právníkům, kteří mohou soutěžit v rychle se měnícím světě právních služeb. Se zaměřením na rozvíjení dovedností v řešení problémů, zvažování argumentů, kritického myšlení a obchodního povědomí jsou naše kurzy navrženy tak, aby vás připravily na skutečné výzvy pracovního světa.

VÝKONNÉ PŘIPOJENÍ

Naše špičkové výsledky v oblasti učení a vývoje nám pomohly vytvořit celosvětové spojení na trhu právních služeb. To je důvod, proč mnoho předních světových advokátních kanceláří pracuje výhradně s námi na rozvoji svých lidí a proč se zákonní zaměstnavatelé všech typů chtějí setkat s našimi studenty. To je také důvod, proč právnické školy a profesní organizace po celém světě rozhodnou vstoupit do strategických aliancí s námi.

POROZUMENÍ ZÁKONA

Univerzita práva je mezinárodně uznávaným odborníkem v oblasti práva. Spíše než zaměřit se na akademický výzkum, naším cílem je být myšlenkou vůdce v otázkách, které jsou důležité pro advokacii a další generaci praktikujících právníků. Naše kurzy se podrobně zabývají klíčovými oblastmi práva a poskytují širší přehled o právním systému, aby lépe kontextualizovali to, co se naučíme.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TUTORI

Více než 250 našich pedagogů jsou kvalifikovaní právníci, mnozí z nich jsou stále v praxi a všichni mají rozsáhlé praktické zkušenosti, které mohou předat našim studentům. Tento proces usnadňujeme vysokou úrovní kontaktního času mezi studenty a učiteli a malými třídami, což je jeden z důvodů, proč mnoho právníků trvá na tom, aby s námi studující studovali.

ZAMĚŘENO NA ZAMĚSTNANOSTI

Zaměřujeme se výhradně na školení založených na praxi a poskytneme studentům přístup k naší službě kariérního poradenství a databáze o volných pracovních místech, jakmile přijmou místo s námi. Studenti také těží z našich průkopnických a oceňovaných pro bono programů, které jim umožňují získat cenné pracovní zkušenosti tím, že pomáhají skutečným klientům z místní komunity.

ROZŠIŘOVÁNÍ PŘÍSTUPU

Zodpovídáme za zodpovědnost za vážné rozšíření přístupu k advokacii a nabízíme širokou škálu stipendií, které pomáhají talentovaným studentům Univerzity právu financovat jejich právní školení a dosahovat svých kariérních ambicí.

Místa

Birmingham

Adresa, 1. řádek
Birmingham, Anglie, Spojené království

Bristol

Adresa, 1. řádek
Bristol, Anglie, Spojené království

Chester

Adresa, 1. řádek
Chester, Anglie, Spojené království

Guildford

Adresa, 1. řádek
Guildford, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Londýn

Adresa, 1. řádek
Londýn, Anglie, Spojené království

Exeter

Adresa, 1. řádek
Exeter, Anglie, Spojené království

Leeds

Adresa, 1. řádek
Leeds, Anglie, Spojené království

Manchester

Adresa, 1. řádek
Manchester, Anglie, Spojené království

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království

Čtení

Adresa, 1. řádek
Čtení, Anglie, Spojené království

Liverpool

Adresa, 1. řádek
Liverpool, Anglie, Spojené království