University of Bradford School of Management

Úvod

Read the Official Description

University of Bradford School of Management

Univerzita Bradford School of Management hrál ústřední roli při poskytování svět-třída výzkumu a vysoce-zařadil inovativní obchodní a manažerské vzdělávání od roku 1963.

loga

Nyní jeden z elitní skupiny méně než 1% světových obchodních škol s "Triple Crown" akreditací, jsme navenek, relevantní, moderního, žákem orientované obchodní škola, kde akademici, odborníci a vědci pracují na vývoji a dodávat naše hlavní poslání Tvorba poznatků práce.

Snažíme se o dosažení našeho poslání přes zaměřením na tři klíčové aspekty:

 • Mezinárodně: tím, že poskytuje skutečně mezinárodní zkušenosti pro naše globální kampusu studentů a zaměstnanců
 • Zodpovědně: přes naše zaměření na informování odpovědný, etické a udržitelné řízení pro budoucí generace
 • Inovativně: tím, že poskytuje studentům stimulační zkušeností a schopnosti inovovat a zapojit se do podnikání

Naše programy

Škola nabízí celou řadu vysokoškoláka, magisterských a doktorských programů realizovaných jak v Bradfordu a na partnerských institucích po celém světě. Máme přibližně 1000 vysokoškolských studentů, 500 postgraduální a 100 doktorských studentů studujících s námi v Bradfordu v nějaké jedné době, a další 4000 studuje Bradford stupňů na našich partnerských institucí ve Francii, Španělsku, Polsku, Filipíny, Singapur, Indii, Ománu a Dubaji ,

Mezinárodní perspektiva

Naši studenti a zaměstnanci jsou opravdu mezinárodní. Více než třetina našich akademických pracovníků jsou mimo Británii nebo mít non-britské kvalifikace. Kromě toho více než 70 národů jsou zastoupeni mezi studenty na naší Bradford areálu.

Naše mezinárodní fakulty a studenti přinést různé pohledy na aktuální obchodní a řízení otázky a pomůže vytvořit stimulující prostředí pro výuku, učení a výzkumu.

Mezinárodní výměna je podporována, a to jak studentů Bradford, kteří se rozhodnou studovat v zahraničí a studentů z partnerských institucí přijetím semestr v Bradford. Máme celou řadu partnerů, s více než 24 institucemi po celém světě pro tyto výměny.

Pověst a kvalita

Škola hrdě řadí do Financial Times (FT), Top 60 evropských obchodních škol, s jednotlivými žebříčku pro Full-time MBA, Distanční vzdělávání MBA a studia v programech řízení, které tvoří naši celkovou školní pořadí.

Financial Times European Business School žebříčky (zveřejněno 01.12.2014):

 • Top 60 v Evropě

Financial Times European MBA žebříčky (Zveřejněno 1. prosince 2014):

 • Top 40 v Evropě

Financial Times Online MBA žebříčky (Publikované 09.3.2015):

 • 8th ve světě
 • 3. místo v Británii
 • 1. místo na světě pro absolventy kariérního postupu
 • 2. místo na světě za hodnotu za peníze

Financial Times magisterského v žebříčku řízení (Zveřejněno 15.září 2014):

 • 9 ve světě marketingu (World Top 10)
 • 9 ve Velké Británii na Masters v řízení (UK Top 10)
 • 59. na světě pro Masters v řízení (World Top 60)

Jsme hrdí na to být v elitní skupině pouze 59 obchodních škol na světě (méně než 1%) měla v držení trojité akreditace Equis, AMBA a AACSB, často označované jako "Triple Crown".

Chcete-li se dozvědět více o University of Bradford School of Management, prosím, kontaktujte:

Emm Lane, Bradford, West Yorkshire, BD9 4JL, UK
Webové stránky: www.bradford.ac.uk/management
Telefon: +44 (0) 1274 234 393

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět LLM »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Mezinárodní Právní Studie

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Bradford

LLM Mezinárodní Právní studie je navržen tak, aby náročný a stimulující studijní program, který bere v úvahu zákon ve svých mezinárodních sociálních, ekonomických a politických souvislostech. [+]

LLM Mezinárodní Právní studie je navržen tak, aby náročný a stimulující studijní program, který bere v úvahu zákon ve svých mezinárodních sociálních, ekonomických a politických souvislostech. Čtyři základní moduly studovali poskytne detailní porozumění klíčových globálních otázek v oblasti práva a zaměřit se na rozvoj své dovednosti výzkumu; analyzovat a diskutovat o důležitých otázek v mezinárodním právu, v oblasti lidských práv a právní teorii. Také vás připraví na závěrečné části magisterského programu, který je svou disertaci, přes který máte možnost studovat konkrétní téma dle vlastního výběru v detailu. Volitelné moduly nabízeny vám umožní sledovat zvláštní zájem se zaměřením na globální nebo EU souvisejících právních otázek.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Bradford School of Management
Emm Lane,

Bradford, Anglie, BD9 4JL GB