University of Birmingham, College of Arts and Law

Úvod

Read the Official Description

"Vysoká škola umění a právu je domovem vynikajících učitelů, výzkumníků a odborníků, kteří vás podpoří na vaší cestě k, přes a nad univerzitě poskytnout náročné vzdělání a podporovat úspěšné kariéry."

  • Profesor Michael Whitby, vedoucí College The College of Arts a právo je odhodlána podporovat vás při vaší cestě k univerzitě, během svého času zde jako student, a mimo něj. Ze spolupráce s místními školami a vysokými školami a podpora po celou dobu svého přechodu na univerzitě, nabízet možnosti výzkumu a studie podporují dovednosti a pomůže vám rozvíjet a připravit pro post-University kariéry - se snažíme pomoci získat co nejvíce ze své akademické zkušenosti ,

University of Birmingham

Birmingham byl náročný a skvělé rozvojové myšlení pro více než století. Vyznačuje se tradicí inovací, výzkumu na univerzitě porušil novou půdu, postrčil hranice poznání a měl dopad na životy lidí.

Budeme pokračovat v této tradici dnes a mají ambice na budoucnost, která bude vložit naši práci a uznání názvu Birmingham na mezinárodní scéně.

Vysoké školy nejsou nikdy kompletní. Rozvíjejí se vyskytují nové výzvy a příležitosti. V Birminghamu, inovovat, jsme posunout hranice poznání; žádáme nové výzkumné otázky, obracíme teorii pokusem do praxe - protože to je to, co velké univerzity dělat.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět LLM » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

LLM

LLM Mezinárodní Obchodní Právo

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Birmingham + 1 více

V několika posledních desetiletích zaznamenala obrovský růst mezinárodního obchodu, rostoucí význam a důležitost [+]

V několika posledních desetiletích zaznamenala obrovský růst mezinárodního obchodu, rostoucí význam a důležitost mezinárodního obchodního práva. Tato oblast práva poskytuje základ pro mezinárodní obchodní transakce a vývoj na mezinárodních trzích. Zvyšující se význam tohoto programu je vynikající volbou pro ty, kteří hledají příležitosti v komerčním světě dělá.

LLM v mezinárodní obchodní právo je ideální pro ty studenty, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní rozměr obchodního práva. Škola má vedoucí reputace ve svém výzkumu a výuky v této oblasti a moduly jsou k dispozici na LLM v mezinárodním obchodním právu čerpat na tyto silné stránky.... [-]